Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

lew (23.07 - 22.08)

Niebawem w Twoim znaku zagości Jowisz (16 lipca) i pozostanie w nim na długo. W Twoim życiu rozpoczyna się zatem bardzo pomyślny okres - przez następnych dwanaście miesięcy gwiazdy będą po Twojej stronie. Wykorzystaj ten czas, by wnieść do swojego życia wiele dobrych nowości, Jowisz gości w Twoim znaku niezmiernie rzadko i taka okazja nie powtórzy się szybko.
Dzięki pozycji Słońca nie opuści Cię optymizm i życiowa energia. Wykorzystaj to w pracy, dzięki pozycji Słońca i Jowisza odważysz się sięgnąć do zapomnianych projektów, może nawet przestaniesz się obawiać założenia własnej firmy. Możesz liczyć na bezinteresowną pomoc ludzi z bliskiego otoczenia, jak również osób nowo poznanych. Strzeż się zawistnych osób, które zazdroszcząc Ci wspaniałej zawodowej koniunktury będą starały się pokrzyżować Ci plany. Od 14 lipca możesz liczyć na mocne wsparcie rodziny, co zapewnia Ci pozycja półsekstyl Merkurego. Urodzeni w pierwszej połowie czerwca muszą uważać na współpracowników - dołki pod Tobą może kopać pewna Skorpionka. Nie wolno Ci dać ponieść się emocjom, sprawy w pracy załatwiaj z dużą dozą rozsądku i dystansu.
W domowym zaciszu również nie będzie szans na nudę. W lipcu Lwy będą bardzo niespokojne, głodne wrażeń, trudno będzie Ci usiedzieć na miejscu. Z powodzeniem będziesz zachęcać domowników do większych i małych podróży oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Twoja pogoda ducha da się odczuć wszystkim domownikom, obdarz ich zainteresowaniem i troską bardziej, niż w ostatnich tygodniach, a uda Ci się zauważyć pewne niepokojące rzeczy, przez co unikniesz wielkich problemów w późniejszym czasie. Dopiero pełnia Księżyca skłoni Cię do leniuchowania w domowych pieleszach, ale nie potrwa to długo. W pierwszym tygodniu miesiąca spotkasz dawno niewidzianą osobę. Warto odnowić tę i inne nieco zapomniane znajomości, gdyż któryś z Twoich dawnych znajomych pomoże w rozwoju kariery.
Jowisz sprawi, że twoje akcje na rynku towarzyskim zaczną rosnąć. Staniesz się osobą pożądaną wśród znajomych, co zaowocuje zaproszeniami na przeróżne imprezy i spotkania. Z chęcią z nich skorzystasz. Będziesz oczarowywać przedstawicieli płci przeciwnej intelektem i urodą. Obyś jednak nie poczuł się zbyt pewny siebie, bo możesz łatwo odstraszyć wielbicieli. Samotnym Lwom los niebawem ześle kogoś odpowiedniego do założenia rodziny. Lwy. Które nie są już singlami przeżyją niezapomniane chwilę u boku swoich partnerów. Pod koniec miesiąca wyjedziecie na krótki wypoczynek we dwójkę. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, na pewno nie pożałujesz.
Wraz z zawitaniem Jowisza w Twoim znaku do twoich drzwi zapuka dobrobyt. Świetna okazja, żeby spłacić długi, spełnić kilka mniejszych marzeń, a może nawet jeszcze uda się odłożyć niewielką sumę pieniędzy na koncie. Dzięki urokowi osobistemu masz szanse na uzyskanie wielu zniżek i korzystnych warunków przy wszystkich inwestycjach. Zachowaj jednak umiar i nie targuj się na siłę, bo nic nie wskórasz.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

wróżba ważna od 01.07.2014 do 31.07.2014

Już teraz sprawdź nadchodzący horoskop na sierpień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia