Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

ryby (19.02 - 20.03)

Jeśli nie zapomnisz o relaksie i odreagowaniu stresów, Twój system nerwowy będzie sprawny i zaczniesz się cieszyć dobrym samopoczuciem. Siły żywotne organizmu będą się wzmagać, co sprzyja leczeniu i powrotowi do pełnej sprawności fizycznej. Dobrą kondycję dostrzegą wszyscy w Twojej lekkości ruchów, wypoczętej, uśmiechniętej twarzy i energii do pracy.
Nastanie pomyślny okres do budowania dobrych relacji z przełożonymi i współpracownikami oraz na przemyślenie ścieżki rozwoju kariery zawodowej.
Twoim atutem stanie się umiejętność łączenia ostrożnego, krytycznego myślenia z upartym dążeniem do celu i nadawanie realnych kształtów swoim zamiarom.
To korzystny czas na pogłębianie swojej wiedzy. Masz teraz chłonny umysł. Możesz zrobić prawo jazdy, zapisać się na kurs języków obcych lub w inny sposób poszerzać swoje umiejętności, a z pewnością wzrośnie Twój autorytet i prestiż społeczny.
Planety mogą Cię mile zaskoczyć, stwarzając okazję do zaprezentowania cennych pomysłów.
Przyszła pora, by rozprawić się ze wszystkimi problemami, które utrudniają Ci życie. Teraz każdy kłopot wyda Ci się banalny.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź nadchodzący horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia