SPRAWDŹ SIĘ

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

strzelec (22.11 - 21.12)

Nowy miesiąc dla zodiakalnych Strzelców będzie momentem, kiedy to ze wszystkich cech, najbardziej zalecana będzie właśnie ostrożność, której nigdy przecież za wiele. Wszelkie ryzykowne działania nie będą teraz wskazane, półsekstyl Słońca natomiast sprzyjać będzie teraz odreagowywaniu wszelkich stresów, odpoczynkowi i porządkom w domowych pieleszach. Nie podejmuj żadnych decyzji pod naciskiem innych osób, postaw teraz na samodzielne działanie, jednak nie plątaj się w nowe zależności i przedsięwzięcia, bo nie jest to dobry czas na takie ryzykowne posunięcia.
Strzelce w nowym miesiącu pod względem zawodowym nie będą się wybijać na tle innych pracowników. Wszelkie zmiany i roszady w miejscu pracy nie będą im odpowiadały, poprzez takie przedsięwzięcia będą czuły, że ich pozycja w firmie radykalnie słabnie. Nic bardziej mylnego. To przez nawał obowiązków i niedawno powzięte nowe zobowiązania i przedsięwzięcia odczujesz narastającą niechęć do zmian i zmęczenie, które nie pozwoli Ci na dodatkową aktywność. Być może jest to znak, że warto chwilę przysiąść, odpocząć i głęboko zastanowić się nad dalszą ścieżką Twojej zawodowej kariery. Nie bądź dla siebie jednak zbyt krytyczny - gorszy czas dotyka prędzej, czy później każdego, a wcześniejsze przepracowanie problemów da Ci spokój i pozwoli wprowadzić Twoją karierę i zawodowe ambicje na zupełnie nowe tory. Jesienne rozleniwienie da Ci się we znaki. Mimo nawału nowych, dobrych pomysłów, nieposkromiona chęć przełożenia ich na później może wziąć górę. Staraj się nie pozwalać sobie jednak na taki ustępstwa. Od 16.11 koniunkcja Wenus zacznie Ci jednak mocno sprzyjać, co pozwoli Ci na realizację kilku niezwykle wartościowych planów, co zdecydowanie odczuje również Twój portfel. Cała druga połowa miesiąca okaże się dla Ciebie zdecydowanie pomyślniejsza - być może uda Ci się znaleźć inną pracę, bądź rozkręcić własny, dochodowy biznes oparty o Twój ambitny, już dawno opracowany projekt.
Listopadowe wieczory wzmagać będą w Tobie potrzebę spokoju. Nie będziesz odczuwał większej potrzeby by wychodzić z przyjaciółmi na miasto, czy nawet zaprosić ich do siebie. Warto zadbać teraz o swoje zdrowie, które może nieco ucierpieć, zważywszy na aurę jaka zapanuje początkiem listopada. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia od domowych obowiązków, znajdź więcej czasu na odpoczynek i relaks, zwróć uwagę na własne wnętrze - teraz potrzebujesz właśnie takiego gruntownego porządku w swojej głowie, co pozwoli Ci na świeżo spojrzeć na otaczający Cię świat. Po 16.11 koniunkcja Wenus zdecydowanie pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie - chętnie poświęcisz więcej czasu i pieniędzy dla przyjaciół i na zabawę w ich towarzystwie. Na gruncie kontaktów damsko-męskich możesz liczyć w nowym miesiącu na wielkie szczęście. Wenus czuwa nad Tobą i wspiera Twoje poszukiwania bezpiecznej relacji. Zwłaszcza po 16.11 możesz liczyć na miłosny uśmiech losu. Samotne Strzelce nie będą umiały podjąć odpowiedniej decyzji odnośnie doboru życiowego partnera. Przełom nadejdzie dopiero za sprawą Wenus po 16.11, kiedy to przyciągniecie do siebie interesujące Was osoby. Strzelce w związkach będą dążyć do swoich ideałów, co może stać się przyczyną przygnębienia. Wspólny czas spędzony z drugą połówką z nawiązką zrekompensuje chwile przygnębienia i smutku.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl
 
 

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź nadchodzący horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia