Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

byk (20.04 - 20.05)

Planety wpłyną bardzo dobrze na Twoje zdrowie. Cechować Cię będzie wielka energiczność, a Twój organizm stanie się zdolny do największego wysiłku.
Śmiało działając w każdej dziedzinie życia, łatwo pokonasz wszystkie przeszkody, które dotychczas uniemożliwiały Ci spełnienie marzeń i pragnień.
Wytężona praca przyniesie profity, ale pod warunkiem, że zaufasz nie tylko swojej inteligencji, lecz również intuicji.
Dla studentów i kursantów nadchodzi dobry okres do nauki. Wiedza łatwo się przyswoi, a to wróży pomyślnie zdane egzaminy i kolokwia.
Twoje życie rodzinne będzie się wspaniale układać. Rozładujesz wszystkie napięcia, rozluźnisz się, a spełnienie w miłości doda Ci energii i siły psychicznej. Będziesz bardzo oddanym rodzicem i partnerem.
Dla samotnych nadejdą dobre dni, idealne na przypadkowe spotkanie. Warto mieć oczy szeroko otwarte.
Wychodź jak najczęściej z domu, spotykaj jak największą ilość osób i zachowaj czujność, ponieważ nawet ktoś niepozorny może zawrócić Ci w głowie na bardzo długo.
Postaraj się przebaczyć osobie, która naraziła Cię na kłopoty, bo nerwy Ci nie służą. Jeżeli tego nie zrobisz, prawdopodobnie trudno Ci będzie uwolnić się od problemów zdrowotnych.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź nadchodzący horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia