Horoskop miesięczny - wodnik

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

wodnik (20.01 - 18.02 )

W Nowy Rok wejdziesz z optymizmem i wiarą w lepsze jutro. Znajdziesz receptę na rozwiązanie jakiegoś nabrzmiałego problemu. Zaufasz swoim siłom i przekonaniom, wykażesz się optymizmem oraz pozytywnym myśleniem.
Unikaj postaw na pół gwizdka i idź na całego, żeby osiągnąć najlepsze wyniki. Możesz skorzystać z cudzych przemyśleń lub porad.
Wenus będzie Ci sprzyjać w miłości i kontaktach towarzyskich. Rozluźnisz się wewnętrznie i staniesz się bardziej spontaniczny. Nawiążesz nowe, serdeczne przyjaźnie, a dawni znajomi wkrótce przypomną o sobie.
Wraz z partnerem osiągnięcie pełne porozumienie w ważnej sprawie, najprawdopodobniej w jednej z tych, których poruszanie dotychczas zawsze kończyło się kłótnią. Ten rodzaj wspólnego triumfu może zaowocować znacznym zbliżeniem i pełniejszym zrozumieniem.
Pomyśl o jakimś rodzaju ćwiczeń fizycznych dla poprawy zdrowia.
Dla osób wychodzących z choroby będzie to korzystny czas na rekonwalescencję i nabieranie sił.
Możesz liczyć na dużą skuteczność zabiegów bioterapeutycznych, jeśli akurat się im poddajesz.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź nadchodzący horoskop na luty 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia