Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

bliźnięta (21.05 - 21.06)

Energia planet jest w równowadze, a to sprzyja wykonywaniu pracy zawodowej. Trzeźwy osąd rzeczywistości pozwala Ci na oddzielenie swoich rzeczywistych możliwości od iluzorycznych planów. Zadania, które Cię czekają, wykonasz rozważnie i chętnie, a nie pod przymusem.
Będziesz się odznaczać większą wrażliwością i uczuciowością. Łatwiej też uzyskasz poparcie osób z autorytetem reprezentujących Twoją firmę.
Zaznaczy się też postęp w realizacji dalekosiężnych planów dotyczących wzmocnienia Twojej pozycji zawodowej. Skoncentruj się na szukaniu źródeł dodatkowego zarobku, bo w najbliższym czasie wyraźnie odczujesz poprawę w sferze finansów.
Pod koniec miesiąca rozejrzyj się za nowym samochodem, powinien to być udany zakup.
Czas sprzyja dobremu zdrowiu i większej witalności, warto więc bardziej zadbać o siebie. Odzyskasz kondycję, na którą ostatnio narzekasz. Doskonałe wyniki zapewni Ci pilnowanie właściwej diety, zwłaszcza jeśli miewasz kłopoty z żołądkiem i wątrobą - pozwoli to na regenerację tych organów.
W sprawach uczuciowych możesz odczuwać potrzebę zmian, ale niczego nie rób pochopnie, przyda się chwila namysłu. Jeśli czujesz przyciąganie do kogoś, zastanów się, dlaczego tak jest. Może to jakaś cecha charakteru lub wyglądu wydaje Ci się szczególnie atrakcyjna?
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź nadchodzący horoskop na czerwiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia