SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na styczeń 2015

Masz przed sobą trudny miesiąc. Nie służy Ci Słońce, Mars i Wenus. Możesz wykazywać większą niż zazwyczaj wrażliwość i nerwowość.Będzie Ci brakowało elastyczności w podejściu do pracy. Dlatego musisz bardziej wierzyć sobie i mimo wszystko zachować spokój oraz cierpliwość, gdyż w przeciwnym razie dodatkowo osłabisz swoje zdrowie.Skup się na rzetelnym wykonywaniu zawodowych obowiązków, bo na ich brak nie możesz przecież narzekać. Jeżeli pozwolisz sobie na jakieś zaniedbania lub niedopatrzenia, będziesz mieć spore nieprzyjemności.Na szczęście masz silne wsparcie Merkurego. Cechuje Cię sprawność intelektualna i zwiększona intuicja.Ogarnie Cię zapał reformatorski, będziesz mieć oryginalne pomysły. Jeżeli uchwycisz i wykorzystasz nadarzającą się okazję, będziesz na dobrej drodze do awansów i wyróżnień.W domu skupisz się przede wszystkim na sobie, a to sprawi, że zaniedbasz potrzeby rodziny.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia