Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na sierpień 2016

Po udanych wakacjach odczujesz wzrost witalności i aktywności twórczej. Rozpoczęte przedsięwzięcia nabiorą takiego rozpędu, że czasem możesz mieć wrażenie, iż wymykają Ci się z rąk, ale dzięki drobnym zmianom szybko odzyskasz nad nimi kontrolę.
Musisz jednak uważać na swoją impulsywność, która skłania do zbyt spontanicznych działań i decyzji, czasem niekorzystnych.
Osoby na kierowniczych stanowiskach mogą liczyć na większą swobodę działania w pracy. Sukcesy czekają zwłaszcza na tych, którzy pełnią funkcje państwowe.
Warto pomyśleć o nauce języka angielskiego lub niemieckiego.
Inaczej spojrzysz na swój związek. Skupisz się na jego pozytywnych stronach, a nie na tym, czego w nim brakuje. Może podejmiesz decyzję, dzięki której będzie się Wam żyło przyjemniej i łatwiej.
To dobry czas na zawarcie małżeństwa lub poczęcie dziecka.
Jeśli planujesz urlop w sierpniu, poznasz wiele ciekawych osób, różnych od tych, które zwykle spotykasz. Będzie wśród nich obcokrajowiec, który może Cię szczególnie zainteresować. Jest szansa, że znajomość okaże się rozwojowa.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia