Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na sierpień 2015

Sierpień dla Baranów jawi się jako bardzo pozytywny energetycznie miesiąc. Wszystko będzie szło zgodnie z Twoimi planami, więc odważ się sięgnąć po wszystko, co do tej pory mogło Cię onieśmielać.
Słońce w trygonie do Twojego znaku doda Ci optymizmu, a dzięki kwadraturze Wenus będziesz potrafić zarażać pogodą ducha nawet największych ponuraków w gronie znajomych i krewnych. Wykorzystaj to, by podreperować niektóre zaniedbane z braku czasu relacje. W domu będziesz czuć się pewnie i dobrze. Poczujesz przypływ kreatywności i będziesz mieć ochotę wprowadzać zmiany w swoim życiu. Dzieje się tak, ponieważ Uran rozpoczął pobyt w Twoim znaku - na codzienne obowiązki rzuci zupełnie inne światło. Zmiany wprowadzaj śmiało tym bardziej, że Merkury w Znaku Lwa doda Ci przebojowości w wypełnianiu nowo podjętych planów.
Kwinkunks Saturna radzi zwrócić uwagę na sprawy zdrowotne. Na szczęście Mars ze znaku Skorpiona ześle Ci motywację i większą, niż zwykle chęć dbania o kondycję fizyczną. Dobry moment na wprowadzenie nowej diety czy wznowienie zarzuconych - lub rozpoczęcie nowych - treningów. Napełni Cię również wyżowym nastrojem. W domowych obowiązkach stawiaj na dokładność. Błędy i przeoczenia mogą Cię sporo kosztować.
Pozytywne ustawienie planet wykorzystaj w pracy, dzięki przebojowości, jaką w tym miesiącu zyskasz - projekty, które w ostatnich miesiącach sprawiały największą trudność doczekają się pozytywnego zakończenia. Możesz liczyć na ciekawsze zadania, przez co niebie powinieneś się nudzić w życiu zawodowym. Osoby Ci nie przychylne będą miały teraz sporo na głowie i nie będą Ci w niczym przeszkadzać. Wykorzystaj to do podniesienia wydajności pracy i nadrobienia zaległości. Nie unikaj wystąpień publicznych - Wenus z Merkurym wyjątkowo Ci w nich sprzyjają. Niewykluczone, że część obowiązków będzie wiązać się z wyjazdem. Oddalenie od stacjonarnego miejsca pracy sprawi, że wszystko pójdzie wyjątkowo dobrze.
Jeśli szukasz zatrudnienia przejrzyj swoje aplikacje - w niektóre miejsca warto wysłać życiorys raz jeszcze. Jowisz, który sprzyja Twoim finansom ześle intratne propozycje.
Od połowy miesiąca Wenus w trygonie do Twojego znaku służyć będzie miłosnym podbojom. Wykorzystaj czas na zawieranie znajomości, tym bardziej, że będziesz teraz atrakcyjny na rynku matrymonialnym. Nie oczekuj jednak szybkich deklaracji - na nie przyjdzie jeszcze trochę poczekać, choć w Twoim otoczeniu pojawią się osoby zainteresowane stworzeniem stałego związku. Barany żyjące z kimś w parze będą łatwo przebaczać partnerowi stare winy. Będą skore do oddzielania przeszłości grubą krechą i rozpoczynania nowych etapów we wspólnym życiu.
Wenus przychylnie spojrzy na sprawy materialne 12 sierpnia, wtedy decyduj się na ryzykowne inwestycje, na pewno będą dochodowe. Jowisz w Znaku Lwa dopełni dzieła i wkrótce będziesz cieszył się dostatkiem. Zakupy, których teraz dokonasz będą bardzo udane, a oszuści i naciągacze omijać Cię będą szerokim łukiem.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia