Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na kwiecień 2015

Mając w swoim znaku Słońce i Merkurego, będziesz w dobrej formie fizycznej i psychicznej. Twój organizm szybko się zregeneruje, a zdrowie ulegnie wzmocnieniu.Stać Cię na duży wysiłek. Świetnie pracujesz i doskonale dajesz sobie radę, ponieważ Merkury wzmacnia Twoją dociekliwość, logikę i spryt.Otrzymasz nowe informacje, które zmuszą Cię do działania. Po wykonaniu zadania spodziewaj się uznania i sukcesów, których koledzy mogą Ci tylko pozazdrościć.W finansach dobra passa. Możesz otrzymać dotację lub korzystny kredyt.Będzie też wiele okazji, by wykazać się w różnych dziedzinach powiązanych z Twoją pracą, które zapewnią Ci satysfakcję.Może to być czas podejmowania decyzji dotyczących spraw zawodowych, dalszej kariery lub podpisywania umów.Niewykluczone, że czeka Cię podróż służbowa, podczas której zawrzesz nową znajomość.Zachowaj ostrożność za kierownicą, opozycyjny Mars może sprawić, że spowodujesz wypadek.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia