Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na październik 2016

Znajdziesz się w świetnym położeniu, które pozwoli Ci poprawić wygląd zewnętrzny i zyskać zainteresowanie innych. Przez cały miesiąc będziesz u szczytu formy. Możesz do woli brać udział w konkursach, przejmować inicjatywę i współzawodniczyć, z kim się da i o co się da.
Unikaj pracy na pół gwizdka, idź na całość, żeby osiągnąć najlepsze wyniki.
Na polu zawodowym masz świetną passę i szkoda byłoby ją zmarnować. Ale nie licz, że do celu uda Ci się dojść bez poświęceń.
W najbliższym czasie w Twoim życiu ścierać się będą twórcze, oryginalne i pomysłowe koncepcje z uznanymi regułami, porządkiem oraz tradycyjnym podejściem.
W stosunkach z zaprzyjaźnionymi osobami weź sprawy w swoje ręce. Wykaż się kurtuazją i nie zwlekaj z prawieniem komplementów lub propozycją wyświadczenia przysługi. Możesz zyskać ogromne wsparcie, uznanie, podziw i wdzięczność. Pojawi się szansa na nowe pieniądze.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia