Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na październik 2015

To może okazać się dla Baranów bardzo trudny miesiąc. Spragnione odpoczynku od obowiązków dnia codziennego będą skore do ryzykownych pomysłów i niecodziennych zachowań. W pierwszej części miesiąca (do 10.10) opozycja Merkurego stanowić jednak silny bodziec do zajęcia się własnymi finansami, co z pewnością dobrze wpłynie na codzienne życie. Zaś kwinkunks Merkurego pomoże zachować spokój, co zaowocuje powodzeniem w wielu ważnych rozmowach, które Cię czekają. Barany zwrócą w tym miesiącu szczególną uwagę w stronę osobistego rozwoju wewnętrznego.
W pracy ten miesiąc okaże się przełomowym momentem w ich karierze zawodowej. Staraj się wykorzystać wszystkie swoje atuty, a na pewno nie będziesz żałował. Od 3 do 7 października Mars i Uran znajdą się w trygonie. Zwiastuje on napływ chęci i sił do położenia większego nacisku na Twoje rezultaty. Nie licz jednak na powszechny zachwyt swojego pracodawcy. Może poczuć się zagrożony Twoją rosnącą pozycją w firmie. Barany położą duży nacisk na pogłębianie swojej wiedzy. Nie będą szczędziły pieniędzy na coraz to nowe szkolenia i kursy podwyższające kwalifikacje. Wytrwaj w tym postanowieniu, a na pewno nie pożałujesz dużego finansowego nakładu. w tym czasie możesz wziąć na siebie również więcej obowiązków. Nowe projekty i możliwości pokazania się będą stanowić dla Ciebie łakomy kąsek. Postaraj się jednak nie przecenić swoich możliwości, bowiem za sprawą zaćmienia Księżyca możesz poczuć się bardziej zdekoncentrowany. Okres po 10.10 będzie najbardziej owocną częścią miesiąca. Wtedy też zawrzesz wiele ciekawych biznesowych znajomości oraz nauczysz się wiele nowych rzeczy, które będą stanowiły duży atut w Twojej przyszłej karierze. Nie zmarnuj takiej okazji. Być może pojawi ą się atrakcyjne możliwości awansu lub zmiany miejsca pracy.
Obowiązki domowe nie dadzą Ci o sobie zapomnieć. Barany będą zmuszone zadbać o to, by ich otoczenie było schludne i czyste, bo natłok nowych pomysłów może skutecznie zanieczyścić Twoje własne środowisko. Jednak roztargnienie nie będzie chciało dać o sobie zapomnieć, więc przelicz siły na zamiary i segreguj to, co najważniejsze, a na pewno się nie pogubisz. Drugi miesiąc jesieni skłoni Cię do zajrzenia do szafy w poszukiwaniu cieplejszego odzienia, oraz zakupowego szału. Twój dom nabierze świeżych, jesiennych zapachów. To dobrze, bo Kwinkunks Wenus i trygon Marsa mogą narazić cię na typowe o tej porze roku dolegliwości.
Opozycja Wenus początkiem nowego miesiąca wieszczy Baranom duże powodzenie i szansę na znalezienie miłości. Bądź jednak czujny, bo wiele nowych znajomości da okazję do nieprzemyślanych szaleństw i romansów, co może zaowocować niekiedy bardzo przykrymi plotkami na Twój temat. Wystrzegaj się więc ryzykownych sytuacji, mogą one zaszkodzić rodzącym się uczuciom.
Opozycja Merkurego od 10.10 przyczyni się w tym miesiącu do znacznej poprawy sytuacji finansowej Baranów. Środek miesiąca będzie doskonałym momentem na to, by wreszcie spłacić większość finansowych zobowiązań, a nowe znajomości, za sprawą trygonu Jowisza zaowocują okazją do podreperowania własnego budżetu za sprawą nowych, atrakcyjnych zleceń.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia