Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na listopad 2015

W tym miesiącu Barany będą bardzo refleksyjne. Listopad to dla nich czas podsumowań, nadrabiania zaległości i naprawiania błędów, których nie udało się uniknąć w ubiegłych miesiącach. Pamiętaj, aby z własnych błędów wyciągać wnioski i strzeż się przed popełnianiem ich po raz kolejny. Najwyższy czas uświadomić sobie, że najwięcej można osiągnąć dzięki odpowiedniemu wewnętrznemu nastawieniu - mierz siły na zamiary. Jeśli będziesz postępować rozsądnie i powoli - wszystko ułoży się po Twojej myśli.
W pracy nowych zadań będzie teraz stosunkowo niewiele. Nie oznacza to jednak, że możesz sobie cokolwiek odpuścić - możesz być pewien, że wieść o Twoich zaniedbaniach lotem błyskawicy dotrą do przełożonych. W pierwszych dniach miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu do Neptuna będziesz cieszyć się sympatią i szacunkiem ze strony współpracowników. Wykorzystaj to odpowiednio - teraz możesz sporo na tym ugrać. Merkury w opozycji wróży Ci ciekawe projekty związane z wyjazdami lub współpracą z ludźmi z zagranicy. Wywiązanie się z tych obowiązków zaowocuje podniesieniem Twojego prestiżu na arenie branżowej. Merkury sprzyja Ci również będąc w kwinkunksie - od 9 listopada pomoże Ci w rozwiązywaniu zagadek. Informacje, w których posiadanie teraz wejdziesz okażą się przydatnym orężem w walce z firmowymi wrogami - a na tych szczególnie uważać w listopadzie radzi Pluton. W połowie miesiąca Twoim życiem zawodowym zajmie się Wenus, która pomoże Ci zdobyć uznanie wśród przełożonych. Nie pozwól jednak sodowej wodzie uderzyć do głowy - na gratyfikacje przyjdzie czas. Słońce w Skorpionie sprzyja Twojemu portfelowi. Możliwe, że zdobędziesz nowe źródło dochodów, dzięki któremu niektóre marzenia będą miały szansę się ziścić jeszcze przed końcem roku. Jowisz również podsunie Ci pomysły na zarobkowanie w branżach, o których nigdy nie myślałeś.
Na początku miesiąca możesz nieco dziwić otoczenie zmiennymi nastrojami. Musisz zadbać o higieniczny tryb życia, bez którego nie będziesz mógł się cieszyć dobrą formą w czasie kwinkunksu Słońca. Szczególną uwagą i opieką otocz swoje stawy i zęby. Pod koniec listopada, kiedy Słońce zawita w znaku Strzelca - przybędzie Ci optymizmu, a nastrój wyraźnie się zrównoważy. Mars w kwadraturze sprzyja planowym zabiegom chirurgicznym, jeśli to Cię dotyczy, załatw je w pierwszej połowie miesiąca. Jeśli chodzi o życie rodzinne - poczujesz spełnienie w roli rodzica, co gwarantuje Ci Jowisz w Lwie. Sprawy innych domowników toczyć się będą własnym rytmem i nie będziesz musiał w nie ingerować. Troski wymagać będą za to kontakty z przyjaciółmi - jeśli chcesz podtrzymać relacje zawiązane w ostatnich miesiącach, teraz jest ostatni dzwonek.
Analizowanie dotychczasowego przebiegu życia osobistego mogą nie wyjść Ci na dobre, więc nie porównuj potencjalnych partnerów do swoich eks. Od 16 listopada Wenus sprawi, że będziesz cieszył się atrakcyjnością i powabem - wykorzystaj to, a znajdziesz towarzysza na zimowe miesiące, a może nawet na dużo dłużej. Powściągnij jednak emocje - zwiększone libido, którego nie zamaskujesz skutecznie wypłoszy kandydatów z Twojego otoczenia. Unikaj również spożywania alkoholu na randkach - Twoje nieumiarkowanie może przysporzyć Ci kłopotów. W stałych związkach zodiakalne Barany przejdą próbę cierpliwości - do połowy miesiąca partnerzy będą wymagający bardziej, niż zwykle. Unikaj pokus - kwinkunks Słońca pozwoli Wam zaspokoić pragnienia, ale nie obejdzie się bez konsekwencji.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia