Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na październik 2014

Pod wpływem opozycyjnego Słońca będziesz działać zdecydowanie, może nawet agresywnie, by w końcu znaleźć dyplomatyczny kompromis.W centrum uwagi znajdą się sprawy kariery, zadań i celów zawodowych.Dzięki Wenus zwiększy się Twoja atrakcyjność. W długotrwałych związkach zniknie szarość i nuda, za to powieje świeżością.Czas sprzyja upiększaniu swojego miejsca pracy i czynienia go bardziej przyjaznym. Przygotuj się na lepsze relacje nie tylko ze współpracownikami i szefami, ale i klientami czy kontrahentami. Możesz nawet dostać niedwuznaczną propozycję wspólnej kolacji (ze śniadaniem). Jeśli nie masz partnera, nie przegap okazji. Kto wie, może będzie to początek nowego romansu?Jeśli jesteś artystą, możesz w przypływie weny twórczej stworzyć interesujące dzieło.W drugiej połowie miesiąca Mars nie będzie Ci przyjazny, unikaj w tym czasie brawury za kierownicą i w sportach ekstremalnych, bardzo łatwo o niebezpieczny wypadek z finałem z ręką lub nogą w gipsie.Również zakupy sprzętu elektronicznego będą najpewniej chybione, a sam sprzęt zawodny.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.10.2014 do 31.10.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia