Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na maj 2015

Pod patronatem Wenus w znaku Barana czeka Cię czas pełen inspiracji, wzrostu fantazji, intuicji i przychylnego nastawienia do otoczenia.Posiadasz duże zdolności przystosowawcze, stawiasz na uczuciowość i życzliwość.Bliscy będą dla Ciebie prawdziwą ostoją. Poczujesz, że w Twoim życiu wszystko układa się tak, jak należy.Będziesz dzielić czas między obowiązki a przyjemności. Wolne chwile spędzisz z przyjaciółmi.Jeśli jesteś samotnym Baranem, będziesz mieć wiele okazji do nawiązania sympatycznych znajomości, nie tylko podczas towarzyskich spotkań, ale nawet w trakcie zebrań służbowych.Będą Cię pociągać osoby intrygujące intelektualnie, nieco ekscentryczne, a zarazem trudne do zdobycia.Zdolność rozumienia uczuć i myśli innych ludzi pozwoli Ci podbić nawet wyjątkowo oporne serca.Przyszła pora, by rozprawić się ze wszystkim, co utrudnia Ci życie. Każdy nierozwiązany problem teraz okaże się dziecinnie prosty. To nie czary, lecz Twoje pozytywne nastawienie do życia sprawi, że przeszkody znikną. A może istniały tylko w Twojej wyobraźni?
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia