Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na listopad 2016

Masz doskonałe samopoczucie, możesz przenosić góry. Jesteś skłonny do intensywnej i ciężkiej pracy. Potrafisz uzasadnić każde swoje posunięcie. Inni postrzegają Cię jako osobę kompetentną i wiarygodną, zawdzięczasz to Merkuremu.
Będzie to czas działania bez wahań i niepewności, korzystny na zmianę miejsca pobytu czy zawieranie nowych kontaktów i negocjowanie umów biznesowych. Możesz nadrobić zaległości, pchnąć do przodu trudniejsze sprawy, a nawet rozpocząć działalność na własny rachunek.
Dzięki Wenus zawładną Tobą delikatne i subtelne uczucia. W Twoim życiu może pojawić się ktoś nowy. Flirt szybko rozwinie się w gorącą, namiętną miłość. Niewykluczony szczęśliwy finał przed ołtarzem.
Skrywane emocje mogą się ujawnić, a wiele spraw zostanie wyjaśnionych.
Najlepszy w tym miesiącu okaże się pierwszy i ostatni tydzień.
Kamienie, które będą Cię chronić i przynosić szczęście, to diament i krwawnik.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia