Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na wrzesień 2014

Mars wypełni Cię energią. Nie będziesz czuć zmęczenia, możesz działać na wysokich obrotach.Sprawy, które wcześniej utknęły i nie chciały ruszyć z miejsca, będą się szybko toczyć dalej. Sukces będzie jednak wymagać dużo ciężkiej pracy i dyscypliny.Nie służy Ci opozycyjny Merkury, unikaj więc gier hazardowych, ryzykownych interesów i spekulacji finansowych, które mogą doprowadzić Cię do ruiny.Postaw na aktywność fizyczną. Może to być sport, piesze lub rowerowe wyprawy czy choćby praca w ogrodzie.Seksapil to Twój wielki atut i, co najważniejsze, zdajesz sobie z tego sprawę. W sprawach uczuciowych przybędzie Ci odwagi i przestaniesz się kryć z tym, co czujesz, czego pragniesz i oczekujesz. Tłumione namiętności będą domagać się spełnienia.Barany leczące się czeka zatrzymanie się rozwoju choroby, a stosowane przez nich lekarstwa będą skuteczniejsze.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.09.2014 do 30.09.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia