Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na maj 2014

Odczuwasz radość, zadowolenie i psychiczne odprężenie. Twoje życie zawodowe zmierza we właściwym kierunku, więc nie przejmuj się drobnymi problemami. Nie pozwól tylko, by nazbierało Ci się dużo zaległości. Twój wkład w rozwój pewnych zawodowych zadań zostanie doceniony.Sprawy finansowe będą przejrzyste i jasne. Pojawi się nawet okazja podreperowania budżetu, ale pod warunkiem, że pójdziesz na ugodę w spornych kwestiach i poskromisz chęć rywalizacji.Uda Ci się załatwić wiele praktycznych i przyziemnych spraw, nie tylko związanych z Twoja pracą.Wszystko, co ma bezpośredni związek z ziemią, okaże się przydatne dla Twoich planów na przyszłość.W podróży lub na spacerze poznasz osobę o pokrewnych odczuciach i zainteresowaniach. Może to być obcokrajowiec, którego zafascynuje Twoja niecodzienna osobowość. Będziecie się rozumieć i wzajemnie wspierać.Nowe spojrzenie na trwający romans sprawi, że zmienisz swoje plany i pragnienia lub też obiektywnie ocenisz dawny związek, który nadal rzutuje na Twoje życie.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.05.2014 do 31.05.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia