Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na lipiec 2016

Mimo drobnych przeszkód na Twojej drodze wykażesz się pomysłowością w rozwiązywaniu problemów.
Jeśli nie cieszy Cię stan finansów, nie rozglądaj się za winnymi, tylko pomyśl, jak temu zaradzić: co należy zmienić, do czego się przekonać lub czego nauczyć, by Twoje poczynania i wysiłki zaczęły przynosić wymierne efekty.
Unikaj łatwych zarobków, wchodząc w niepewne układy czy nieczyste interesy. Może się to zakończyć konfliktem z prawem i stratą, zamiast spodziewanego zysku.
W sprawach uczuciowych i rodzinnych nie należy oczekiwać harmonii, spokoju ani jednostajnego trybu życia. Twoja kapryśna i nieujarzmiona natura rwie się na wolność. Wszelkie ograniczenia i zobowiązania teraz Ci ciążą i zapragniesz się od nich uwolnić.
Zaczniesz szukać nowych przyjaźni po uprzednim zerwaniu starych. Rozpadną się nieudane związki intymne i małżeńskie.
Pod koniec miesiąca możliwe stanie się zawarcie ciekawej znajomości z osobą sporo młodszą, będzie to jednak fascynacja intelektualna, a nie uczuciowa.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na czerwiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia