Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na marzec 2015

Uran zapewni Ci wolę życia, spotęgowaną witalność i wyzwolenie ogromnego potencjału sił wewnętrznych.Poryw do czynu, przedsiębiorczość, rozsądne planowanie i zręczna realizacja planów poprawią Twoją pozycję w pracy, a kierownictwo może zwrócić na Ciebie uwagę.To świetny moment na zmiany. Możesz na przykład znaleźć sobie nowe, lepsze zajęcie.Warto też wykorzystać ten okres na załatwienie spraw finansowych, jak kupno lub sprzedaż akcji.Robiąc zakupy, pozwól sobie na luksusowy, wymarzony drobiazg.Jeśli planujesz podróż, wyrusz w pierwszej połowie miesiąca. Zwróć przy tym uwagę na towarzystwo. Nawiązane znajomości w późniejszym czasie mogą Ci przynieść korzyści, również finansowe.Dzięki wspierającej Cię Wenus będziesz wyglądać atrakcyjnie i uwodzicielsko, a w Twoim związku nastąpi renesans uczuć.Oczarujesz, kogo tylko zechcesz. Może pojawić się przyjaźń lub miłość, która zmieni całe Twoje życie.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na styczeń 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia