Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na sierpień 2014

Merkury i Słońce wypełnią Ci głowę zaskakującymi i celnymi pomysłami. Z łatwością uporasz się nawet z najbardziej skomplikowanym problemem.Osoby twórczo związane z techniką (np. wynalazcy) mogą wreszcie odnieść wielki sukces.Jesteś też pod niekorzystnym wpływem Marsa, nie upieraj się więc przy swoich racjach, ustępstwami i dyplomacją więcej zdziałasz.Pamiętaj, nawet jeśli skłamiesz, inni Ci uwierzą. Natomiast Ty nie wierz nikomu na słowo, sprawdź, czy wszystko opiera się na faktach.Teraz porywy namiętności będą dla Ciebie najważniejsze. Jeśli jesteś samotny lub w obecnym związku brakuje Ci wrażeń, możesz szukać gorących przeżyć gdzieś na boku. Krótkotrwałe znajomości nie przyniosą Ci jednak niczego prócz chwilowej satysfakcji.Należy zachować szczególną ostrożność przy posługiwaniu się narzędziami, urządzeniami mechanicznymi oraz podczas prowadzenia samochodu.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.08.2014 do 31.08.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia