Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na wrzesień 2016

Skończyły się wakacje, czas zabrać się ostro do pracy. Układ planet sprawia, że im więcej pracy i obowiązków na siebie weźmiesz, tym więcej będziesz mieć z tego satysfakcji. A im wyższe wymagania sobie postawisz, tym wyżej zajdziesz. Efekty wprawdzie nie będą natychmiastowe, ale sprawy przybiorą właściwy kierunek. Może się okazać, że nikt tak jak Ty nie zna się na swojej pracy.
Pomyśl, czy od października nie rozpocząć dodatkowych studiów, mogłoby to przyspieszyć Twoją karierę zawodową.Niekorzystny wpływ Marsa sprawi, że zaczniesz zbyt nerwowo reagować na wszystko, co nie będzie zgodne z Twoimi wyobrażeniami. Zachowaj spokój i cierpliwość, a oszczędzisz sobie wielu kłopotów. Ważne decyzje postaraj się odłożyć na później i przeczekać.Zawiązywanie jakiejkolwiek spółki może Ci przynieść niepotrzebne problemy w przyszłości. W żadnym wypadku nie podejmuj ryzyka.Mogą też pojawić się trudności w relacjach partnerskich i uczuciowych.Zwróć szczególną uwagę na podróżowanie i samochody. Nadmiar ostrożności w z pewnością nie zaszkodzi.Wskazane jest intensywne uprawianie sportu, pozwoli Ci to zaspokoić potrzebę rywalizacji, zmniejszy nadpobudliwość i agresję.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia