Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na czerwiec 2015

Pod wpływem Słońca da o sobie znać chęć dowodzenia, wysunięcia się na czoło. Zapragniesz znaleźć się w centrum zainteresowania i nadawać ton. Spróbujesz zabłysnąć i zrobić coś inaczej niż do tej pory. Choć będzie to trudne, zachowaj spokój - tak w sprawach rodzinnych (zwłaszcza majątkowych), jak i w sprawach zawodowych, szczególnie tych, które są związane z finansami.Nie zdziw się, gdy w drugiej połowie miesiąca zauważysz u siebie nowe, bardziej pozytywne nastawienie do kolegi z pracy, sąsiada czy krewnego. Wasze do tej pory nie najlepsze relacje wreszcie się poprawią.Spojrzysz również z innej perspektywy na swój związek, co może zaowocować zmianą planów i pragnień.Niewykluczone też, że uda Ci się wreszcie obiektywnie ocenić romans, którego ślad nadal zajmuje ważne miejsce w Twoim sercu.Jeśli odczuwasz znużenie, noś przy sobie magnetyt. Ma dar uspokajania nerwów i regeneracji sił.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia