Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na maj 2016

W pierwszej połowie miesiąca dostaniesz zastrzyk energii witalnej, która da o sobie znać tak w sferze fizycznej, jak i mentalnej. Twój organizm będzie zdolny do dużego wysiłku. Można to wykorzystać do pracy wymagającej takiego nakładu energii. Wiara we własne siły skłoni Cię do podejmowania stanowczych i decydujących akcji.
Pochłonie Cię praca - dasz z siebie wszystko, by znaleźć lepsze źródło utrzymania i weźmiesz nadgodziny. Za sprawą tych starań dostaniesz podwyżkę lub znaczną premię.
Będziesz mieć nosa do inwestycji, więc nie przegapisz okazji do ulokowania pieniędzy w czymś, co może przynieść duże zyski.
W gronie przyjaciół pokażesz swoją prawdziwą twarz. Wszyscy zaakceptują Twoje pomysły, nawet te najbardziej szalone.
W drugiej połowie miesiąca trochę zwolnij tempo. Nie zmuszaj się do robienia rzeczy, na które nie masz ochoty. Jeśli marzysz o spotkaniu kogoś wyjątkowego albo znudziła Cię już małżeńska monotonia, to wiedz, że nowa miłość jest tuż-tuż. Ten nowy ktoś zachwyci Cię błyskotliwością i naturalnością, zapomnisz o całym świecie. Jeśli nie zrobisz jakiegoś głupstwa, jest spora szansa, że będzie to związek na dłużej, może nawet na całe życie.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia