Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na marzec 2016

Poczujesz się lekko i optymistycznie, co zaowocuje przypływem nowych sił i poprawą zdrowia.
Wspaniała atmosfera w pracy sprawi, że z przyjemnością zajmiesz się swoimi obowiązkami, tym bardziej, że zyskasz większą swobodę działania. Przełożeni pozostawią Ci duże pole do popisu, a Ty wykorzystasz je w twórczy i kreatywny sposób. Dodatkowo ucieszyć Cię może premia, awans lub nagroda!
Będziesz mieć sporo wydatków, ale na ogół wszystkie Twoje zakupy okażą się udane. Jest to dobry czas na zmianę wysłużonego samochodu na nowszy model lub wymianę mebli pamiętających jeszcze czasy Gierka.
Pomóż również fortunie i zrób coś, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością (zagraj w totolotka lub w inną grę liczbową).
Zwiększona ilość ruchu poprawi Twoje krążenie, więc wykorzystaj wolne chwile na aktywność fizyczną. Wykup sobie miesięczny karnet na basen lub siłownię. Z pewnością dobrze Ci to zrobi.
Rozbudzi się w Tobie zmysł odczuwania piękna i zainteresowanie sztuką. Zwrócisz też większą uwagę na płeć przeciwną. Ponieważ będziesz się w tym czasie wspaniale prezentować, ludzie zaczną się za Tobą oglądać.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia