SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na listopad 2014

Układ planet zmusi Cię do powagi i rozsądnego działania. Uciekanie od odpowiedzialności zemści się w niedługim czasie i to wtedy, kiedy nie będziesz się tego spodziewać.Twoje obowiązki zawodowe będą wymagały większego zaangażowania i dużej aktywności. Efektywne wykorzystanie energii zapewni Ci wymierne rezultaty - wzmocnisz swój autorytet i popularność. Możesz też liczyć na wsparcie wpływowych osób.Przeznacz trochę czasu i energii na sprawy zawodowe lub społeczne, a w niedalekiej przyszłości czekają Cię sukcesy i nagrody.Sytuacja uczuciowa, w której się znajdziesz, będzie złożona i konfliktowa. To negatywny wpływ Wenus. Twój związek zostanie poddany próbie. Nie podejmuj ważnych decyzji pod wpływem emocji, w przyszłym miesiącu spojrzysz na życie inaczej i wszystko się wyjaśni.Pod koniec listopada jakieś niespodziewane zdarzenie wyrwie Cię z kołowrotu codzienności. Może się nawet trochę rozzłościsz, ale w przyszłości będziesz to dobrze wspominać.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia