SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - baran

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Baran - horoskop na grudzień 2014

Słońce i Merkury zapewnią Ci większą wrażliwość psychiczną. Będziesz działać błyskawicznie, a w towarzystwie błyśniesz dowcipem.W tym miesiącu najlepiej skoncentrować się na ideach i pomysłach. Czas na ich realizację przyjdzie później.Niekorzystny wpływ Wenus i opozycyjnego Marsa sprawi, że będzie to okres impulsywnego działania, nagłej fascynacji i płomiennego, lecz krótkotrwałego romansu. Pochopnie zawarta znajomość może się skończyć skandalem i stratami finansowymi, niewykluczone też, że zagrozi Twojej pozycji zawodowej.Panuj nad emocjami, w przeciwnym wypadku wstąpisz na ścieżkę wojenną z partnerem. Okaż mu więcej zaufania, wtedy Wasze uczucia znów nabiorą blasku i kolejne dni upłyną Wam na odkrywaniu siebie na nowo.Musisz się zmobilizować i załatwić najważniejsze sprawy finansowe.Zwróć uwagę na swoje zdrowie, bo możesz się przeforsować. Warto pomyśleć o jakiejś kuracji prozdrowotnej lub zaplanować wyjazd do sanatorium.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.12.2014 do 31.12.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na listopad 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia