Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na maj 2015

Przez większą część miesiąca Twój patron - Merkury znajduje się w znaku Bliźniąt.W pracy i interesach czeka Cię znaczne ożywienie. Jest to okres, w którym możesz zapewnić sobie stabilizację materialną.Masz szansę zmienić mieszkanie, kupić nowy dom lub zainwestować w nieruchomość.Zastanów się też, jak spożytkować swoje umiejętności i dawne pomysły, by przyniosły zyski w przyszłości.Za sprawą Marsa przybędzie Ci sił. Okaże się to szczególnie zbawienne dla tych Bliźniąt, które nie mogą się zmobilizować, by gdzieś pojechać, coś załatwić albo wciąż biją się z myślami i unikają podjęcia wiążących decyzji.Ponieważ jesteś pod korzystnym wpływem Wenus, dojdzie do głosu chęć korzystania z życia. Twoje życie wypełni fantazja i romantyzm. Niewykluczone też, że zainteresujesz się sztuką.Pojawią się możliwości podróżowania, nawet jeśli wcześniej nie było Cię na to stać.W związkach uczuciowych czas harmonii, wyrozumiałości i wyciszenia konfliktów.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl
 
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia