Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na wrzesień 2014

Jesteś pod wpływem Marsa i Merkurego. Czeka Cię wiele aktywności, ruchu i nowości.W pracy zaskoczysz kolegów zdecydowaniem i śmiałymi posunięciami. Nawet Bliźnięta flegmatyczne będą żywsze i energiczniejsze, zaś u nieśmiałych, zablokowanych emocjonalnie osób dojdzie do przełamania kompleksów.Osiągnięcia nie przyjdą łatwo, będą kosztowały maksimum wysiłku. Twoje próby wpływania na innych mogą napotkać opór tych, którzy nie lubią lub boją się zmian.Należy zachować ostrożność w stosunku do przełożonych i osób u władzy, aby nadmierną pewnością siebie wszystkiego nie popsuć.Egzaminy, rozmowy i konferencje związane z pracą czy karierą zawodową mogą nie tylko pójść dobrze, ale również stanowić dla Ciebie poważny zastrzyk nowej energii.Jeśli jest taka potrzeba, podejmij decyzję o poszerzeniu bądź uzupełnieniu wykształcenia. Pomyśl o rozpoczęciu pracy na własny rachunek. Warto poszukać dotacji lub funduszy z Unii Europejskiej na rozkręcenie interesu. Możesz w ten sposób na wiele kolejnych lat ustabilizować swoją sytuację zawodową i materialną.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.09.2014 do 30.09.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia