Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na lipiec 2016

Nie oczekuj harmonii ani jednostajnego trybu życia. Wszystkim Twoim poczynaniom sprzyjać będzie dobre samopoczucie, optymizm i wiara we własne siły. Zwiększy się też potrzeba ruchu i przebywania na świeżym powietrzu. Czynny wypoczynek zaowocuje wzmożeniem witalności, siły woli i wzmocnieniem zdrowia.
W czasie urlopu u niektórych Bliźniąt zaznaczy się ekstrawaganckie zachowanie, choć może ono również sprzyjać twórczej ekspresji.
Z odwagą nawiązuj kontakty z osobami, które wydają Ci się sympatyczne. Będzie sporo niezwykle emocjonujących momentów, ale też pełnych napięć. Ktoś miły sercu bardzo Cię ceni i chętnie przebywa w Twoim towarzystwie. Poświęć mu więcej uwagi.
Wzmaga się Twoja namiętność.
Możesz pozwolić sobie na małe szaleństwo w wydatkach, ale bez przesady. Szastaj pieniędzmi na miarę swoich możliwości.
Jesteś na dobrej drodze do wprowadzenia w życie tego, o czym od dawna myślisz. Możesz na przykład przestawić się na dietę wegetariańską.
Osoby, które się leczą, odczują znaczną poprawę zdrowia, w dużej mierze dzięki optymistycznemu myśleniu i zwiększonej chęci do życia.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na czerwiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia