Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na styczeń 2016

Miesiąc rozpocznie się od natłoku obowiązków i spraw do załatwienia. Życie nabierze tempa. Odniesiesz wrażenie, że brakuje Ci czasu.
Prawdopodobnie musisz podjąć jakąś decyzję, której już nie sposób odkładaj.
Możesz sporo zarobić, ale trzeba będzie wykazać się pomysłowością. Unikaj jednak interesów z młodą osobą o wybujałej wyobraźni, która poza tym nie wyróżnia się dyskrecją.
W Twoim związku pojawią się różnice zdań i odmienne poglądy na ten sam temat. Trudno Ci będzie zapanować nad emocjami i łatwo dasz się wyprowadzić z równowagi. Dobrze zrobiłby Wam parodniowy wyjazd, który uspokoi emocje i załagodzi konflikty. Ale potem czeka Was jeszcze poważna rozmowa.
W końcu miesiąca nieoczekiwany obrót ważnej sprawy na lepsze.
Większych zagrożeń dla zdrowia nie ma, ale lepiej odłożyć na wiosnę planowane operacje czy poważniejsze zabiegi kosmetyczne, ponieważ mogą wywiązać się komplikacje.
Uważaj podczas pracy z urządzeniami mechanicznymi, nie szalej też za kółkiem, łatwo o kolizję na drodze.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia