Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na czerwiec 2015

Pod wpływem Słońca i Merkurego odnajdziesz ducha kreatywności, dopuścisz do głosu fantazję i wpadniesz na wiele dobrych pomysłów.Da o sobie znać silna potrzeba bycia zauważonym i aprobowanym przez grono znajomych.Twój entuzjazm pozwoli Ci snuć odważne, dalekosiężne plany. Może nawet zapragniesz zmienić swoje życie...Śmiało i odważnie będziesz się poruszać w wymagającym świecie konkurencji i biznesu.Jesteś skłonny odłożyć przyjemności na później, żeby najpierw wykonać pracę. Zaangażowanie w ważkie sprawy da Ci nie tylko poczucie spełnienia i zadowolenia, ale też zapewni prestiż.Warto rozważyć podniesienie swoich kwalifikacji lub zdobycie wyższego wykształcenia.Być może trzeba będzie podjąć decyzję, której już nie sposób odkładać na później.Bliźnięta, które obawiają się poważnych zmian, staną przed szansą przełamania tego wewnętrznego oporu.Skup energię na tym, co osiągalne. Nie oznacza to jednak, że Twoje cele i marzenia mają być przyziemne.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl
 
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia