Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na sierpień 2016

Wspiera Cię Słońce, Wenus, Merkury i Saturn. Nawet flegmatyczne Bliźnięta staną się żywsze, energiczniejsze, stracą dawną ociężałość.
Pojawi się szansa na zrobienie szybkiej kariery i sukces zawodowy. Jeśli nadarzy się okazja na podwyższenie kwalifikacji lub zmianę stanowiska, decyduj się od razu. Być może będzie sygnał do rozpoczęcia pracy na własny rachunek. Warto poszukać dotacji lub funduszy na rozkręcenie interesu. Jeśli uda Ci się zrealizować plany do końca sierpnia, to na pewno czeka Cię kilka tłustych lat.
Realna stanie się też wizja wyjazdu za granicę, ale najpierw trzeba będzie trochę w to zainwestować, przydadzą się własne oszczędności.
Saturn sprzyja objęciu w posiadanie jakiejś posiadłości, kupna ziemi oraz rozpoczęciu budowy.
Jeśli wybierasz się na urlop, powinien być bardzo udany. O finanse także nie trzeba się zbytnio martwić, ponieważ masz coś w zanadrzu, dlatego pieniądze wydane na zasłużony odpoczynek nie uszczuplą zbytnio Twoich oszczędności. Jeśli wyjedziesz z partnerem, pomiędzy Wami znów zapłonie ogień namiętności. To właśnie miłość fizyczna może Was do siebie zbliżyć i pogodzić.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia