Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na marzec 2015

Wenus obdarzy Cię urokiem osobistym, a Mars doda pewności siebie. Nie zabraknie Ci inwencji i pomysłów. Przemyśl je starannie, a potem możliwie szybko przystąp do działania. To dobry czas na zmiany i początek nowych przedsięwzięć oraz postanowień. Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi okaże się teraz niezwykle pomocna, a Twoja kariera będzie nabierać rozpędu.Możesz śmiało rozpocząć jakieś intratne przedsięwzięcie. Nie podejmuj jednak brawurowych kroków i mierz siły na zamiary.W sprawach damsko-męskich zapomnisz o granicach. Poczujesz przypływ odwagi i niezależności.Pokażesz partnerowi, na co Cię stać w sypialni, a krew w żyłach będzie szybciej krążyć Wam obojgu. Dawne uczucia odżyją i przybiorą na sile.Jeśli jesteś osobą samotną, masz szansę to zmienić.Pragniesz się podobać? Zacznij bardziej dbać o swój wygląd. Twój wdzięk i ciekawe pomysły przyciągną do Ciebie nowych znajomych. Uda Ci się pokonać nieśmiałość, a może nawet znaleźć kogoś na stałe.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na styczeń 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia