Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na październik 2016

Mars zasili Twe zasoby energii, będziesz dysponować zdumiewającą łatwością podejmowania trafnych decyzji. To dobry czas na wdrażanie różnych pomysłów i metod mających oszczędzić czas, pracę i pieniądze. Dawne i niegdyś nierokujące nadziei przedsięwzięcia przyniosą Ci teraz dodatkowe zyski finansowe i korzyści.
Wyjaśnią się sprawy codzienne ciążące Ci i wymagające rozwiązania.
Zainteresujesz sobą i pełną ożywienia atmosferą, która Cię otacza, kogoś silnego.
Pozwól sobie na częstsze i bardziej osobiste kontakty towarzyskie. Pamiętaj tylko, by wcześniej zadbać o swój wygląd zewnętrzny i elegancki strój, aby zabłysnąć wśród ludzi. Możesz pójść na całość. Z łatwością zbierzesz pochwały i komplementy.
W drugiej połowie miesiąca życie zawodowe stanie się spokojniejsze. Jakaś sprawa związana z pracą ostatecznie się ułoży i na pewien czas ustabilizuje, ale trzeba będzie uważać na sztuczki i drobne oszustwa osób zazdrosnych bądź lubiących z Tobą współzawodniczyć.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia