Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na listopad 2015

Nowy miesiąc dla zodiakalnych Bliźniąt zdaje się być całkiem udanym czasem. Obowiązkowość i pracowitość będą cechami, które przyświecać Ci będą nieustannie, a wszystkie nierozwiązane sprawy i zobowiązania znajdą swoje, mniej lub bardziej dla Ciebie pozytywne, rozwiązania. Nie martw się jednak - najważniejsze, że wszystko, co zaprzątało Twoją głowę w ostatnim czasie wreszcie w końcu się rozwiąże, co da Ci spokój i upragnioną swobodę działania.
W zawodowych sprawach zodiakalne Bliźnięta nie powinny liczyć na przełom, co nie znaczy, że nowy miesiąc nie będzie czasem ważnym i owocnym. Sekstyl Jowisza czuwa nad Twoimi finansami, przez co nie powinieneś obawiać się o swój portfel. Będzie to jednak czas, który może się okazać przełomowym, często zmuszającym Cię do decyzji odnośnie Twojej dalszej kariery, co w znaczy sposób ukształtuje Twoją przyszłość, która - przy odrobinie zdrowego rozsądku i podjętych odpowiednich decyzjach - rysować się będzie wyjątkowo barwnie. Warto pochylić się przez dłuższy czas nad propozycjami, które będą z każdej strony do Ciebie napływać - wybór nieodpowiedniej, dalszej ścieżki kariery może pociągnąć za sobą w dalszej perspektywie naprawdę opłakane konsekwencje, również, albo przede wszystkim w wymiarze finansowym. Świetny czas w Twojej karierze zawodowej nadejść może po 15.11, kiedy to stanie przed Tobą szansa znacznego awansu, bądź podwyżki, jaką trudno Ci jest sobie wyobrazić. Skupiając się na dotychczasowych obowiązkach zyskasz bowiem najwięcej, bo Twoje wyniki będą sukcesywnie piąć się w górę. Przyszłościowe i warte poświęcenia większej uwagi osoby mogą pojawić się za sprawą Merkurego już po 8.11 - mogą być zwiastunem dobrej, owocnej współpracy przy interesującym projekcie w niedalekiej przyszłości.
Listopad jest miesiącem pełnym jesiennych, przykrych dolegliwości, z którymi również zodiakalne Bliźnięta będą musiały uporczywie walczyć. Kwinkunks Słońca jednak sprawi, że w bardzo aktywny sposób zabierzesz się za kwestie własnego zdrowia, co, przynajmniej w pewnym stopniu, pozwoli Ci ustrzec się nawet przelotnych chwil złego samopoczucia. Postaw na profilaktykę, która odpowiednio stosowana na pewni przyniesie dobre rezultaty. Listopad, jako kulminacyjny jesienny miesiąc, bezpośrednio poprzedzający czas zimowej stagnacji, będzie wyjątkową okazją do odpoczynku, którego odpowiednia dawka może zdziałać cuda. Nie przymykaj jednak oczu na problemy swoich bliskich - również Ty możesz niebawem potrzebować pomocy, a doskonale wiadomo, że dobro do nas wraca. Skorzystaj więc z tej odwiecznej zależności. Kwinkunks Marsa będzie mocno blokował Twoją silną wolę, jednak przy odrobinie samozaparcia możesz uporać się z tym problemem. Towarzysko listopad okazać się może okresem gorącym i obfitym w ciekawe znajomości. Wenus czuwać będzie nad Twoim znakiem. Zwłaszcza po 15.11 będziesz wyjątkowo pozytywnie nastawiony do flirtów i randek. Samotne Bliźnięta najlepszy czas na nowe znajomości odnotują między 9.11 a 15.11 - wtedy to możesz spotkać osobę, która urzeknie Cię swoim charakterem i osobowością na dobre. Szereg zmian czeka Bliźnięta w związkach - nie zdziw się jeśli w porywie emocji Twój związek przestanie istnieć. Postaraj się do tego nie dopuścić - pod koniec miesiąca możesz bardzo pożałować nietrafionych decyzji.
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl
 
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia