SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na listopad 2014

Mars ma bardzo negatywny wpływ na Twoje nieprzemyślane postępowanie, może Cię cechować ryzykanckie zachowanie w sprawach finansowych, co grozi poważnymi stratami, nie tylko pieniędzy, ale i dóbr materialnych. Trudno Ci odnaleźć rozsądną granicę pomiędzy zdecydowaniem i odwagą a niepotrzebną brawurą. Nie będzie to najłatwiejszy okres dla Twojej kariery. Grożą Ci konflikty z przełożonymi i innymi osobami, z którymi współpracujesz, a Twoje dobre intencje mogą zostać źle odczytane.Nie przyspieszaj spraw urzędowych. Zbytni nacisk może spowodować powstanie nowych kłopotów. Zwolnij tempo i spiesz się powoli. A jeśli musisz podjąć ważną decyzję, to nim coś zrobisz, dobrze się zastanów. Nawet najdelikatniejsze ostrzeżenie wewnętrznego głosu warto potraktować poważnie.Staraj się współpracować z ludźmi, dużo zyskasz uśmiechem i optymizmem. Zajmij się planowaniem długofalowym. Nie zrażaj się przeszkodami, jeśli wykażesz się konsekwencją, z pewnością osiągniesz cel.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia