Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na sierpień 2015

Dla Bliźniąt sierpniowe tygodnie to okres dobry do rozpoczynania nowych działań i mierzeniu się z zadaniami, w których będziesz debiutować. Słońce w sekstylu pozwoli Ci spojrzeć na stare sprawy z dystansem, docenić zalety ludzi wokół, oraz doda życiowej energii, co sprzyjać będzie wychodzeniu z kłopotów i radzeniu sobie z przeciwnościami losu.
W pracy Merkury nadal nakłania do podnoszenia kwalifikacji. Choć w sierpniu masz spore szanse na awans lub podwyżkę nic nie stanie się bez Twojej wytężonej pracy. Dzięki skupieniu wokół siebie pozytywnie nastawionych osób Twoja kariera może zacząć rozwijać się szybciej, niż byłbyś sobie to w stanie wyobrazić. Musisz tylko odkryć pragnienie pójścia dalej zostawiając stare niepowodzenia za sobą. Pod koniec miesiąca Merkury w Znaku Panny doda Ci motywacji i sprawi, że odkurzysz dawne biznesowe pomysły, które okażą się intratne. Poszukujący zatrudnienia szczególnie w pierwszej połowie sierpnia nie powinni narzekać na brak ofert - Merkury, władca Twojego znaku stawia je przed Tobą pozostawiając wolny wybór. Pytanie, czy nie jesteś zbyt wybredny.
Sierpień to dla Bliźniaków również czas sprzyjający wypoczynkowi i podróżom. Zafunduj bliskim weekendową wycieczkę, spotkaj się z przyjaciółmi, bez wyrzutów sumienia przeznacz wolne chwile na przyjemności.
Niektórych z Was Pluton może nastrajać Was dość buntowniczo, uważaj, by nie wynikły z tego kłopoty z domownikami. Uważaj na pośpiech, do którego może nakłaniać Cię Mars - w wyniku pośpiechu będziesz podatny na kontuzje i urazy. Mars może również uczynić Cię bardziej nerwowym - nie daj ponieść się emocjom. Merkury może unaocznić Twoje zdrowotne bolączki - nie unikaj kontaktu z lekarzami, wcześnie zdiagnozowane dolegliwości uda się szybko wyleczyć. Uran znajduje się w znaku Barana i tworzy sekstyl do twojego znaku. Sprzyja to pozytywnym zmianom w wyglądzie i odkrywaniu zainteresowań, które uczynią twoje życie ciekawszym.
Romansowe nastroje mogą Cię dopaść po 12 sierpnia, kiedy Wenus wchodzi w Znak Lwa ustawiając się do Bliźniąt w sekstylu. Staniesz się rozchwytywany towarzysko. Nie unikaj otwierania się na nowych ludzi, wpuść do swojego życia trochę świeżości, której tak przecież w życiu pragniesz. Na bankietach i przyjęciach nieformalnych, na które zaproszenia zaczną spływać w połowie miesiąca pojawią się przed Tobą nowe okazje do podbojów. W połowie miesiąca możliwe nadejście wytrwałego adoratora. Jowisz obdarzy Cię niesłychaną intuicją, dlatego przy zawieraniu nowych znajomości kieruj się pierwszym wrażeniem - to uchroni Cię od wielkich nadziei i łzawych rozczarowań. Do roztropnej oceny sytuacji na miłosnych arenach wykorzystaj również energię, którą zawdzięczasz Plutonowi - on patronuje dobrym wyborom.
Neptun w znaku Ryb nastroi niektórych z Was nieco melancholijnie i nastrojowo - warto wykorzystać to, by naprawić jakiś kłopot w związku lub podarować sobie nieco więcej czułości. Wenus będzie bardzo przychylna sprawom rodzinnym i domowym, szczególnie, kiedy znajdzie się w znaku Lwa(12 sierpnia). Wykorzystaj ten obiecujący astrologicznie miesiąc, by nadrobić wszystkie odległości, które pojawiły się miedzy Tobą, a partnerem.
Sierpień będzie bardzo pogodny w sprawach finansowych. Jeśli myślisz o inwestowaniu, to najlepszym wspólnikiem będzie Twój partner.
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl
 
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia