Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na listopad 2016

Przed Tobą trudny miesiąc ze względu na opozycyjne położenie Merkurego i Wenus oraz nieharmonijnego Marsa. Planety niekorzystnie wpłyną na Twoje emocje.
Wprawdzie chętnie podejmiesz się wielkiego wysiłku, ale zapał do pracy szybko Cię opuści. To zły czas na sprawy, które wymagają cierpliwości, wytrwałości i opanowania.
Czeka Cię konfrontacja lub walka. W biznesie bądź pracy możesz być zmuszony do radykalnej rewizji swoich poglądów. Czeka Cię trudna decyzja. Jeśli dokonasz właściwego wyboru, za pół roku dostaniesz nagrodę. Jeżeli jednak popełnisz błąd, po sześciu miesiącach spodziewaj się problemów.
Należy zachować ostrożność w stosunku do przełożonych i innych osób u władzy, aby wszystkiego nie popsuć.
Jeśli skrywasz jakąś tajemnicę przed partnerem, może ona wyjść na jaw i wywołać skandal.
Koniec miesiąca niekorzystny dla Bliźniąt z nadciśnieniem i kłopotami sercowymi, powinny w tym czasie odłożyć ważne sprawy na bok i wypoczywać.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia