Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na kwiecień 2015

Od Słońca i Merkurego dostaniesz zastrzyk energii witalnej, manifestującej się tak w sferze fizycznej, jak i mentalnej. Twój organizm będzie zdolny do dużego wysiłku fizycznego. Warto to wykorzystać do pracy wymagającej takiego nakładu energii.Wiara we własne siły skłoni Cię do podejmowania stanowczych i decydujących działań. Tempo wydarzeń znacznie przyspieszy, a zmiany dotkną wielu sfer Twojego życia, co będzie wymagać dużej elastyczności.Dotyczy to także kontaktów z najbliższym otoczeniem, nauki i pracy.Twoim poczynaniom sprzyja dobre samopoczucie, optymizm i wiara we własne siły, a tym samym - w pozytywny rezultat podjętych działań. Wszelkie sprawy biznesowe, handlowe i finansowe przebiegać będą zgodnie z oczekiwaniami.Będziesz mieć nosa do inwestycji, więc nie przegapisz okazji do zyskownego ulokowania pieniędzy.Zaczniesz się zastanawiać, czy częstsze, kilkudniowe wyjazdy służbowe i przeciągające się zebrania w pracy Twojego partnera nie są przykrywką dla romansu. Ale pod koniec miesiąca wyjaśnią się wszelkie wątpliwości i sytuacja wróci do normy.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl
 
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia