Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na październik 2014

Słońce, obdarza Cię wielką pewnością siebie, będziesz się czuć wyśmienicie. Zaczniesz działać na wysokich obrotach i będziesz zdolny do maksymalnego wysiłku. Nawet Bliźnięta flegmatyczne staną się żywsze, energiczniejsze.Zadania i przedsięwzięcia, których się podejmiesz, umocnią Twoje poczucia bezpieczeństwa w pracy. Co więcej, możesz zademonstrować zdumiewające możliwości zawodowe i olśnić swych pracodawców.Jeśli jesteś bez pracy lub chcesz zmienić miejsce zatrudnienia, to zacznij szukać zajęcia, planety Ci sprzyjają! Pomyśl też o rozpoczęciu pracy na własny rachunek. Warto poszukać dotacji lub funduszy z Unii Europejskiej na rozkręcenie interesu. Możesz w ten sposób ustabilizować swoją sytuację zawodową i materialną.Pierwsze dwa tygodnie miesiąca to czas sprzyjający stabilizacji układów partnerskich i ważnych rodzinnych decyzji.W drugiej połowie miesiąca uważaj na swoją popędliwość, gdyż Mars może skłaniać Cię do kłótni.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.10.2014 do 31.10.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia