Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na październik 2015

Dla zodiakalnych Bliźniąt październik będzie udanym, choć bardzo pracowitym miesiącem. Choć na pierwszy rzut oka problemy, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć wydadzą się dość skomplikowane - dzięki wsparciu przyjaciół, na które możesz liczyć - uda Ci się z wszystkiego wyjść obronną ręką. Saturn w sekstylu pozwoli wytrać w obranych postanowieniach, a obietnice dawane w najbliższych tygodniach nie będą pustymi słowami. Uran nastroi Cię pozytywnie do zmian, poczujesz również zew przygody. Odważ się i spróbuj wyciągnąć z życia ile tylko się da - teraz Gwiazdy są po Twojej stronie.
W pracy rządzi Tobą Merkury - dzięki jego aspektom uda Ci się śpiewająco wykonać wszystkie zadania, a pod koniec miesiąca zbierzesz pierwsze owoce Twojej pracowitości. A pracowitość i wytrwałość naprawdę Ci się przydadzą - szykują się nowe obowiązki, które zmuszą Cię do reorganizacji dnia pracy. Nie ulegaj mylnemu wrażeniu, że jesteś wykorzystywany - Saturn w Skorpionie doda Ci sił i determinacji - musisz tylko odpowiednio się zmotywować. Możliwe, ze przełożony zapragnie w Ciebie zainwestować i wyśle Cię na szkolenie i studia - powinieneś skorzystać z propozycji, każdy zdobyty certyfikat jest przecież na wagę złota dla kariery zawodowej. Wysokie kwalifikacje, które będziesz mógł udokumentować przydadzą się również, by pokonać korporacyjnych wrogów. Nie będziesz gardził biurowymi ploteczkami - nie miej wyrzutów sumienia, wszystko czego się dowiesz, będziesz mógł wykorzystać w drugiej połowie miesiąca.
Możesz czuć się zdegustowany pewnymi pomysłami swoich przyjaciół, które wydadzą Ci się zbyt ekstrawaganckie. Twoja niepokonana chęć zawrócenia ich z niewłaściwych - Twoim zdaniem - kierunków zakończyć się może serią spięć - Wenus w opozycji z Uranem wróży, że nastąpi krótkie zawieszenie niektórych kontaktów. Waż słowa, a jest szansa, by tego uniknąć. Jowisz w Lwie zapewni Ci pomoc ofiarowaną przez dalekich, zapomnianych nieco krewnych. Będą Ci bardzo przychylni i popchną znacząco do przodu Twoje działania we wszystkich aspektach życia. Jeśli nie udało Ci się wyszczupleć latem - Gwiazdy dają Ci jeszcze jedną szansę - teraz możesz zrzucić kilka kilogramów stosunkowo niewielkim nakładem sił. Saturn w Skorpionie pomoże utrzymać dietetyczny rygor i zmotywować się do regularnych treningów, również do zerwania z nałogami - korzystaj.
Samotne Bliźnięta natrafią na kogoś, kto będzie wart uwagi już 8 października, kiedy nastąpi zaćmienie Księżyca w znaku Barana - od Ciebie zależy, jak zakończy się ta znajomość. Merkury w Wadze sprawi, że będziesz czerpać przyjemność z rozmów i działań, które będą stymulować Twój intelekt. W związkach nuda Wam nie grozi - będą zarówno romantyczne wieczory, jak i karczemne awantury. Urodzeni w czerwcu dadzą porwać się energii emitowanej przez Marsa w Strzelcu i będą skoro do wychodzenia ze związków - jeśli zrobisz to teraz istnieje szansa, że miejsce przy Twoim boku niedługo pozostanie niezajęte.
25 października Markury przestanie poruszać się ruchem wstecznym, co wróży, że wszystkie sprawy zaczną biec po Twojej myśli - również te finansowe.
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl
 
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia