SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na grudzień 2014

Pod wpływem opozycyjnego Słońca i Merkurego wyraźnie odczujesz, że coś się zmienia, choć nie będziesz jeszcze w stanie określić, na czym polega natura tych zmian.Zatrzymaj się i przyjrzyj swoim niedawnym osiągnięciom. Zadecyduj, jak możesz je wykorzystać w przyszłości. Przebadaj sprawy, które nie układają się po Twojej myśli. Może wreszcie wybrniesz z kłopotliwych sytuacji?Dzięki Marsowi masz sporo energii. Osoby nieśmiałe i niepewne siebie staną się odważniejsze.Będzie okazja, by wykazać się pomysłowością, spontanicznością i zaprezentować swoje umiejętności.Nawet jeśli coś wydaje Ci się nie do osiągnięcia, to właśnie teraz masz największą szansę na zrealizowanie najskrytszych marzeń. Możesz rozpocząć nową pracę, projekt lub przyjąć dodatkowe obowiązki.Swoją pomysłowością i aktywnością zarazisz współpracowników oraz wesprzesz rodzinę.Jeśli myślisz o założeniu własnej firmy, zacznij działać, zrób rozeznanie potrzeb oraz przeanalizuj własne możliwości. Twoimi poczynaniami powinien kierować nie tylko rozum, ale również wyostrzona intuicja.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.12.2014 do 31.12.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na listopad 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia