SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na styczeń 2015

Mars będzie Cię pobudzać do działania. Twój organizm okaże się zdolny do dużego wysiłku fizycznego, można to wykorzystać do zajęć wymagających takiego nakładu energii.Masz szansę, by poprawić swoje notowania w firmie i dostać upragniony awans.Możesz odkryć w sobie nowe cechy charakteru i odważyć się na rzeczy, które napawały Cię lękiem.Nie obawiaj się, że czemuś nie podołasz. Wystarczy Ci energii na prowadzenie wielu spraw jednocześnie. Największy grzech, jaki możesz teraz popełnić, to bierność.Zrób trochę szumu i reklamy wokół siebie i swojej działalności, a odniesiesz sukces. Skusi Cię nadarzająca się okazja. Zdecydujesz się na nieplanowany zakup i nie pożałujesz!Pod koniec miesiąca rzucisz się w wir spotkań i przyjęć.Przydałby Ci się jakiś urlop, najlepiej kilkudniowy wyjazd na narty.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia