Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na marzec 2016

Twoja pobudliwość nie sprzyja sprawom, które wymagają od Ciebie wewnętrznej dyscypliny, skupienia i cierpliwości. Jeżeli zrobisz coś bez zastanowienia, Twoje plany zamierzające w kierunku poprawy sytuacji materialnej staną się nierealne, zwłaszcza że miewasz skłonność do częstych zakupów, co naraża Cię na dodatkowe nadszarpnięcie budżetu.
Rozłóż racjonalniej swoje siły, masz bowiem skłonności do przepracowywania się. Nie możesz liczyć na pomoc kolegów ani na uznanie. Gdy popełnisz błąd lub wykonasz zły ruch, odczujesz ich lekceważenie. Ale nie przejmuj się tak bardzo problemami zawodowymi, gdyż wszystko dobrze się ułoży i to bez Twojego udziału.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia