Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na sierpień 2014

Przy wsparciu Merkurego i Słońca Twoją mocną stroną okaże się komunikatywność, czyli umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów, przekazywania myśli i nastrojów.Będziesz wprost tryskać energią i pomysłowością.W pracy możliwe zmiany organizacyjne i personalne, ale Ciebie one nie dotkną.Cieszysz się uznaniem i opinią sumiennego, lojalnego pracownika.Sprawy, które zdawały się trudne, same się rozwiążą.Możesz rozejrzeć się za dodatkowym zajęciem.W sferze finansowej zmiany na lepsze. Możesz wydać większą kwotę na atrakcyjny wyjazd zagraniczny lub coś komfortowego, co podniesie standard życia.W drugiej połowie miesiąca zyskasz uznanie w oczach płci przeciwnej, zaczną Ci się także układać kontakty z innymi ludźmi. Relacje z bliskimi także staną się cieplejsze.Jeśli odczuwasz potrzebę przeżycia silniejszych wrażeń, spójrz łaskawszym okiem na Strzelca, który pragnie się do Ciebie zbliżyć.Ponieważ jesteś pod wpływem zwodniczego Neptuna, unikaj jak ognia narkotyków i nadmiaru alkoholu.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.08.2014 do 31.08.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia