Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - bliźnięta

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Bliźnięta - horoskop na czerwiec 2016

Słońce w Twoim znaku da Ci zastrzyk energii witalnej manifestującej się tak w sferze fizycznej, jak i mentalnej. Twoje akcje pójdą w górę. Może to zaowocować wielkimi sukcesami lub wsparciem kariery zawodowej.
Wpływ planet sprawi, że będziesz szybko analizować sytuację, dzięki czemu łatwo poradzisz sobie z codziennymi obowiązkami.
Jest to okres sprzyjający stabilizacji emocji oraz praktycznemu podejściu do wielu bieżących spraw. Poprawa stopy życiowej może nastąpić w skutek prawie niezauważalnego, a jednak decydującego zdarzenia.
Dojdzie do głosu chęć korzystania z życia, fantazja, romantyczność i zainteresowanie kulturą, zwłaszcza u tych ludzi, którzy zdolni są do estetycznych przeżyć.
Pojawią się możliwości podróżowania, również dla tych Bliźniąt, których wcześniej nie było na to stać.
W związkach uczuciowych nastanie czas harmonii i wyrozumiałości, a to oznacza mniej konfliktów i rozstań.
Pojawi się szansa na ciekawe znajomości damsko-męskie, zwłaszcza między osobami znacznie różniącymi się wiekiem, ale o wspólnych zainteresowaniach. Mogą to być trwałe układy, jednak pod warunkiem, że partnerzy nie będą wzajemnie ograniczać ani swej wolności, ani indywidualności.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia