Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na wrzesień 2015

Słońce w znaku Panny napełni Byki kreatywnością i przebojowością, dzięki czemu ze wszystkich opresji uda im się wyjść obronną ręką. Wrzesień to miesiąc sprzyjający samodoskonaleniu - dzięki pracy nad sobą możliwe będą sukcesy w każdej dziedzinie życia.Jeśli nie dasz się ponieść emocjom - uda Ci się również rozwiązać trapiące Cię od dawna problemy, musisz tylko pojąć dobre, przemyślane decyzje.
Słońce w znaku Panny sprzyja Ci aż do 23 września - wpłynie to bardzo korzystnie na rozwój kariery zawodowej. Mars w znaku Skorpiona w pierwszej połowie miesiąca pozwoli na szybkie nadrobienie zaległości i wywiązanie się z wszelkich zawodowych zobowiązań, które podjąłeś w ostatnich tygodniach. Tranzyty planet spowodują, że sam będziesz nieco zdziwiony zapałem, jaki będziesz mieć w pracy - możesz teraz wziąć na siebie trochę więcej obowiązków, planuj jednak rozsądnie swoje zadania, bo możesz łatwo się pogubić. Podczas Pełni w znaku Ryb może nadejść przełomowy dla Twojej kariery moment. W połowie miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w Domu Strzelca pojawią się propozycje awansu lub zmiany pracy - zastanów się, czy podołasz wyzwaniom, zanim je przyjmiesz - po podjęciu decyzji nie będzie już odwrotu. Unikaj radykalnych sądów i krytyki wobec pracowników - od relacji z ludźmi, z którymi pracujesz w tym miesiącu zależy bardzo dużo.
W życiu rodzinnym i towarzyskim pierwsza połowa miesiąca zaowocuje potrzebą wycofania się do własnej przestrzeni i zajęcia swoimi sprawami. Dobry czas na zmianę przyzwyczajeń w żywieniu i przestawianie się na zdrowszy tryb życia. Do końca pobytu Słońca w Pannie Planety sprzyjają Ci w metamorfozach w zakresie wyglądu i uzupełnianiu szafy - nie żałuj pieniędzy na poprawę wyglądu, bo będzie proporcjonalna do poprawy samopoczucia. W życiu zawodowym będzie działo się na tyle dużo, że w domu będziesz potrzebować wyłącznie spokoju. Unikaj sporów z domownikami, stracisz tylko czas i popsujesz domową atmosferę. Po 15 września ochoty na spotkania z przyjaciółmi zacznie przybywać - wykorzystaj to na pielęgnację znajomości, które traktowałeś do tej pory po macoszemu. Czas ten przyniesie również nowe, zaskakujące wieści na temat kogoś z najbliższego otoczenia - możesz być zaskoczony.
W miłości samotnym Bykom Planety zwiastują nowe znajomości i flirty. Szczególnie na początku miesiąca, kiedy sprzyjać Wam będzie opozycja Wenus, nie musicie się martwić o swoje powodzenie. Możliwe, że niektórym z Was los postawi na drodze kogoś, kto raz już złamał Wam serce. Trudno orzec, czy opłaca się dawanie drugiej szansy - musisz zaufać w tym aspekcie własnej intuicji. Uważaj na emocje, nie pozwól, by Twoje gwałtowne reakcje kogoś do Ciebie zniechęciły. Byki w związkach w drugiej połowie miesiąca, kiedy Wenus utworzy sekstyl z planetoidą Juno będą zmuszone do swoistego rachunku sumienia i wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny. Porządki w sferze uczuciowej, choć niełatwe, są niezbędne dla Twojego funkcjonowania.
W finansach sprzyja Ci Wenus. Nie unikniesz niespodziewanych wydatków, więc z rozwagą planuj najbliższe zakupy.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia