Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na październik 2015

Gwiazdy w październiku obdarzą Cię wytrwałością. Dzięki sumienności i pracowitości zapewnisz sobie sukcesy we wszystkich sferach życia. W swoich działaniach postaw na dobry plan - dzięki kwinkunksowi Słońca uda Ci się sprostać bieżącym zadaniom, jak i nadrobić zaległości. Możesz również znaleźć się w centrum międzypokoleniowej awantury - nie licz na zrozumienie ze strony osób, które dzieli z Tobą znaczna różnica wieku, uzbrój się w cierpliwość i spróbuj przeczekać, a uda Ci się nie stracić w nadchodzących tygodniach nerwów.
W pracy nie rozmieniaj się na drobne - pod wpływem Markurego i Słońca możesz mieć ochotę wzięciu wszystkich możliwych zleceń, jednak szybko może się okazać, że nie masz żadnych szans wpisać ich do terminarza. Dokładnie przyglądaj się możliwościom, jakie stwarza Twoja firma - może Twoje zaangażowanie zaowocuje propozycją awansu. Pierwsza połowa miesiąca jest czasem szczególnie dobrym na łagodzenie biurowych konfliktów. Nie obawiaj się nieżyczliwych osób i śmiało forsuj pomysły, o których wiesz, że są dobre - nie musisz teraz zważać na niczyje opinie. Byki, które rozglądają się za lepszą posadą powinni być wytrwali w aplikowaniu na interesujące je stanowiska - druga połowa miesiąca przyniesie odzew. Słońce w Wadze zwróci na Ciebie uwagę osób decyzyjnych w kwestiach Twojego zarobkowania. Choć nikomu nie umkną Twoje nieodparte zalety, to możesz pokazać się również z gorszej strony, dlatego swoje obowiązki wykonuj najbardziej starannie.
W sprawach rodzinnych możesz narzekać nieco na chaos, pod wpływem Jowisza Twój dom stanie się szczególnie atrakcyjny dla wszystkich krewnych i dawno niewidzianych znajomych, którzy chętnie składać Ci będą wizyty (szczególnie szykuj się na gości w dniach 18-22 października, w czasie sekstylu Jowisza i Merkurego). Często będziesz proszony o radę przez swoich przyjaciół - Pod ich wpływem być może przeanalizujesz również swoje życie i zapragniesz wprowadzić zmiany.
Wszystkie nieporozumienia staraj się załatwiać na spokojnie, wykaż jak najwięcej empatii, bo to Ci się opłaci. Pierwsze tygodnie października upłyną Ci pod znakiem badań kontrolnych - pod wpływem Słońca chętniej będziesz się przyglądał sobie i swojemu zdrowiu. Uważaj na układ pokarmowy - możesz być narażony na kłopoty związane z trawieniem. Nadwyżki energii wykorzystaj na gimnastykę - im lepszą formę teraz osiągniesz, tym lepsze będziesz mieć zdrowie zimą.
Jesienny przypływ energii zaowocuje chęciami zmian w wyglądzie - zadbasz o siebie, w wyniku czego łatwiej przyciągniesz spojrzenia potencjalnych kandydatów. Niektóre z Was mogą czuć zwiększone libido, przez co łatwo wpakować się w kłopoty - czasem lepiej zachować powściągliwość. Choć w drugiej połowie miesiąca najdą Cię wspominki i poczujesz chęć odnowienia kontaktów ze starymi kochankami - telefon do kogoś z przeszłości nie jest najlepszym pomysłem. W związkach dość imprezowo - październik przyniesie mnóstwo okazji do wspólnych wyjść.
Mars nakłaniać Cię będzie do rozrzutności, zaleca się jednak rozwagę.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia