Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na październik 2016

Negatywny wpływ Marsa zapowiada okres zamieszania i niepewności, w którym Twój życiowy cel może stać się niejasny. Nawet jeżeli przedtem zdawało Ci się, że wiesz, co i dlaczego robisz, teraz możesz zetknąć się z okolicznościami, które zmuszą Cię do kwestionowania własnych założeń.
Możesz doświadczyć rozczarowania. Jeżeli rzeczywiście pojawią się jakieś konkretne kłopoty w pracy, nie zwalniaj się i nie szukaj nowej posady bez wcześniejszego rozważenia wszystkich za i przeciw. Możesz bowiem wpaść z deszczu pod rynnę.
Unikaj jakichkolwiek spekulacji, czy to finansowych, czy to nieruchomościami. Nawet gra na giełdzie może być zbyt ryzykowna.
Lepiej nie podejmuj ryzykownych przedsięwzięć, ponieważ istnieje poważne zagrożenie podjęcia niewłaściwej decyzji.
Z powodu problemów w pracy brak Ci wytchnienia. Możesz mieć przykrości i trudności w kontaktach z domownikami, bo jesteś skłonny do awantur. W takich chwilach uważaj na słowa rzucane w gniewie.
Uwaga! Należy być ostrożnym podczas jazdy samochodem, łatwo o stłuczkę.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia