Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na marzec 2015

Planety nie obiecują poprawy w sferze finansów. Jednak niektóre z Twoich posunięć mogą przynieść Ci korzyści materialne.Dzięki elastyczności i trafnej ocenie sytuacji możesz wykorzystać nadarzającą się okazję. Ale jest jeden warunek: nie wolno Ci uciekać się do kłamstwa.Niekorzystny wpływ Wenus sprawi, że będzie to bardzo energetyczny miesiąc, ale może też przynieść kłopoty małżeńskie i problemy uczuciowe. Nie przejmuj się jednak drobnymi nieporozumieniami i sprzeczkami ze swoim partnerem Wkrótce znajdziecie wspólny język i w Waszej sypialni zrobi się bardzo namiętnieJeśli oszczędzasz pieniądze, to nie wychodź na zakupy z kartą kredytową, bo wydasz więcej, niż planujesz.Ważne decyzje odłóż na koniec miesiąca. Po 20. nastąpi zdecydowana poprawa, a trudne sprawy wreszcie się wyjaśnią.Jeśli będziesz mieć w pracy do czynienia z mężczyznami, wyjdzie Ci to na korzyść. Na kobiety zaś lepiej uważaj.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na styczeń 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia