Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na czerwiec 2015

Jowisz ze znaku Bliźniąt napełni Cię wewnętrzną siłą, doda też pewności siebie. Możesz urzeczywistnić swoje marzenia i plany. Inni chętnie Ci pomogą, a nawet pójdą na rękę.Śmiało bierz się do skomplikowanych, wymagających wysiłku zadań. Podejmij ważne decyzje, nawet jeśli ktoś z Twojego otoczenia będzie im przeciwny. Wszystko pójdzie gładko, a Tobie starczy jeszcze energii na uśmiech.Pewien duży problem zostanie rozwiązany, poczujesz, że wreszcie udało Ci się dotrzeć do mety.Dzięki Wenus pojawią się lepsze prognozy na miłość. Pod jej wpływem staniesz się bardziej otwarty, szczery i bezpośredni, odłożysz na bok konwenanse, ale też zyskasz nowych przyjaciół.Intensywne życie towarzyskie da Ci dużo satysfakcji, ułatwi wiele spraw, a przyjaciele i rodzina będą przy Tobie.U Twojego boku może pojawić się ktoś młodszy. Ta osoba zachwyci Cię świeżością, nauczy radości i zarazi odwagą. Dzięki niej spojrzysz na świat z większym optymizmem. Nowa miłość spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba i wywróci wszystko do góry nogami.Jeśli jesteś w związku i myślisz o ślubie lub o oświadczynach, zrób to teraz.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia