Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na maj 2015

Wokół Ciebie wiele się dzieje, nie będzie czasu na choroby czy depresję.Przez większość miesiąca będziesz mieć Słońce w swoim znaku, zatem Twoim atutem okaże się świetna kondycja, tak fizyczna, jak i intelektualna.Możesz odnaleźć radość życia albo odkryć w sobie nowy talent. Będziesz przyciągać dobre wydarzenia. Nie potrzebujesz wielkiego wysiłku, aby coś osiągnąć.Ktoś może Ci zaproponować współudział w pewnym interesie. Musisz rozważyć wszystkie za i przeciw. Jeśli podejmiesz właściwą decyzję, możesz liczyć na korzyści materialne w niedalekiej przyszłości.Masz również szansę na zyski dzięki grze na giełdzie, grze liczbowej lub za sprawą pośrednictwa w interesach.Sprzyja Ci Jowisz, możesz więc pozwolić sobie na zagraniczny wyjazd, o którym od dawna marzysz, teraz będzie Cię na to stać.Kontakty z obcokrajowcami okażą się bardzo sympatyczne. Być może nawiążesz nawet biznesową współpracę. Nie możesz siedzieć z założonymi rękami, musisz wykorzystać sprzyjającą sytuację.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia