Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na sierpień 2014

Jednoczesny wpływ Neptuna i Wenus sprawi, że możesz poznać miłość swojego życia. Zatem miej oczy szeroko otwarte, bo uczucie nadejdzie w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Zacznie się od sympatycznych spotkań przy kawie lub w dyskotece, a skończy na upojnych nocach we dwoje.Ślub zawarty w drugiej połowie miesiąca wróży pomyślność.Byki w długoletnich związkach powinny pomyśleć o jakiejś odmianie - warto wybrać się w daleką romantyczną podróż. Odżyją wtedy dawne uczucia, a partner wyda Ci się bardziej atrakcyjny.Jeśli przybyło Ci ostatnio kilka kilogramów, czas na ćwiczenia i zmianę odżywiania. Gimnastyka poprawi Twoją kondycję fizyczną i wzmocni system nerwowy.Możesz odkryć w sobie bioenergoterapeutyczne zdolności.W dyskusjach i rozmowach zachowaj spokój i nie próbuj narzucać innym swojego zdania.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.08.2014 do 31.08.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia