Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na październik 2014

Masz opozycję Merkurego i Saturna oraz do połowy miesiąca niesprzyjającego Marsa. Wzrośnie Twoja ekscentryczność i pragnienie niezależności, a Twój niekonwencjonalny styl życia będzie dla wielu osób trudny do zaakceptowania. Ale dla Byków zbyt przyziemnych i pozbawionych fantazji ten czas może stać się zapowiedzią urozmaicenia monotonnego do tej pory życia.W żadnym razie nie bądź agresywny na polu zawodowym, będzie to bardzo niekorzystnie wpływać na relacje ze współpracownikami i szefostwem.Nie jest to dobry czas na interesy, lekkomyślne kontakty, spekulacje i poważne zobowiązania.Mogą odezwać się jakieś chroniczne dolegliwości, zwłaszcza podczas złej pogody. Nie odwlekaj wizyty u lekarza, zrób wszystkie potrzebne badania, prawdopodobnie trzeba będzie na serio zająć się zdrowiem.W drugiej połowie miesiąca będziesz mieć pozytywną energię, inicjatywę oraz wytrzymałość. Możesz bez większego trudu pokonać jakieś wcześniejsze, bardzo dokuczliwe ograniczenie. Sprawy oparte na wytrwałości mogą przynieść satysfakcję, choć nie przyjdzie to łatwo.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.10.2014 do 31.10.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia