SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na grudzień 2014

Korzystny wpływ Wenus, Jowisza i Neptuna sprawi, że odezwie się w Tobie ognisty temperament i wzrośnie optymizm. Zapewni Ci to wielką motywację do działania. Wszelkie przeszkody wydadzą się łatwe do pokonania.Wzrosną zdolności twórcze i dlatego łatwiej Ci będzie osiągnąć sukces.W sferze uczuć zmiany. Nie zabraknie przyjemnych przeżyć! W związku zagości więcej ciepła i namiętności.Samotne Byki powinny przygotować się na okres obfitujący w miłe spotkania towarzyskie i ciekawe przyjęcia, podczas których mają szanse nawiązać interesujące znajomości.Niewykluczone, że dasz się wciągnąć w pozornie przelotny romans. Ale uwaga! To może być miłość.Możesz bez przeszkód poprawić swoją sytuację materialną. Każdy dzień będzie przynosić jakąś sprzyjającą okazję do zarobienia pieniędzy. Nadrobisz zaległości w domowym budżecie, połatasz wszystkie dziury, wyrównasz niedobory, a na dodatek kupisz sobie coś potrzebnego i efektownego.Pod koniec miesiąca możesz spodziewać się sympatycznych gestów ze strony przełożonych, które ułatwią Ci wiele spraw.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.12.2014 do 31.12.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na listopad 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia