Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na listopad 2015

Listopad upłynie Bykom pod znakiem życia towarzyskiego. Kwadratura Jowisza sprzyja Ci w zjednywaniu sobie zwolenników, a także we wszystkich negocjacjach i zawieraniu umów. Łatwość w owych kontaktach zawdzięczać będziecie kwadraturze Jowisza, jak również opozycji Słońca i Merkurego. Merkury obdaruje Was niesamowitą siłą przebicia i asertywnością, dzięki czemu pokonacie argumenty świadczące przeciwko Waszym zamierzeniom i planom.
W tym miesiącu nie możesz sobie pozwolić na żadne niedoróbki i zaniedbania, ponieważ nie umkną one uwadze przełożonych. Możliwe, że będziesz musiał wziąć na siebie więcej obowiązków z powodu nieobecności koleżanek i kolegów. Po 9 listopada, kiedy Merkury ustawi się w kwadraturze do Słońca czekać Was mogą poważne rozmowy o pieniądzach - bądź nieugięty i śmiało wypowiadaj swoje oczekiwania, a uda Ci się dużo wywalczyć. W firmie będziesz cieszyć się teraz świetnymi kontaktami z ludźmi, również tymi, którzy mają spory wpływ na Twoją osobistą ścieżkę kariery. Nie odmawiaj, jeśli ktoś zaproponuje Ci szkolenia, lub zadania mające poszerzyć Twoje horyzonty. Słońce w Skorpionie umożliwi Wam znajdowanie nowych źródeł dochodu. Szczególnie dobrym na to czasem są dni 1-4 listopada, kiedy Wenus jest ustawiona w sekstylu do Plutona. Pilnuj jednak, by fantazja nie ponosiła Cię na zakupach - na realne zyski będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać.
W listopadzie będziesz bardziej, niż zwykle podatny na sugestie i łatwo uda Ci się wmówić wszelkie choroby. Słońce znajduje się teraz w opozycji, unikaj więc malkontentów, ponieważ pod ich wpływem wszystko wydawać Ci się będzie beznadziejne i stracisz chęć do życia. Od początku miesiąca sprzyja Ci Mars, pomoże Ci w codziennej aktywności. Niech jednak nie ponosi Cię brawura - pamiętaj, że lato już dawno się skończyło, a przed przeziębieniem może Cię ustrzec jedynie adekwatne do pogody ubranie. Zainwestuj również w suplementy diety podnoszące odporność. W połowie miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do Twojego znaku możesz zaobserwować zmienność nastrojów, która może nawet paraliżować Twoje plany. Od 16 listopada Wenus zmieni położenie, co pozwoli Ci na większy dystans do siebie i Twoich problemów, przez co życie stanie się o wiele przyjemniejsze. Listopad będzie obfitował w przeróżne zaproszenia na spotkania towarzyskie, z których chętnie skorzystasz - to świetny pomysł na długie, jesienne wieczory. We wszystkich osobistych sprawach poczujesz silne wsparcie ze strony bliskich. Twoje kontakty z innymi ludźmi dawno nie miały się lepiej, korzystaj!
W sprawach damsko-męskich listopad jawi się bardzo ciekawie i intensywnie. Do połowy miesiąca opozycja Wenus sprzyja zabawie i zawieraniu przelotnych znajomości. Flirtowi sprzyja również opozycja Słońca. Uważaj jednak, jak lokujesz uczucia, możesz dać się wykorzystać. Samotne Byki mogą liczyć na to, że w poszukiwaniach stałego partnera pomogą znajomi i przyjaciele - nie bój się skorzystać z tej pomocy. Byki w stałych związkach będą skupiały się na spędzaniu czasu we dwoje i urozmaicaniu go podróżami i wyjściami - partner na pewno to doceni.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia