Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na czerwiec 2016

W Twoim znaku znalazł się Jowisz, nazywany przez astrologów Wielkim Szczęściem.
Masz świetne samopoczucie, wiarę w siebie i życzliwość dla ludzi. Robisz na innych bardzo dobre wrażenie, łatwo zdobywasz ich zaufanie.
Ufasz swoim poglądom i nie boisz się otwarcie o nich mówić. Wyrażasz się jasno, uczciwie i prostolinijnie.
To dobry czas na wystąpienia publiczne, bo wiesz, co masz powiedzieć, i nie czujesz tremy.
Sprawy ułożą się właściwie samoistnie, bez wysiłku i ingerencji z Twojej strony. Jakaś okazja zapuka do Twoich drzwi.
Możesz wykorzystać ten miesiąc i wyznać komuś miłość. Będzie Cię cieszyć uszczęśliwianie innych.
Unikaj zbytniego pobłażania sobie. Możesz mieć tendencję do kupowania rzeczy luksusowych, całkiem Ci niepotrzebnych. Lepiej pozwól sobie na wyjazd zagraniczny, o którym od dawna marzysz, teraz będzie Cię na to stać.
Kontakty z obcokrajowcami okażą się bardzo sympatyczne. Być może nawiążesz współpracę biznesową. A jeśli jesteś osobą samotną, możesz spotkać swoją drugą połowę, niewykluczony finał przed ołtarzem, i to jeszcze w tym roku.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia