Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na wrzesień 2014

Jeśli Twoja praca ma zwykle spokojny charakter, w tym miesiącu będzie inaczej. Masz trudny układ Marsa i Wenus. W powietrzu wisieć będą intrygi. Ne pozwól się oszukiwać. Przejrzyj zamiary innych, nieżyczliwych ci ludzi. Wiele niejasnych spraw się wyklaruje, jeśli zajrzysz za kulisy i dowiesz się, co dzieje się wokół Ciebie. Możesz liczyć na poparcie starszej, doświadczonej osoby.Zamknij sprawę, która nie rokuje najlepiej. Twoja wytrwałość i ogromna odporność na sytuacje kryzysowe zrobi wrażenie na osobach urodzonych w znaku Ryb i Raka.Zachowaj ostrożność podczas posługiwania się narzędziami, a także prowadząc samochód.Dzięki korzystnemu wpływowi Słońca i Neptuna masz szansę poprawić stan swojego zdrowia. Może odkryjesz w sobie zdolności do leczenia, a nawet uzdrawiania innych.Jeżeli jesteś materialistą, możesz nagle odkryć, że sprawy duchowe są dla Ciebie równie ważne.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.09.2014 do 30.09.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia