Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na lipiec 2016

W uczuciach nadejdzie czas silnych emocji. Może zakochasz się na zabój albo odnowisz starą znajomość i odżyją dawno zapomniane uczucia?
Nie zdziw się, gdy zaczniesz przyciągać partnerów zupełnie różniących się od Ciebie. Co więcej, najbardziej interesujące mogą Ci się wydać osoby niegdyś przez Ciebie nielubiane.
Jeśli cierpisz z powodu braku dobrej zabawy i udanego pożycia, czas pomyśleć o jakiejś odmianie. Może warto wybrać się w daleką podróż z partnerem? Na urlopie rozejrzyj się za spadającą gwiazdą na wieczornym niebie. To dobry znak!
Dłuższy odpoczynek da zbawienne rezultaty. Jeśli się wyciszysz, możesz przejść psychiczną transformację i przyjąć nowy model życia, pozbywając się balastu złych wspomnień i potknięć.
Zajmij się też swoim wyglądem. Jeśli przybyło Ci ostatnio kilka kilogramów, czas na ćwiczenia i zmianę odżywiania. Gimnastyka poprawi kondycję fizyczną i wzmocni system nerwowy.
Artyści mogą liczyć na wyższe doznania duchowe. Gwiazdy sprzyjają twórczości pisarskiej, plastycznej, muzycznej i scenicznej. Czekają Cię interesujące doświadczenia w tych dziedzinach.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na czerwiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia