Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na wrzesień 2016

Słońce z Merkurym niesie Ci powodzenie, otwiera przed Tobą nowe horyzonty, uwalnia od problemów i obciążeń. Daje także zastrzyk wspaniałej energii, pomagając w zaspokajaniu ambicji. To wymarzony czas na wcielanie w życie nowatorskich projektów. Będziesz poszukiwać nowości, a zarazem zachowasz dyscyplinę oraz zmysł praktyczny, dzięki czemu z różnych pomysłów i propozycji zaczerpniesz dla siebie to, co może Ci się naprawdę przydać. Mars nie pozwoli Ci siedzieć z założonymi rękami, ale pomoże się zdyscyplinować i jak najlepiej zorganizować pracę, więc gdy już weźmiesz się do dzieła, to wykażesz się niezwykłą skutecznością.Byki poszukujące swojego miejsca, sfrustrowane, że wciąż nie mają szans rozwoju, trafią nareszcie pod właściwy adres. Nawet jeśli wymaga to zdobycia dodatkowej wiedzy, wysiłek się opłaci. Wenus dobrze wróży sprawom sercowym. Staniesz się weselszym, pewniejszym siebie, bardziej otwartym wobec ludzi człowiekiem. Niewykluczone, że dopuścisz do siebie pewną możliwość. W grę wchodzą najbardziej śmiałe pomysły, nie wyłączając ślubu, powiększenia rodziny i kupna większego mieszkania.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia