Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na marzec 2016

Dopisuje Ci zdrowie, humor oraz dobre samopoczucie. Wpływy Merkurego przyniosą większą równowagę wewnętrzną, dlatego nie zabraknie Ci sił i wytrwałości podczas realizacji ważnych spraw zawodowych. Możesz też liczyć na wsparcie kolegów z zespołu. Posiadasz teraz sporo energii, a więc zawieraj nowe kontrakty, podpisuj umowy, poznawaj nowych, wpływowych ludzi z branży, bo to korzystny okres.
Czeka Cię finansowa passa. Zatem odważnie wykorzystuj każdą nadarzającą się okazję i podejmuj szybkie decyzje. Pomoże Ci w tym trafna ocena sytuacji, elastyczność działania i zdolność przystosowawcza do aktualnej sytuacji. Jeśli pojawią się jakieś problemy finansowe, to tylko takie, z którymi sobie łatwo poradzisz.
Niekorzystny wpływ Wenus sprawi, że atmosfera w życiu osobistym nieco się zagęści. Aby wyciszyć negatywne emocje, należy słuchać przede wszystkim głosu rozsądku i trzymać się zasady: ,,najpierw pomyśl, a potem rób". Taka chwila zastanowienia uchroni Cię przed palnięciem głupstwa. W przeciwnym razie może się ujawnić wiele nieporozumień i sporów, a także rozczarowań w miłości, małżeństwie, przyjaźni, rodzinie.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia