Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na listopad 2016

Mars stymuluje Twą witalność i aktywność. Poczujesz się fizycznie i psychicznie odrodzony.
Sprawy dotychczas trudne do rozwikłania, nagle się wyjaśnią.
To dobry okres na życiowe zmiany. Potrafisz ciężko pracować, aby rozwijać swoje interesy. Masz szansę pokazać światu, na co Cię stać.
Bądź jednak bardzo ostrożny w kwestiach dotyczących zdrowia. Możesz się przeforsować i poświęcać mało uwagi potrzebom ciała. Jeżeli jest to niezbędne, zmień dietę na inną, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.
Ten miesiąc sprzyja pozbywaniu się wszelkich uzależnień. Jeśli chcesz porzucić palenie, picie alkoholu czy inne używki, wystarczy Ci silnej woli, aby rozpocząć kurację odwykową.
W wolnych chwilach będziesz bardzo aktywny towarzysko, sporo czasu spędzisz wśród przyjaciół i bliskich. Poznasz nowe, interesujące osoby.
Jeżeli jesteś z kimś skonfliktowany i chcesz zawrzeć pokój, to najlepszy moment, by się pogodzić. Pomoże Ci w tym pewna kobieta.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia