Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na maj 2014

Postaw na rozwój osobowości, odkryjesz w sobie cechy charakteru, których wcześniej nie udało Ci się dostrzec.Nie tylko poczujesz się doskonale psychicznie i fizycznie, ale też będziesz emanować osobistym urokiem, który zacznie przyciągać innych. Będziesz tryskać energią i pomysłowością.Patrz w przyszłość z optymizmem, sukcesy w życiu zawodowym nadejdą wkrótce, choć los będzie wymagał od Ciebie obiektywizmu i umiejętności realnej oceny sytuacji.Korzystnie ułożą się sprawy urzędowe i prawne. Możesz zawrzeć jakąś umowę, która okaże się bardzo ważna w przyszłości.Uporządkujesz również kilka spraw, a dzięki zmysłowi praktycznemu odniesiesz drobne, ale satysfakcjonujące korzyści. Pomyślna passa okaże się wspaniałą okazją do zrealizowania ważnych, życiowych planów.W połowie miesiąca Merkury może sprawić, że zainteresujesz się tym, co tajemnicze, np. okultyzmem i astrologią.Pluton sprowokuje Cię do rzucenia palenia lub wyzbycia się innego nałogu.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.05.2014 do 31.05.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia