SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na styczeń 2015

Dzięki Słońcu będzie to czas wielkiej aktywności. Warto go przeznaczyć na realizację ambitnych planów, jak staranie się o kredyty czy pożyczkę.Istnieje też możliwość otrzymania jakiejś darowizny, spadku lub zwrotu długu od kogoś, kto długo zwlekał z oddaniem. Korzystny czas na załatwianie różnych interesów.W sprawach finansowych dobre wieści: uda Ci się zasilić budżet domowy pokaźną sumką.Wenus steruje Twoimi emocjami. Sprzyja wszelkim przyjemnościom i pozytywnym zmianom w życiu prywatnym.Patrzysz na innych ludzie z sympatią. Wiesz, że pomaganie im pomaga także Tobie.Masz wrażenie, że kierują Tobą życzliwe siły, które podpowiadają Ci właściwe rozwiązania, szczególnie w sferze wyborów etycznych i moralnych.Wenus zapewni Ci twórczą wyobraźnię. Niejedna panna spod znaku Byka może zostać muzą dla zakochanego w niej artysty.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia