Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na sierpień 2016

Trudno Ci się skupić: zamyślasz się, gubisz coś i zapominasz. Zwolnij tempo, zapisuj ważne informacje, to ułatwisz sobie życie.
Masz ambicje, ale brak Ci konsekwencji. Musisz się skupić na pracy i obowiązkach. Tym bardziej że mogą się pojawić nowe zadania, których nie ma w Twoich planach.
Wsłuchując się w swoją intuicję, możesz znaleźć rozwiązania wielu problemów.
W domu sporo spraw pozostaje niejasnych. Nie wiesz, jakie decyzje podjąć. Dopóki nie masz wewnętrznej pewności, nic nie zmieniaj. Nie szastaj też gotówką i powstrzymaj się od zaciągania kredytów. Lepiej też nie pożyczaj dużych sum.
Byki szukające partnera będą miały pewien dylemat: z jednej strony, pragną kogoś poważnego, mocno stąpającego po ziemi, praktycznego, metodycznego i zdecydowanego w działaniu. Z drugiej strony, potrzebują miłości romantycznej i pełnej uniesień. Lepiej jednak zachować ostrożność. Prawdopodobnie trafisz na kogoś, kto się okaże kimś innym, niż Ci się wydaje.
Zadbaj o zdrowie! Popraw krążenie, zapewniając sobie dużą ilość ruchu. Może to być sport lub jakakolwiek praca fizyczna.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia