Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na sierpień 2015

Dla Byków nadchodzi okres, w którym wszystkie potrzeby zdominuje chęć wprowadzania porządku zarówno w wymiarze fizycznym - z lubością i oddaniem zrobisz gruntowny porządek w szafach i wypucujesz całe mieszkanie - jak i duchowym - przeanalizujesz zyski i straty pochodzące z różnych Twoich działań, selekcji ulegną również Twoje znajomości.
W pracy Staniesz się lepiej zorganizowany i bardziej pracowity - dzięki Słońcu w kwadraturze do Twojego znaku. Zapowiada się też czas dobrych kontraktów, a Wenus i Merkury postawią na Twoich ścieżkach ludzi, z którymi kontakty mogą się okazać kluczowe dla dalszego rozwoju kariery. Szczególnie po połowie miesiąca, kiedy Merkury będzie w trygonie zaczną pojawiać się okazje do spotkań z ważnymi dla Twojej pracy ludźmi, z którymi ostatnio kontakt był utrudniony lub całkowicie ustał. Skup się na obowiązkach, które zostały Ci już przydzielone i nie porywaj się na dokładanie sobie zadań. Sierpień to czas walki o utrzymanie pozycji i wpływów, a czynności, w których nie nabyłeś doświadczenia i potrzebnych umiejętności wcale Ci w tym nie pomogą. Na szczęście dzięki Plutonowi przebywającemu z Znaku Koziorożca będziesz potrafić odróżniać rzeczy błahe od istotnych, więc na pewno nie zmarnujesz czasu na działania, które mogłyby być dla Ciebie niekorzystne.
Osoby poszukujące zatrudnienia w dniach 10-15 sierpnia powinny zintensyfikować działania, o posadę w niektórych miejscach warto wystąpić kolejny raz - być może pojawiło się już dla Was miejsce.
Po 12 sierpnia Wenus będzie sprzyjała wypoczynkowi - zainwestuj czas w wspólny wyjazd z bliskimi, tym bardziej, że do niczego innego możesz nie mieć głowy. Dzięki temu będziesz mógł spojrzeć z potrzebnego dystansu na sprawy zawodowe i urzędowe, co przełoży się na harmonię w Twoich działaniach w najbliższych miesiącach. Słońce sprzyja zajmowaniu się życiem prywatnym - jest okazja do wprowadzania nowego ładu i rozpoczynania nowych życiowych etapów. Możliwe, że w kontaktach z najbliższymi będziesz zmuszony do obrony własnej przestrzeni życiowej, co nie zostanie niezauważone przez otoczenie. Wypowiadaj swoje potrzeby jasno i wyraźnie, a unikniesz nieporozumień.
Możesz skarżyć się na niewielkie problemy zdrowotne. Jeśli jednak zmienisz sposób życia na zdrowszy ( a Mars sprawia, że poczujesz taką potrzebę) - nic poważnego nie powinno zagrozić Twojemu samopoczuciu. Skorzystaj z pozycji Jowisza, który stawia przed Tobą okazje do wykorzystania postawionych przed Tobą w ciągu ostatnich 12 miesięcy szans we wszystkich aspektach życia.
W miłości nadchodzi czas panowania Wenus i Marsa, co przełoży się na kluczowe deklaracje i planowanie przyszłości. Świetny moment na zakładanie rodziny. Byki będą dobrymi rozmówcami, ich nietuzinkowy styl bycia i elokwencja przysporzy im adoratorów. Osoby spod znaku Byka będą jednak ostrożnie podchodzić do spraw damsko-męskich, mimo, że rodzina i krewni będą próbować zeswatać Was z kimś wartościowym. Może warto na to spojrzeć przychylnym okiem? W związkach harmonię uda Wam się stworzyć wyłącznie wtedy, kiedy szybko będziecie wyjaśniać nieporozumienia, a nerwy będziecie trzymać na wodzy.
Będziesz zadowolony ze swoich finansów, jeśli unikniesz sporów związanych z pieniędzmi.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia