SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na listopad 2014

Masz opozycyjne Słońce i Merkurego oraz piękny układ Marsa, Jowisza i Wenus. Nasili się pęd do swobody i niczym nieskrępowanej niezależności.Nudzi Cię rutyna i chcesz robić coś, co zapewni Ci stymulację. Wewnętrzny bunt może Cię skłonić do zmiany zawodu, miejsca pracy lub do założenia działalności gospodarczej. Cały potencjał energii skierujesz na jeden cel. Grozi to problemami, lecz może też prowadzić do sukcesów, zwłaszcza gdy wykorzystasz swoją ambicję.Musisz jednak zachować zdrowy rozsądek, by nie skoncentrować się na nietrafionym pomyśle, który zamiast zysków przyniesie Ci straty.W Twoim otoczeniu pojawi się człowiek, który natchnie Cię radością i optymizmem. Dzięki niemu zaczniesz wierzyć w swoje możliwości.Także w sprawach uczuciowych możesz spodziewać się pomyślnych zdarzeń i przełomu. Nawiążesz nową przyjaźń, na horyzoncie pojawi się też miłość. Musisz tylko uważnie rozglądać się dookoła.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia