Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - byk

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Byk - horoskop na kwiecień 2015

Kwiecień upłynie Ci pod patronatem Wenus. Nie tylko czujesz się doskonale psychicznie i fizycznie, ale też emanujesz osobistym urokiem przyciągającym innych.Nie przywiązujesz wagi do drobiazgów. Innych ludzi i ich sprawy traktujesz z pewną pobłażliwością.Sprzyja to wszelkim przyjemnościom oraz zmianom w życiu prywatnym.W wieloletnich związkach, które przetrwały próbę czasu i niejedną burzę, powinno nastąpić korzystne ożywienie.Jeśli jesteś Panią Byk, nie zdziw się, kiedy niespodziewanie dostaniesz bukiet róż lub zaproszenie, np. do teatru. Natomiast Byki płci męskiej, do tej pory samotne, mogą sobie uzmysłowić, że nie chcą dalej być same i zaangażują się w poważny związek.W życiu uczuciowym nastąpi ożywienie, pojawi się ktoś, kto Cię dostrzeże. Po 21. znajdziesz się pod korzystnym wpływem Słońca, które pojawi się w Twoim znaku. Pochłonie Cię praca, dasz z siebie wszystko, by znaleźć lepsze źródło utrzymania, i weźmiesz nadgodziny. Efekty tych starań dojrzysz już wkrótce, możesz liczyć na podwyżkę albo sowitą premię.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia