SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na styczeń 2015

Masz Słońce i Wenus w swoim znaku, więc dążysz do wytyczonego sobie celu, by objąć wyższe stanowisko. Wiele dotychczasowych problemów zniknie i pojawią się nowe możliwości.Nie musisz oszczędzać, możesz sobie pozwolić na luksus realizowania swoich zachcianek.Pojawi się okazja na dobrą lokatę kapitału lub dojrzeje decyzja o zakupie nieruchomości. Jeśli nie wykorzystasz tej szansy, możesz później długo czekać na kolejną.Jeżeli masz duszę artysty, zainwestuj część oszczędności w dzieła sztuki.W oczach płci odmiennej zyskasz na atrakcyjności. Będziesz przyciągać do siebie ludzi.Możliwe, że zakochasz się od pierwszego wejrzenia w kimś o zupełnie odmiennej filozofii życiowej.Nawet samotne i nieśmiałe Koziorożce nabiorą odwagi. Czas sprzyja zaręczynom i zawieraniu ślubów.Koziorożce żyjące w związkach z długim stażem mogą liczyć na przypływ gorących uczuć.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia