Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na październik 2014

Korzystny wpływ Marsa i Merkurego sprawi, że nawet nieśmiałe Koziorożce staną się bardziej towarzyskie.Zapowiada się dobra passa w sprawach finansowych i zawodowych. Będziesz siebie i innych zaskakiwać pomysłami i nowatorskim podejściem do życia i pracy. Zatem odważnie wykorzystuj każdą nadarzającą się okazję i podejmuj szybkie decyzje. Pomoże Ci w tym trafna ocena sytuacji.Jeśli dotychczas nie zdecydowałeś się na naukę języków obcych, spróbuj zapisać się kurs, a może się okazać, że masz do tego wrodzone zdolności.Przez wpływ Słońca może Ci dopisywać apetyt, co grozi przybraniem na wadze, zwłaszcza przy odpowiednich skłonnościach. Pamiętając o tym, że szczupli żyją dłużej, rozpocznij dietę, aby zrzucić parę kilogramów. Zapisz się też na aerobik, jest doskonałym uzupełnieniem kuracji odchudzającej.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.10.2014 do 31.10.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia