Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na wrzesień 2016

Dzięki Wenus w pierwszej połowie miesiąca pojawią się dobre prognozy na miłość. Pod ich wpływem staniesz się człowiekiem bardziej otwartym, szczerym i bezpośrednim. Odłożysz na bok konwenanse, zyskasz nowych przyjaciół. Intensywne życie towarzyskie da Ci dużo satysfakcji, ułatwi wiele spraw, przyjaciele i rodzina będą przy Tobie.
W Twoje życie wkroczy ktoś młodszy, kto zachwyci Cię świeżością, nauczy radości i zarazi odwagą. Dzięki temu spojrzysz na świat z większym optymizmem. Nowa miłość spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba i wywróci wszystko do góry nogami.Jeśli jesteś z kimś i nosisz się z oświadczynami, zrób to teraz, masz szansę usłyszeć sakramentalne ,,tak".Istotne będą również sprawy pracy i nauki. Jeśli w związku z tym zamierzasz podjąć konkretne działania, zrób to teraz, gdyż sprzyja Ci Merkury i Słońce.Druga połowa sierpnia będzie mniej korzystna, musisz postępować w taki sposób, aby nadmiarem pewności siebie i nierozważnymi pomysłami nie zaprzepaścić tego, co udało Ci się wcześniej uzyskać. Lepiej nie rozpoczynać ważnych przedsięwzięć, przełożyć je na korzystniejszy moment.Więcej satysfakcji da sport i praca fizyczna niż działalność intelektualna.To dobry czas na operacje i zabiegi chirurgiczne.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia