Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na listopad 2016

Jesteś pod opieką Marsa i Jowisza. Możesz pochwalić się wyśmienitą kondycją oraz bardzo dobrym zdrowiem, tak fizycznym jak i psychicznym. Twój organizm będzie zdolny do najwyższego wysiłku.
To dobry czas, aby poprawić swoją sytuację życiową, bo wierzysz, że to się uda.
Osoby, które obawiają się zbyt poważnych zmian, znajdą okazję na przełamanie wewnętrznego oporu. Nieoceniona okaże się Twoja umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi w połączeniu z odpowiedzialnością i solidnością.
Otwierają się możliwości awansu, jednak pod warunkiem, że nie będziesz siedzieć z założonymi rękami, ale wykorzystasz swoje możliwości.
Czeka Cię miła niespodzianka ze strony rodziny, która wesprze Cię w jakichś większych zakupach lub w spłacie długu czy kredytu.
Jeżeli planujesz zamianę mieszkania lub rozpoczęcie budowy, załatwisz wszelkie formalności w urzędach i sądach bez większych trudności.
Druga połowa miesiąca to okres aktywności towarzyskiej i nawiązywania głębszych relacji z przyjaciółmi.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia