Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na listopad 2015

Koziorożce spędzą listopad na próbach walki z szeroko pojętą rutyną. Słońce w sekstylu sprawi, że odnajdziesz nowe możliwości realizacji dawnych pomysłów. Pomogą Ci w tym przyjaciele(szczególnie ci, którzy są od Ciebie młodsi). Dzięki uporowi, który zawdzięczać będziesz korzystnej kosmicznej aurze nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. W tym miesiącu niejednokrotnie zostaniesz również poproszony o pomoc - nie unikaj tego, osoby, którym teraz pomożesz będą mogły się odwdzięczyć z nawiązką w najbliższych miesiącach.
Początek miesiąca w pracy upłynie zgodnie z harmonogramem, nie czekają Cię żadne niespodzianki związane z nadgodzinami i dodatkowymi zajęciami. Saturn obudzi Twoją ciekawość, przez co szybko i bez większych nakładów podniesiesz poziom swojej wiedzy i doświadczenia. Unikaj plątania się w konflikty i wypowiadania niepopularnych opinii, ponieważ może to spowodować atak osób Ci nieżyczliwych - a Mars wróży, że czekają one na pretekst do wojny. Do 15 listopada Wenus pomoże Ci pomyślnie przeprowadzić dyskusje dotyczące Twojego zarobkowania i pozycji w firmowej hierarchii. Poszukujący zatrudnienia mogą śmiało myśleć o przebranżowieniu, ponieważ może się okazać, że to jedyna szansa na wyjście z bezrobocia. Merkury w najbliższych tygodniach sprzyjać będzie dodatkowym kursom - wystarczy przejrzeć oferty edukacyjne i dobrać zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. W finansach sprzyjać Ci będzie szczęście. Nie oszczędzaj na przyjemnościach - w końcu Tobie też należy cię coś od życia.
Dobra forma, zarówno fizyczna, jak i psychiczna będzie Ci towarzyszyć przez najbliższe tygodnie. Wykorzystaj to, aby zająć się pilnymi sprawami dotyczącymi Twojego lokum - Jowisz sprzyja wszelkim naprawom i porządkom. Wykorzystaj również wpływ Marsa na swój znak i zrób z niego dobry użytek - nadmiar energii spożytkuj na trzepanie dywanów lub remont. Uważnie wypowiadaj swoje opinie na temat domowników i dalszych krewnych. Możesz teraz kogoś bardzo skrzywdzić. Nie rzucaj słów na wiatr - każda obietnica będzie wymagała pokrycia. Po 9 listopada, dzięki wpływowi Merkurego poczujesz przypływ pogody ducha, która będzie udzielać się osobom z Twojego otoczenia. To dobry moment na spotkania towarzyskie i łagodzenie konfliktów. Pluton przestrzega przed nieżyczliwymi osobami, mogą się nimi okazać ludzie, których darzysz niesłabnącym zaufaniem.
W miłości możesz spodziewać się wielu niespodzianek. Niespotykane ułożenie planet może zarówno zwiastować pojawienie się kogoś zupełnie nowego, jak również zwrócenie uwagi na osoby, które od pewnego czasu figurują na liście Twoich znajomych. Do połowy miesiąca dzięki przychylności Wenus w kontaktach z płcią przeciwną przestaną Cię krępować kompleksy, śmiało możesz więc wyruszać na łowy. Tym bardziej, że los będzie łaskaw i wiele osób będzie zainteresowanych właśnie Tobą. W związkach zodiakalne Koziorożce nie powinny dać ponosić się nerwom. Mimo, że Mars będzie przeszkadzał w łagodzeniu sporów masz szansę na spokojny miesiąc, jeśli tylko obdarzysz partnera większą wyrozumiałością.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia