Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na kwiecień 2015

Odczuwasz silny, ale w większości nieharmonijny wpływ planet. Wiąże się to z pobudzeniem fizycznym i chęcią rozładowania energii. Łatwo o kłótnie bez żadnego powodu i przejawy arogancji.Jednocześnie wzrośnie Twoja wrażliwość na nastroje innych ludzi. Dlatego wystrzegaj się osób o negatywnym sposobie myślenia oraz wampirów energetycznych.Nie inwestuj pochopnie swoich oszczędności, nie pożyczaj pieniędzy i unikaj gry na giełdzie, bo możesz stracić cały majątek. Ale uwaga, nawet jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji, ktoś poda Ci rękę i nie pozwoli utonąć.Wspiera Cię Wenus, która stymuluje fascynację, pogłębia emocje i potrzebę intensywnego przeżycia miłości nie tylko w sensie cielesnym, ale i duchowym. Nie trać z oczu obiektu swoich uczuć, postaraj się do niego zbliżyć i zdobyć zaufanie. Trochę kokieterii i tajemniczości doda Ci uroku.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia