Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na czerwiec 2016

Miesiąc zacznie się rewelacyjnie dzięki wsparciu Merkurego i pary mitycznych kochanków: Marsa oraz Wenus. Możesz (niespodziewanie dla siebie) odnaleźć radość życia nastolatka albo odkryć nieujawnione do tej pory talenty.
Będziesz mieć w sobie jakiś magnetyzm i niezwykłe poczucie humoru. Nie zdziw się, jeśli zauważysz rozmarzone oczy wpatrzone właśnie w Ciebie. Istnieje duża szansa, że właśnie teraz poznasz miłość swojego życia, kogoś nieprzypadkowego, przeznaczonego Ci przez gwiazdy. Zatem miej oczy szeroko otwarte, bo miłość może przyjść w najbardziej nieoczekiwanym momencie.
Zarówno w nowych jak i stałych związkach pojawią się wybuchy namiętności. Sprawy alkowy staną się dominującym elementem w Waszym życiu, co przyniesie wiele pożytku. Zacieśnią się więzi emocjonalne, a w długoletnich związkach odżyją dawne uczucia.
Jest to wspaniały czas do poprawy swoich interesów. Na korzyści możesz też liczyć w sprawach związanych z nauką, działalnością artystyczną oraz z realizowaniem twórczych projektów. Warto pomyśleć o dokształcaniu zawodowym lub zmianie branży.
W drugiej połowie miesiąca czeka Cię zwiększona ilość obowiązków zawodowych, ale Twoje wysiłki zostaną dostrzeżone i godziwie wynagrodzone.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia