Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na czerwiec 2015

Mars zapewni Ci przypływ energii, ale niestety i agresji. Możliwe problemy w pracy.Jeśli nie potrafisz pogodzić sprzecznych pragnień, trochę sobie odpuść.Unikaj niebezpiecznych sytuacji, zwłaszcza na drodze.Jeśli zdarza Ci się zaglądać do kieliszka, zachowaj czujność, bo pociąg do alkoholu może dać o sobie znać.To nie jest najlepszy miesiąc dla osób z nadciśnieniem i kłopotami sercowymi.Wenus dobrze wróży sprawom miłosnym. Nie przeocz żadnej sposobności, by dać upust namiętnościom. Jeżeli szukasz partnera, zadbaj o swój wygląd i pozwól sobie na odrobinę rozrzutności, a marzenia znajdą się w zasięgu ręki.Jeśli zakochasz się w czerwcu, czeka Cię długi, udany, choć niezbyt porywający związek.Niewykluczone, że zdecydujesz się na coś niezwykłego. Teraz w grę wchodzą najbardziej śmiałe pomysły, nie wyłączając ślubu, powiększenia rodziny czy kupna większego mieszkania.Będzie to także owocny miesiąc dla osób o artystycznej duszy.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia