Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na sierpień 2016

Masz Marsa w opozycji do swojego znaku. Pojawi się pragnienie do zerwania z wszelką rutyną i rozpoczęcia czegoś nowego. Nie jest to jednak dobry okres na interesy, lekkomyślne kontakty i spekulacje. Na szczęście sprawy oparte na wytrwałości i rzetelności przyniosą Ci pełną satysfakcję. Musisz jednak postępować odpowiedzialnie i nie podejmować zbędnego ryzyka, gdyż może się to skończyć stratami finansowymi lub utratą pracy.
Należy też uważać na bezpieczeństwo na drodze i zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych.
W wieloletnich związkach możliwe duże napięcia, a nawet kryzys. Najwięcej osiągniesz spokojem i opanowaniem, a nie burzliwą awanturą i stawianiem sprawy na ostrzu noża. Wyciągnij rękę na zgodę.
Zafunduj sobie wyjazd i wypocznij psychicznie oraz fizycznie. Z dala od domu poczujesz się jak ryba w wodzie, a co najważniejsze: nabierzesz nowych sił witalnych.
Twoją mocną stroną okaże się wspaniała komunikatywność. Osoby samotne mogą znaleźć towarzysza życia.
Zainteresuj się nowoczesnymi metodami leczenia lub medycyną niekonwencjonalną. Możesz w ten sposób wzmocnić swoje zdrowie.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia