Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na wrzesień 2015

Pogoda ducha i życiowy optymizm, którymi tryskać będą zodiakalne Koziorożce udzieli się wszystkim w otoczeniu, przez co miesiąc będzie bardzo udany. Sprzyjającą aurę wytwarza kwinunks Jowisza, który nastroi Cię do poszukiwania nietypowych rozwiązań w codziennych problemach oraz nakłoni do trafnych spostrzeżeń i wyciągania celnych wniosków. Pozytywne nastawienie sprawi, że staniesz się powiernikiem czyichś strapień, dochowaj tajemnicy i posłuż pomocą, jeśli tylko będzie to możliwe. Korzystaj więc, a odrobinę sprzyjającego czasu przeznacz na porządki w najbliższym otoczeniu, jak i w wymiarze mentalnym.
Od pierwszych dni miesiąca Twoje zawodowe ambicje będą miały szanse na zaspokojenie dzięki trygonowi Merkurego. Jego pozytywne oddziaływanie sprawi, że znajdziesz uznanie wśród osób decyzyjnych o Twojej najbliższej przyszłości. Uważaj, by woda sodowa nie uderzyła Ci do głowy - każdy przejaw pychy będzie bezwzględnie tępiony przez współpracowników. Szacunek, z jakim podchodzić będziesz teraz do ludzi szybko przysporzy Ci zwolenników. Ich grono może się jednak skurczyć, gdy wmieszasz się w konflikty ze starymi wrogami. Mars co prawda pozwoli Ci na skuteczne odparcie ataków, jednak atmosfera w firmie może się zagęścić. Kwinkunks Jowisza zachęca do podejmowania nauki - wszystkie zdobyte teraz umiejętności przełożą się na zyski w miesiącach zimowych. Koziorożce szukające pracy na najlepsze oferty mogą liczyć w pierwszych dniach miesiąca. Kiedy Mars wejdzie do Twojego znaku (14 września) zyskasz więcej przebojowości, przez co lepiej wypadniesz na rozmowach kwalifikacyjnych. Możliwe, że zdobędziesz się na odwagę i postanowisz wyjechać za granicę, lub założyć własny biznes - Niebo teraz temu sprzyja.
Uran w Baranie może natchnąć Cię do sporych zmian. Zanim podejmiesz decyzję o przeprowadzce zastanów się, czy Twoja kieszeń udźwignie nowe lokum. W kontaktach z najbliższymi stań się bardziej wyrozumiały - wszyscy mamy wady, czasem łatwiej się do nich przyzwyczaić, niż na siłę próbować kogoś odmienić. Chętnie zabierzesz głos w rodzinnych dyskusjach, a Twoje propozycje zostaną przyjęte z aprobatą. Pod koniec miesiąca, kiedy Jowisz i Uran utworzą trygon(23-27 września) możesz spodziewać się gości. Ich wizyta będzie bardzo przyjemna i dostarczy wiele radości, choć może zakłócić zwykły porządek dnia - podejdź do sprawy spokojnie, nic na tym nie ucierpi. Wszystkie wątpliwości w kwestiach życiowych rozwieją szczere rozmowy z przyjaciółmi - pamiętaj jednak, by dawać im tyle samo wsparcia, na ile sami możecie liczyć. Cieszyć się będziesz doskonałą formą, jednak w czasie nowiu (23-25 września) możesz narzekać na jej spadek - uważaj wtedy, by nie złapać żadnej infekcji - możesz nabawić się powikłań.
Pluton przestrzega przed zawiązywaniem dziwnych znajomości i bezmyślnym lokowaniem uczuć. Wenus sprzyja w uzdrawianiu relacji i zsyła Ci inspirujące osoby. Być może były blisko już dawno, tylko ich nie zauważyłeś? W związkach spokojnie, harmonijnie i bezpiecznie. Jowisz nad Wami czuwa.
Wytęż wysiłki, a poprawę finansów zapewni Ci Słońce od 23 września, wchodząc w znak Wagi.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia