Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na marzec 2016

Dopisze Ci zdrowie, kondycja fizyczna będzie znakomita, a dobrze ukierunkowana energia zacznie sprzyjać aktywności o charakterze fizycznym. Wszystko, co zrobisz, odznaczać się będzie dalekowzrocznością i zamieni każde Twoje działanie w sukces. Będziesz mieć przy tym doskonałą intuicję, która może podpowiedzieć Ci coś, czego w normalny sposób nie da się dostrzec.
Trafi Ci się zawodowa okazja, z której warto wyciągnąć korzyść. Jeżeli nie podejmiesz inicjatywy, nie popchniesz swojej kariery do przodu. Bez konkretnego działania możesz doświadczać optymizmu i pozytywnego myślenia, ale niewiele na tym zyskasz.
Jeśli będziesz mieć w pracy do czynienia z mężczyznami, wyjdzie Ci to na korzyść. Na kobiety zaś uważaj. Zalecana jest też czujność w stosunku do nowo poznanych osób.
Twoja dobra passa będzie trwała przez dwie dekady miesiąca, a w trzeciej sytuacja zmieni się na niekorzyść. Należy wtedy twardo trzymać się rzeczywistości i nie ulegać namowom przyjaciół na korzystne interesy czy zmianę pracy. Grozi to obmową, intrygami i niepowodzeniem.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia