Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na sierpień 2014

Pluton w Koziorożcu niesie energię, która działa na głębokie pokłady podświadomości. Jednak zmiany, jakie niesie, są nieuniknione i prędzej czy później im ulegniesz.To, co teraz w zrobisz, będzie procentowało w przyszłości. Twój niepokój popchnie Cię w kierunku tworzenia rzeczy wielkich.Możesz spojrzeć w daleką przyszłość i podjąć poważne decyzje.Koziorożce w wieloletnich związkach czeka kryzys. Możesz demonstrować swoją niezależność i palić za sobą mosty, co przyczyni się do kłopotów. Jeśli oboje nie pójdziecie na ustępstwa, skończy się to dla Was gwałtownym rozstaniem. W rozwiązaniu konfliktu może pomóc starsza, doświadczona osoba.Choć choroba Ci nie zagraża, nie forsuj wątroby. Spróbuj zachować umiar w jedzeniu i stosuj zasady racjonalnego żywienia - licz kalorie, a posiłki jedz o określonych porach.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.08.2014 do 31.08.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia