Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na luty 2015

Dzięki pozytywnemu działaniu Wenus będziesz działać efektywnie i roztaczać wokół siebie pozytywną energię.Poczucie obowiązku i rzetelność w wykonywaniu zadań sprawią, że możesz otrzymać ciekawą propozycję pracy lub intratne zlecenie.To dobry czas na rozpoczęcie nowej, ważnej sprawy, z którą musisz się rozprawić samodzielnie. Przed przystąpieniem do działania należy jednak zrobić plan, podzielić go na etapy i konsekwentnie przestrzegać.Ponieważ czeka Cię teraz sporo pracy, musisz zadbać o kondycję. Możesz zacząć od kilkudniowego wyjazdowego w góry.Przyciągasz ludzie zupełnie od Ciebie odmiennych. I dobrze, możesz na tym wiele zyskać.Sprawa sercowa, która wciąż nie daje Ci spać, rozwiąże się samoistnie, a w sferze uczuć zapanuje pełna harmonia.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na styczeń 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia