SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na listopad 2014

W Koziorożcu znajduje się Wenus w dobrej konfiguracji z Marsem, Słońcem i Merkurym. Złapiesz drugi oddech! Poprawi się Twoje zdrowie, nastrój i ogólna kondycja.Potrafisz trafnie ocenić każdą sytuację. Stawiasz na rzeczowość, łatwo koncentrujesz się na zadaniach i konsekwentnie dążysz do celu.Twoja intuicja podpowie Ci, jak wykorzystać nadarzającą się okazję, aby zyskać lepsze stanowisko. Istotne okażą się dobre kontakty i układy z doświadczonymi ludźmi.Czeka Cię ważne spotkanie, które może być jednocześnie sprawdzianem Twoich kompetencji i zdolności kierowania większym zespołem.W miłości osiągniesz swój cel. Pamiętaj, że na tym polu wszystkie chwyty są dozwolone. Korzystaj z tego, co przyniesie Ci los. Bywaj na spotkaniach i imprezach towarzyskich. Dyskutuj, wymieniaj poglądy i zawieraj nowe znajomości.Wenus pomoże Ci zaskarbić sobie życzliwość osoby, która zaprząta Ci myśli, a może nawet zdobyć jej serce.Jeśli masz już partnera, temperatura Waszych uczuć wkrótce wzrośnie, zwłaszcza w kontaktach intymnych, które mogą być bardzo intensywne...
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia