Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na maj 2015

Pod wpływem Słońca wszystko się ustabilizuje i wyciszy. Spróbuj trochę wyluzować i spojrzeć z dystansu na swoje zawodowe problemy, a wtedy z pewnością się z nimi uporasz.Nie rezygnuj z prac, które udało Ci się rozpocząć, ich przebieg nie zostanie zakłócony. Pomimo nagromadzenia spraw i napiętych terminów ze wszystkim zdążysz na czas. Pomoże Ci w tym takt i wyczucie.W maju ustabilizuje się też Twoja sytuacja finansowa. Choć wciąż nie będziesz całkiem usatysfakcjonowany, Twoje zarobki mogą wzrosnąć.W sprawach prawnych postaw na wyczucie i nie forsuj na siłę swoich racji, ale raczej spróbuj się dostosować.Być może postawisz na rozwój i zaczniesz dalej się kształcić.Uważaj jednak na niekorzystne działanie Wenus. W sprawach uczuciowych niepotrzebnie dzielisz włos na czworo. Uwierz, że dla swojej drugiej połówki jesteś wszystkim. Nie słuchaj podszeptów zazdrosnych osób, tylko własnego serca.Słońce będzie sprzyjać gojeniu się ran i rekonwalescencji, a witalność Twojego organizmu zostanie wzmocniona.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia