Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - koziorożec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Koziorożec - horoskop na sierpień 2015

Koziorożce w sierpniu pragnąć będą zmian, które podniosą jakość ich życia. Imperatyw reform może jednak sprawić, że podjęte decyzje będą zupełnie nietrafione - warto więc zaczekać ze zmienianiem słów w czyny na bardziej sprzyjający moment.
Słońce w kwinkunksie do Twojego znaku sprawi, że poczujesz energię do nadrabiania zaległości i doskonaleniu swoich zawodowych poczynań. Ten aspekt napełni Cię również cierpliwością i przebiegłością ważną przy realizacji wymagających zaangażowania projektów. W połowie miesiąca Merkury stworzy okoliczności dobre do rozmów o wynagrodzeniu za pracę i organizacji obowiązków. Po 15 sierpnia możliwe jednak, że znajdziesz się chwilowo w niełasce zwierzchników - ich zaufanie będziesz mógł odbudować jedynie dobrą organizacją obowiązków i sumienną pracą. Szukającym pracy Koziorożcom los zacznie sprzyjać od połowy miesiąca, wcześniej oczekiwanie na odpowiedź rekrutera może dłużyć się w nieskończoność. Wenus pomoże Ci zjednać sobie współpracowników, którzy chętnie przyjdą z pomocą w wymagających konsultacji kwestiach.
Tranzyty planet zapowiadają dla Ciebie dobry stan zdrowia, jednak nie daj się zwieść Marsowi, który może nakłaniać do brawury - jesteś narażony na urazy i drobne schorzenia, dlatego lepiej się nie przeforsowywać. Nie powinieneś również unikać badań profilaktycznych i gabinetów lekarskich. Domowe obowiązki wykonasz bez zbędnego grymaszenia, co przełoży się pozytywnie na relacje z najbliższymi. W pierwszej połowie miesiąca będziesz bardzo towarzyski i uczynny, co nie zostanie niezauważone w gronie przyjaciół i dalszych krewnych. Uran w znaku Barana zwiastować może nerwowość w stosunku do czynności i osób, które zaczną Cię nużyć. Możliwe, że postawisz sprawy na ostrzu noża.
W sprawach osobistych miesiąc obfitować będzie w różnorodne wydarzenia i zjawiska. W pierwszej połowie sierpnia będziesz nastawiony do świata bardzo romansowo za sprawą opozycji Wenus. Pluton nakazuje kierować się w sprawach damsko - męskich rozsądkiem, ponieważ ruchy planet nie sprzyjają Twojej intuicji. Samotnym Koziorożcom w poznaniu nowej sympatii może nie sprzyjać zbytnie przywiązanie do kompleksów i brak pewności siebie. Warto uwierzyć we własne możliwości. Słońce sprzyja wprowadzaniu zmian w wyglądzie zewnętrznym - może to pozwoli Ci się poczuć nieco pewniej?
W związkach nie zapowiadają się większe kłopoty, warto jednak przemyśleć, czy nie wymagania, które stawiacie przed partnerem nie są wygórowane. Po 12 sierpnia możecie również czuć przypływ zazdrości mimo, że partner nie da Wam do tego zbyt wielu powodów.
Saturn przez całe lato sprzyja finansowym remanentom i zmianom. W porządkowaniu finansów i korzystnych inwestycjach wspomoże cię także Merkury. Wenus zaś po 15 sierpnia sprzyja szczęściu w grach o pomnażaniu oszczędności dzięki usługom bankowym. Jeśli w Twoim udziale przypadnie teraz spadek w postaci nieruchomości - dokładnie przestudiuj księgi wieczyste.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia