SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na listopad 2014

Przy niekorzystnym wpływie Słońca, Merkurego i Saturna będziesz mieć tendencję do rozpraszania swoich myśli i przesadnego pośpiechu. Wszystko Cię drażni, każdą, nawet najprostszą rzecz, spróbujesz wykonać po swojemu, a nie tak, jak sugerują inni. To, co sobie zaplanujesz, będzie szło jak po grudzie.Należy bardzo uważać i nie podejmować zbędnego ryzyka w żadnej dziedzinie życia, łatwo możesz wpakować się w kłopoty.Nie zaleca się dalszych podróży, a już szczególnie jazdy samochodem. Zagrożenie stwarzać będzie lekceważenie przepisów drogowych.Za to dzięki pomocnej energii Wenus małżeństwa mogą liczyć na przypływ gorących uczuć i nieokiełznanej namiętności. Twoja druga połówka wyda Ci się wyjątkowo atrakcyjna, a Wasze pożycie będzie się układać jak na początku znajomości.Jeśli jesteś samotnym Lwem, w czasie podróży pojawi się okazja do zawarcia znajomości z kimś, kto zachwyci Cię swoją niecodzienną osobowością i ulegnie Twojemu urokowi. Zrozumiesz, że ta osoba jest Ci przeznaczona.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia