SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na styczeń 2015

Pod wpływem Marsa i opozycyjnego Merkurego wkroczysz w wyjątkowo twórczą fazę zawodową, szczególnie korzystną dla inżynierów, techników i osób biegłych w mowie i w piśmie (redaktorów, dziennikarzy, sprawozdawców itp.).Poczynisz postępy w realizacji zawodowych planów. Osiągnięcia nie przyjdą Ci jednak łatwo i będą Cię kosztowały wiele wysiłku. W interesach możesz dużo zyskać, ale jeszcze więcej stracić, jeśli popełnisz błąd. Musisz więc postępować ostrożnie, a przed podjęciem wiążących decyzji poradź się kogoś obiektywnego i rozsądnego.Zwróć szczególną uwagę na Strzelca. Otrzymasz od niego jakąś nietypową propozycję, która początkowo wyda Ci się szokująca, ale po namyśle uznasz, że warto podjąć wyzwanie.Pomyśl o dokształcaniu. Na pewno przydałby Ci się fachowy kurs. Warto też poszerzyć swoją wiedzę o nowe programy komputerowe, np. graficzne, lub zostać specjalistą w jakiejś dziedzinie.W miłości trochę zastoju. Musisz przejąć inicjatywę. Pomyśl też o kupnie dobrych kosmetyków albo zmień swój styl.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia