Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na listopad 2016

Mars wspiera Cię ogromną siłą, dzięki niemu możesz się realizować w niemal każdej dziedzinie.
Masz teraz okazję na przeprowadzenie korzystnych zmian w życiu, nie burząc przy tym zbytnio dotychczasowego ładu.
Być może dostaniesz szansę, by się dalej kształcić i rozwijać.
Sporo zadowolenia przyniosą Ci sprawy domowe. Wiele problemów w końcu zniknie, a Ty zobaczysz światełko w tunelu.
Wenus z Merkurym obdarzą Cię urokiem osobistym, trudno będzie Ci odmówić.
Rozejrzyj się wokół i zwróć uwagę na pewną siebie osobę, warto się z nią zaprzyjaźnić. Ma duże wpływy, z których i Tobie pozwoli skorzystać.
Będzie dużo okazji do spotkań towarzyskich. Jeśli nie masz partnera, wykorzystaj ten czas na urzeczywistnienie swoich marzeń. Wywrzesz wielkie wrażenie na kimś, na kim bardzo Ci zależy.
Pod koniec miesiąca los może Ci zesłać romans. Zakochasz się od pierwszego wejrzenia.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia