Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na marzec 2016

To dobry miesiąc na dokonywanie ulepszeń w sferze zawodowej przy wykorzystaniu strony towarzyskiej Twojej pracy. Zaproś zwierzchników i osoby z zespołu, w którym pracujesz, rywali, a nawet tych, którzy zazwyczaj stają na przekór Twoim zamierzeniom. Zobaczysz, że roztaczane przez Ciebie pozytywne nastawienie do innych wytrąci przeciwnikom broń z ręki, a dawni wrogowie zrobią, co zechcesz. Najbardziej oporni wobec zmian mogą okazać się ludzie starsi.
Być może osoba skarżąca się bezustannie na swój los wzbudzi Twoją nieufność. Jeśli jej zachowanie przeszkodzi Ci w ważnej pracy, postaraj się przed nią uciec.
Kłopoty finansowe znikną pod koniec miesiąca. Oczekiwane pieniądze nadejdą, i to w większej ilości.
Twoje osobiste sprawy przybiorą żywszy obrót. Możesz odkryć, że osoby o całkiem odmiennej osobowości i naturze zapragną się z Tobą zaprzyjaźnić, a nawet zaangażować się w coś poważniejszego. Ze zdumieniem zauważysz, kogo pociągasz.
Pojawi się też okazja na wznowienie dawnej przyjaźni, a także szansa na wyjście z impasu w kontaktach towarzyskich.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia