Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na wrzesień 2016

Będziesz odczuwać spokój wewnętrzny i harmonię. Możesz nawiązać znajomość, która okaże się niezwykle przydatna w sprawach zawodowych. Masz okazję zabłysnąć jako znakomity fachowiec, wykazać się kompetencją i dużą koncentracją przy pokonywaniu różnych przeszkód. Skupisz się na rozwiązaniu zaległych problemów i wyjaśnieniu starych nieporozumień, co bardzo korzystnie wpłynie na atmosferę w pracy i w całym Twoim otoczeniu. Jeśli myślisz o działalności politycznej, teraz jest idealny czas na zaangażowanie się i pracę na rzecz jakiejś partii. Działania, które podejmiesz, nie od razu przyniosą rezultaty, ale warto włożyć swój czas i energię w to, w co naprawdę wierzysz. W tym miesiącu zaniedbanie fizycznych i uczuciowych aspektów życia małżeńskiego byłoby niepowetowaną stratą. Inicjatywa w tym względzie należeć będzie bardziej do Ciebie niż partnera. Twój czar sprawi, że Wasze życie miłosne będzie bardziej satysfakcjonujące. Nie przeocz żadnej sposobności, by dać upust namiętnościom. Jeśli dopiero szukasz miłości, zadbaj o strój i wygląd, zachowuj się z klasą, a marzenia się spełnią.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia