Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na luty 2015

Masz lepszy niż zazwyczaj refleks i wyostrzone postrzeganie. Będzie Cię męczyć rutyna, za to nietypowe zajęcia dadzą Ci mnóstwo satysfakcji. Możesz wpaść na odkrywcze pomysły, a Twoje ambitne plany staną się możliwe do zrealizowania. Spodziewaj się wiadomości, która zapoczątkuje zmiany w Twojej karierze.Mars da Ci szansę zarobienia dodatkowych pieniędzy, choć trzeba będzie włożyć w to sporo trudu.Podczas podejmowania decyzji kieruj się intuicją. W razie potrzeby skorzystaj z pomocy przyjaciół, których masz sporo wokół siebie.Uważaj na kłopoty z urzędami oraz z fiskusem. Musisz być w porządku i skrupulatnie pilnować tego, co ma być do końca rozliczone.Obiecujące plany towarzyskie sprawią, że zapomnisz o ostrożności i rozwadze. W dodatku ktoś bliski nakłoni Cię do małego szaleństwa. Możesz się zgodzić, ale pamiętaj o samokontroli.Jesteś na dobrej drodze do wprowadzenia w życie tego, o czym od dawna myślisz.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na styczeń 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia