Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na grudzień 2014

Mając wsparcie Marsa i Słońca, odczuwasz napływ energii, stawiasz na aktywność i realizujesz się twórczo. Twój rozmach i umiejętności efektywnego działania będą stale rosnąć.Uda Ci się rozwiązać nurtujący Cię od jakiegoś czasu problem. Ale uwaga, nie licz teraz na dodatkowe pieniądze, bo działania, których się podejmiesz, mogą przynieść korzyści dopiero w przyszłości.Posługując się intuicją, nawet wbrew logice i ogólnie przyjętym zasadom, możesz wiele zyskać.Miejsce wrodzonego dystansu zajmie spontaniczność w okazywaniu uczuć. Staniesz się duszą towarzystwa. Uwierzysz w siebie i zaczniesz bardziej niż kiedykolwiek dbać o wygląd.W sprawach damskich-męskich przybędzie Ci odwagi. Przestaniesz kryć się z tym, co czujesz.Będziesz dobrze wiedzieć, czego chcesz i czego pragniesz, także w sypialni... Do głosu dojdą szalone namiętności, a tłumione uczucia wybuchną z niebywałą siłą, łamiąc wszelkie bariery.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.12.2014 do 31.12.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na listopad 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia