Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na kwiecień 2015

Jesteś pod korzystnymi wpływami Marsa, Merkurego i Słońca. Wokół Ciebie jest mnóstwo dobrej energii, z której możesz czerpać całymi garściami.Cechować Cię będzie żywy temperament i optymizm. Rozbudzi się Twoja ciekawość intelektualna i nowe zainteresowania.Warto teraz wykorzystywać wszelkie okazje, by zabłysnąć w pracy, a będzie ich mnóstwo. Do swoich obowiązków podejdziesz z radością.W pracy czeka Cię podwyżka lub zmiana zakresu obowiązków na bardziej korzystne finansowo. Jeśli dostaniesz propozycję objęcia innego stanowiska, zgódź się. W przyszłości okaże się, że był to strzał w dziesiątkę.Jeśli masz kłopoty z żołądkiem i wątrobą, pilnuj diety.To dobry czas na zabiegi bioenergoterapeutyczne, głodówki lecznicze itp.W pierwszej połowie miesiąca rozejrzyj się za nowym samochodem, będzie to udany zakup.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia