Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na listopad 2015

Słońce w Skorpionie sprawi, że zodiakalne Lwy będą mniej, niż zwykle chętne do podejmowania ryzyka w sprawach zawodowych. Odsuną się również od wszystkich spraw, które wiążą się z dużym wysiłkiem i skupią się na swoim życiu prywatnym. Kwadratura Słońca sprzyja rozważaniom nad istotnymi życiowymi kwestiami, niewykluczone, ze hierarchia wartości ulegnie w tym miesiącu gruntownym zmianom.
W pracy w nadchodzących tygodniach niestety nie czekają Cię spektakularne sukcesy - zamiast nich przyjdzie Ci się mierzyć z codzienną rutyną. Nie zniechęcaj się jednak i sumiennie wykonuj powierzone obowiązki, a przełożeni na pewno docenią Twoje zaangażowanie. Początek miesiąca sprzyja również szkoleniom służbowym, dzięki sekstylowi Merkurego. Pokonaj początkową niechęć i skorzystaj z otwierających się w tym wymiarze możliwości. Współpracownicy będą potrzebować Twojej pomocy, jak również Ci nią służyć w razie potrzeby, wykorzystaj to do poprawienia relacji panujących w Twojej firmie. Planety aż do końca miesiąca będą tworzyć miłą i przyjacielską atmosferę, nie próbuj jej więc popsuć mieszając się w konflikty i zajmując się plotkami, tym bardziej, że Mars w kwinkunksie może zesłać Ci kilka kłótni, z których niełatwo będzie Ci wyjść obronną ręką. Spójrz na problemy, o które toczy się konflikt z dystansem, a odkryjesz mądre rozwiązania. Uważaj na zawistnych i nieżyczliwych ludzi, którzy będą chcieli rzucać Ci kłody pod nogi ze zwyczajnej zazdrości. Poszukujący zatrudnienia mogą poczuć zniechęcenie, z pomocą przyjdą krewni. Saturn radzi uzbroić się w cierpliwość, dzięki niej poszukiwanie wymarzonej posady przestanie być katorgą. Choć Twoja sytuacja finansowa może okazać się daleka od komfortowej nie próbuj w tym miesiącu reperować jej pożyczkami i kredytami, przez nieuwagę będącą wynikiem wpływu Plutona i Słońca możesz wpaść w kłopoty!
Sprawy domowe i osobiste liczyć się będą teraz dla zodiakalnych Lwów szczególnie. Właściwie więcej będziesz mieć teraz z domowego, rozkosznego kota, niż drapieżnego zwierzęcia, które zwykle przypominasz. Dom stanie się dla Ciebie twierdzą i oazą spokoju, którą niełatwo będzie Ci teraz opuszczać. Nadrobisz zaległości w literaturze, serialach oraz chętnie będziesz do siebie zapraszać dawno niewidzianych krewnych i przyjaciół. Miesiąc sprzyjać też będzie porządkom, również w sprawach urzędowych i dokumentach. Możliwe, że zauważone nieprawidłowości w którejś z administracyjnych spraw pozwolą Ci na wejście bez długów w nowy rok. Nie forsuj się jednak zbytnio, ustawienie Saturna, Słońca i Marsa mogą negatywnie wpływać na Twoją kondycję. Planując mniej unikniesz frustracji z powodu niewypełnienia zamierzeń. Jak najwięcej czasu przeznaczaj na wypoczynek, bardzo go potrzebujesz po wyczerpujących, letnich miesiącach.
Saturn w kwadraturze do Twojego znaku radzi, abyś sprawy uczuciowe traktował w tym miesiącu zupełnie poważnie. Lekkomyślne deklaracje mogą zapędzić Cię w ślepą uliczkę i niełatwo znajdziesz wyjście z opresji. Samotne Lwy ostrożnie będą teraz nawiązywać nowe znajomości. Zmieni się to dopiero na początku grudnia. Lwy w stałych związkach zaliczą nadchodzący miesiąc do bardzo udanych - otwórz się na partnera i jego potrzeby, a wszystkie niepochlebne opinie dotyczące Waszego życia traktuj z przymrużeniem oka.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia