Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na czerwiec 2016

Czeka Cię bardzo dynamiczny układ planet. Sprzyjają Ci Słońce, Merkury i Wenus ze znaku Bliźniąt, zaś do nerwowości, a nawet agresji skłaniają Mars i Jowisz ze znaku Byka.
Masz dość monotonii i beznadziei codzienności, pojawi się skłonność do poszukiwania przygód i ekstrawagancja.
Będziesz próbować zmienić otoczenie, wyzwolić się z więzów i ograniczeń, które dotychczas Ci przeszkadzały. Odezwie się w Tobie żywy temperament, wzrośnie optymizm, którym będziesz zarażać innych.
Uważaj tylko, bo źle wykorzystany nadmiar energii może powodować zuchwałość, nieodpowiedzialność oraz pośpiech.
Miesiąc ten będzie mniej korzystny na załatwianie spraw wymagających dyscypliny wewnętrznej i cierpliwości. Z drugiej strony, osobom o przyziemnych zainteresowaniach, pozbawionym fantazji, może urozmaicić monotonię życia.
Pociąg do namiętności będzie silny, a przy tym nietypowy. W poszukiwaniu wrażeń musisz wystrzegać się ryzyka i nie ulegać niedawno poznanym ludziom. Możliwy gwałtowny wybuch namiętności, który nadejdzie z całkiem nieoczekiwanej strony.
Niewykluczone, że czeka Cię miłość od pierwszego wejrzenia. Dlatego zwróć uwagę na kogoś, kto się znacznie różni wiekiem, pochodzeniem lub... jest związany z kimś innym.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia