Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na czerwiec 2015

Jesteś pod opieką Marsa, Słońca i Merkurego. To dobry okres na przełomowe decyzje. Masz mnóstwo energii, przemożną chęć działania oraz poczucie własnej wartości.Nawet Lwy z natury nieśmiałe znajdą w sobie siłę pozwalającą przełamać wewnętrzne blokady.Możesz wyżej ustawić poprzeczkę. Do celu zmierzać będziesz zdecydowanie, ale też inteligentnie. Podstawowym bodźcem i motywacją do wysiłku okażą się pieniądze.Sprawy, które wydawały Ci się trudne do załatwienia, teraz same się ułożą.Możesz dostać awans, niespodziewaną premię lub sporo zarobić. Poczujesz satysfakcję, że Twoja cierpliwość i wcześniejszy wysiłek przyniosły rezultaty.Sprawy urzędowe i prawne ułożą się niezwykle korzystnie. Gorzej będzie w sferze uczuciowej. Mogą się pojawić przejściowe problemy, ale pod koniec miesiąca Wenus zapewni Ci powodzenie w miłości. Choć na ogół nie narzekasz na brak sukcesów w sprawach sercowych, nagle znajdziesz się w centrum uwagi. Będzie wiele romantycznych sytuacji i namiętnych uniesień. Z tych przelotnych flirtów może narodzić się prawdziwa miłość, która przetrwa wszystkie życiowe burze.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia