Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na październik 2016

Początek miesiąca będzie bardzo obiecujący. Tryskasz energią, dobrym samopoczuciem, jesteś przychylnie nastawiony do wszystkich.
Marsa w znaku Lwa wpłynie na wzrost ambicji i inicjatywy w sprawach zawodowych oraz interesach. Będą okazje do wykazania się zdolnościami organizacyjnymi, pomysłami, siłą woli i zdecydowaniem w dążeniu do celu bez siłowych rozwiązań. Sprzyja to zdobywaniu społecznego uznania, osiąganiu dobrej pozycji czy prestiżu.
To dobry czas na prośbę o podwyżkę lub staranie się o awans.
W kontaktach partnerskich fantazja i rozsądek idą ze sobą w parze.
Więcej uwagi poświęcisz dzieciom. Ty też bardziej będziesz mieć w sobie coś z dziecka.
W drugiej dekadzie miesiąca uważaj na zamglony odbiór rzeczywistości sprowadzony przez Wenus i Merkurego oraz przypływ energii do działania od Marsa. Będzie to czas wielu niespodzianek i niekorzystnych wydarzeń na polu uczuciowym i rodzinnym. Powodem problemów będą: nadmiar fantazji, skłonność do idealizowania, uniesienia emocjonalne, wpadanie w stan euforii z byle powodu i zaślepienie w miłości.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia