Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na sierpień 2016

Przez większą część miesiąca będziesz mieć w swoim znaku Słońce, Merkurego i Wenus. Zapewni Ci to dużo wdzięku i uroku osobistego. Nawet jeśli nie przykładasz wielkiej wagi do swojej urody, niemal każdy zauważy w Tobie właśnie to ,,coś".
Niespodziewanie odnajdziesz w sobie radość życia nastolatka albo odkryjesz nieujawnione do tej pory talenty, zaś miłość i uczucia staną się dla Ciebie najważniejszymi tematami.
Wszystko pójdzie po Twojej myśli, jeśli tylko posłuchasz swojego wewnętrznego głosu.
W czasie urlopu możesz poznać kogoś, kto zrobi na Tobie wrażenie. Jeśli jest osobą wolną, nie zastanawiaj się i kuj żelazo, póki gorące. Po pierwszej randce nastąpi eksplozja uczuć, a finał może być przed ołtarzem.
Związki oparte na równości i tolerancji umocnią się. Ale jeśli jesteś w trudnym układzie, możesz w elegancki sposób wyjść z niewygodnej sytuacji lub wymigać się od wszelkich zobowiązań.
Sprawy finansowe powinny ułożyć się dobrze, więc jest okazja do wydania większej kwoty na coś ładnego.
Należy jednak ograniczyć ilość spożywanych kalorii, niekorzystny wpływ Jowisza pobudza tendencję do przybierania na wadze. Gorsza może być praca żołądka i wątroby.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia