Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na maj 2015

Maj upłynie Ci pod opieką pary mitycznych kochanków - Marsa i Wenus.Przygotuj się na czas pełen wrażeń i zainteresowanie płci odmiennej, którą zaczniesz przyciągać jak magnes.Potrzeba miłości znajdzie ujście w wirze spotkań i imprez towarzyskich. Będziesz zachwycać urodą, wdziękiem i poczuciem humoru.W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która wniesie do Twojego życia radość i beztroskę. Niewykluczone, że będzie to nowa miłość.Jeżeli jesteś w związku i masz problemy z poczęciem potomka, prawdopodobnie czeka Cię miła niespodzianka.To dobry okres na nawiązywanie kontaktów zawodowych oraz na harmonijną współpracę.Wysiłek i oddanie, którymi się wykażesz, zaskarbią Ci uznanie otoczenia.Uważaj jednak, bo Twoje życiowe plany mogą natrafić na przeszkody, które przyniesie Ci nieprzychylne Słońce. Aby zrealizować to, co sobie postanowisz, musisz wykazać więcej determinacji.Może nadarzyć się okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Nie lekceważ żadnej szansy, ale też nie traktuj obietnic szybkiego wzbogacenia się zbyt poważnie, a oszczędzisz sobie rozczarowań.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia