Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na sierpień 2014

Słońce i Merkury w znaku Lwa pomogą Ci przezwyciężyć wszelkie przeciwności i obdarzą Cię oryginalnymi pomysłami. Ułatwią też w wybrnięcie z kłopotów, dadzą oparcie i siłę woli, przynosząc korzystne zmiany.Jeśli marzysz o podróży do dalekiego kraju, spróbuj wyjechać. Nawiążesz ciekawe i korzystne kontakty, które mogą przekształcić się w relacje biznesowe, zwłaszcza jeśli celem podróży będą wschodzące potęgi gospodarcze, jak Chiny, Indie czy Brazylia.W życiu osobistym zapragniesz uwolnić się od codziennych zakazów i poczuć swobodę.Zachwycisz otoczenie urodą, wdziękiem i poczuciem humoru, a to dzięki Wenus, która sprzyja sprawom uczuciowym i zwiększa miłosny temperament - nocami może bardzo iskrzyć.Jeśli nie masz pary, nowa miłość spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba i wywróci wszystko do góry nogami. A jeżeli Twój związek już się rozkręcił, to najlepszy moment na zaręczyny.Jeśli chorujesz, możesz zastosować nowe metody leczenia, wzmocnić system nerwowy i liczyć na pozytywny przebieg czekającej Cię operacji.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.08.2014 do 31.08.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia