Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na wrzesień 2014

Dzięki Merkuremu jesteś wyczulony na głosy wewnętrzne. Sprzyja to autorefleksji i psychoanalizie.Przygotuj się na wzmocnienie odporności psychicznej, pewności siebie i determinacji do osiągnięć.Może pojawić się okazja ułatwiająca naukę lub zrobienie kariery. W rozpoczynaniu nowego etapu życia pomocny okaże się Mars w znaku Lwa, który powinien wyzwolić ogromny potencjał sił wewnętrznych i może przynieść całkiem nieoczekiwane możliwości. Potrzebna będzie jednak odwaga, aby podjąć niezbędne ryzyko.Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, wykorzystaj sprzyjający moment i umów się na decydującą rozmowę z przełożonym. Jej efektem może być awans lub przeniesienie na lepsze stanowisko.Negatywny wpływ Wenus wyzwala wielką potrzebę namiętnych przeżyć. Zanim poddasz się gwałtownemu wybuchowi uczuć, pamiętaj, że to prawdopodobnie tylko fascynacja, która może trwać bardzo krótko, niemniej jednak jej skutki będą długotrwałe, zaś za popełnione błędy możesz płacić całe życie.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.09.2014 do 30.09.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia