Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na październik 2014

Sprzyjające Słońce i Wenus zapewnią Ci zdrowie i witalność. Cechuje Cię pogodny, towarzyski nastrój, szukasz kompanów do rozmowy.Będziesz otwarty na subtelne wpływy Kosmosu. Postawisz pewność siebie.Przyciągasz do siebie osoby szczęśliwe i pozytywne. Otoczenie wydaje Ci się bardziej przyjemne niż zwykle, a sąsiedzi sympatyczniejsi. Ty też robisz korzystne wrażenie, promieniujesz ciepłem i uczuciami do innych ludzi.Wszelkie sprawy o podłożu uczuciowym nabiorą niezwykłej intensywności. Odczuwasz głęboką potrzebę obdarowania kogoś uczuciem i zrobisz wszystko, aby to pragnienie zrealizować.Twój optymizm stworzy pozytywną energię, która będzie przyciągać pomyślne zdarzenia.Lwy, które nie przywiązują większej wagi do swojego wyglądu zewnętrznego, nagle zaczną się stroić i dbać o swoją atrakcyjność.Jeśli uda Ci się nawiązać porozumienie z nowo poznaną osobą, może być to początek interesującej znajomości.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.10.2014 do 31.10.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia