Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na październik 2015

Zodiakalne Lwy czeka kolejny miesiąc, który śmiało będzie można zaliczyć do udanych. Planety tworzą aspekty szczególnie korzystne do rozpoczynania nowych spraw, trygon Urana wróży nowe wyzwania, a Jowisz zapewni kontaktowość i łatwość w nawiązywaniu przydatnych relacji.
W pracy, szczególnie w pierwszej połowie miesiąca możesz poczuć małe rozdrażnienie i trudności z koncentracją - nie są to dobre okoliczności do brania na siebie dodatkowych obowiązków. Zamiast tego skup się na zadaniach, które już zostały Ci przydzielone. Sekstyl słońca służy zdobywaniu wiadomości i przyswajaniu wiedzy - rzeczy, których dowiesz się teraz będą miały znaczący wpływ na rozwój Twojej dalszej kariery, dlatego nie bój się zadawać trudnych pytań, nie unikaj też szkoleń i kursów językowych, jeśli tylko pojawi się okazja do wzięcia w nich udziału. Pod koniec miesiąca, w czasie trygonu Neptuna ze Słońcem ruszysz z kopyta i nic nie będzie stanowić dla Ciebie trudności. Poszukujący pracy mogą próbować sił w samozatrudnieniu - Merkury sprzyja opuszczaniu etatu na rzecz własnej działalności. Mogą też nadejść oferty w sektorze handlu i usług. We wszystkich działaniach planety sprzyjają Ci bardziej, niż we wrześniu, dlatego uda Ci się pchnąć kilka spędzających sen z powiek spraw do przodu. Korzystaj!
W domu staraj się nie brać na siebie wszystkich obowiązków - potrzebujesz więcej odpoczynku, dom równie dobrze poprowadzą inni domownicy, pozwól im się wykazać. Zachowanie dzieci napełni Cię dumą i zadowoleniem, nie zapomnij o pochwałach. W pierwszej połowie miesiąca możesz stać się nieco kłótliwy i uparty pod wpływem Marsa, wtedy atmosfera w domu może się nieco popsuć i niestety nie będziesz mieć na to większego wpływu. W czasie kwadratury Słońca z Plutonem(2-6 października) szczególnie waż słowa i nie próbuj forsować niepopularnych poglądów - Twoje działania nie zakończą się niczym konstruktywnym. Z końcem miesiąca, kiedy Ceres znajdzie się w Strzelcu wrócisz do równowagi, a Twoje dyplomatyczne talenty pozwolą sprawić, by wszystko wróciło do normy.
Od 8 października w Twoim znaku gościć będzie planetoida Juno, co zapewni Ci powodzenie w miłości. Również Wenus jest nastawiona do Ciebie wyjątkowo przychylnie. Korzystaj z życia, baw się i flirtuj. Jeśli jednak szukasz kogoś, z kim połączy Cię coś więcej, niż zwykła nić sympatii postaraj się nastawić na dawanie - roszczeniowa postawa może odstraszyć każdego i jesień spędzisz wówczas samotnie. W związkach bardziej istotne wyda Wam się to, co dzieli Was z partnerem, niż to, co łączy. Przy odrobinie zaangażowania zażegnacie chwilowy kryzys, obdarz partnera wyrozumiałością. Pod koniec miesiąca wzrośnie temperatura w sypialni.
Kwinkunks Plutona radzi zwrócić uwagę na sytuację finansową - z pewnego niedopatrzenia mogą zrodzić się dość poważne kłopoty natury administracyjnej - jeśli wszystko dokładnie sprawdzisz masz szansę ich uniknąć. Ostatnie 4 dni miesiąca mogą być bardzo ciężkie ze względu na niegospodarność - planuj rozsądnie wydatki.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia