Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na lipiec 2016

Odczujesz wzrost witalności, silnej woli i ambicji. Wreszcie znajdziesz czas i pieniądze, żeby zadbać o siebie. Możesz zrobić to, o czym od dawna marzysz. Masz ,,zielone światło" w wielu dziedzinach, wykorzystaj to. Twoja intuicja poprowadzi Cię w dobrym kierunku, posłuchaj jej głosu!
Wspólnie z partnerem będziesz mieć okazję, by podjąć jakąś ważną decyzję. Jeśli pojawi się choćby cień szansy na założenie własnej firmy, nie wahaj się. Działalność rozpoczęta do końca miesiąca gwarantuje powodzenie.
Korzystny będzie także wyjazd w celach zawodowych. Nawet kilkudniowa delegacja da Ci dużo inspiracji i pomysłów do pracy.
Warto pomyśleć o dalszej edukacji, podjęciu poważnych studiów czy kursów dokształcających.
Wiatr w żaglach poczują single, którzy rzucą się w wir flirtu i przypadkowych romansów, a te nieoczekiwanie mogą się zakończyć na ślubnym kobiercu! Jak nigdy wcześniej masz szansę na znalezienie życiowego partnera w przypadkowej sytuacji! Po prostu spotkacie się na wakacyjnym wyjeździe.
Jest to też pokrzepiający czas dla małżeństw z wieloletnim stażem, mogą one przebudować wzajemne relacje, a nawet na nowo odkryć w sobie gorącą namiętność.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na czerwiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia