Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - lew

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na sierpień 2015

Dla lwów, za sprawą goszczącego w tym znaku Słońca sierpień będzie bardzo intensywny, pełen doznań i ludzi. Dzięki temu, że dominujesz teraz nad innymi znakami, z łatwością przychodzić Ci będzie dogadywanie się z korzyścią we wszystkich sprawach. Przypływ sił życiowych, jaki daje Ci światło Słońca wykorzystaj na odnowienie idei i zaprzyjaźnienie się na nowo z samym sobą.
W pracy pokazuj się z jak najlepszej strony, a niesłychanie korzystne ustawienie Jowisza, Wenus i Merkurego sprawi, że łatwiej będzie Ci o awans lub podwyżkę. Sprzyjający okres na wprowadzanie zmian. Jeśli znienacka pojawi cię propozycja pracy, o jakiej od dawna marzysz - nie zwlekaj z decyzją, choćby miało to wywrócić Twoje życie do góry nogami. Poradzisz sobie z większą ilością obowiązków Wenus ześle również sezonowe zlecenia, na których będzie można sporo zarobić. Nikt nieżyczliwy nie będzie mieszał w Twych zawodowych planach. W kontaktach ze współpracownikami waż słowa krytyki, będą odebrane jako przejaw twojego zarozumialstwa. Poszukujący zatrudnienia zabłysną intelektem na wszelkich rozmowach rekrutacyjnych - do 15 sierpnia czas sprzyjający wywieraniu pozytywnego wrażenia, później będą się liczyć już tylko kwalifikacje.
Cieszysz się teraz dobrym zdrowiem, nie przeceniaj jednak zbytnio swoich możliwości. Szczególnie po 15 sierpnia uważaj na siebie, brawura może zaowocować drobnymi urazami.
Zamiast hucznych przyjęć chętniej wybierzesz wypoczynek w domowym zaciszu, krótkie wyjazdy z najbliższymi i lekturę książek, na które ostatnio nie wystarczyło czasu. W rozmowach z bliskimi poruszysz chętnie tematy z zakresu sztuki i kultury, co pozytywnie wpłynie na jakość Waszych relacji. Merkury zwróci Twoją uwagę na rzeczy, które dotąd nie wydawały Ci się pociągające. Całkiem możliwe, że jedno z nowo odkrytych zajęć stanie się Twoją pasją.
Szczęście sprzyja Ci także w miłości. Samotne Lwy rzucą się w wir towarzyskich wydarzeń wraz z 12 sierpnia, kiedy Wenus zapuka do drzwi Waszego zodiakalnego domu. Dziwne sploty przypadków doprowadzić Cię mogą do poznania kogoś godnego zaangażowania, ale pójdziesz raczej w stronę flirtu i unikania odpowiedzialności.
W związkach osoby spod Znaku Lwa mogą mieć problem z przyciąganiem adoratorów i - choć nieskore do zdrady - mogą nie uniknąć wzbudzenia jakiejś salonowej burzy lub nawet niewielkiego skandalu. Partnerzy nie uwierzą na szczęście w oszczerstwa, a Jowisz pomoże nawiązać porozumienie, jeśli oczywiście nie będziesz mieć nic na sumieniu. Tranzyty planet sprzyjają również wychodzeniu z toksycznych relacji - jeśli czujesz, że przez Twój związek ubożeje którakolwiek sfera Twojego życia - skończ z nim.
W finansach Wenus i Markury sprzyjają przybywaniu dóbr. Od 15 sierpnia zacznie się naprawdę dobra passa w interesach - jeśli masz zarobić duże pieniądze, to właśnie teraz.
W pierwszych dniach miesiąca unikaj spotkań biznesowych wymagających dobrego przygotowania merytorycznego - na te przyjdzie sprzyjająca pora po 12 sierpnia.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia