Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Lew - horoskop na maj 2014

Pierwsza połowa miesiąca będzie dla Ciebie trudna. Nie oczekuj harmonijnego, spokojnego czasu ani jednostajnego trybu życia. Możesz stwierdzić, że Twoja praca jest zbyt uciążliwa, nużąca i nie przynosi Ci satysfakcji.Wewnętrzny bunt może Cię skłonić do zmiany zawodu, miejsca pracy lub do założenia działalności gospodarczej. Wprawdzie pojawi się możliwość szybkiej realizacji śmiałych planów życiowych, ale lepiej wszystko dokładnie przemyśleć.Zachowaj ostrożność w kontaktach z otoczeniem. Teraz musisz być bardziej dyskretny - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. W swoje plany nie należy wtajemniczać nawet najbardziej zaprzyjaźnionych sąsiadów czy współpracowników.W drugiej połowie miesiąca nastąpią korzystne zmiany, ożywienie i rozwiązanie trudnych spraw, które długo się za Tobą wlokły. Pozbędziesz się tego balastu.Jeśli jesteś samotnym Lwem, możesz znaleźć kogoś, z kim mógłbyś iść przez życie. Będzie to osoba ciekawa świata, mająca dużą wiedzę, szerokie horyzonty, a przy tym wrażliwa na sprawy duchowe. W Twoim sercu zapłonie ogień.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.05.2014 do 31.05.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia