Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na marzec 2016

Zaprzątną Cię głęboko Twoje własne sprawy, te przeszłe i te związane z przyszłością. Promieniować będziesz ciepłem, uczuciem, a zarazem wykażesz efektywność w działaniu.
Nadejdzie okazja, by ostro zająć się forsowaniem własnych przedsięwzięć, dążeń i ambicji. Zajmij się sprawami: swojego awansu, zmiany zadań czy zajęcia stanowiska wymagającego większych obowiązków. Porozmawiaj na ten temat ze zwierzchnikami. Wypełnij podania, jeśli zajdzie potrzeba. Udaj się także na rozmowę kwalifikacyjną.
Zabierz się za sprawę dotychczas nieuchwytną. Możesz spróbować zacząć wszystko od początku. Podjęte na nowo postanowienia naprawdę zaowocują.
To odpowiedni miesiąc na roztrząsanie najskrytszych sekretów związanych z uczuciem w towarzystwie kogoś najbardziej tym zainteresowanego. Musisz wykazać więcej rozsądku, zmysłu praktycznego, zrozumienia, a nawet współczucia. Miłość wynagrodzi Ci te wysiłki z nawiązką.
Może również uda Ci się dojść do porozumienia z członkami rodziny, którzy nie zawsze zgadzają się z Tobą? Nie myśl, że skoro kogoś lubisz, to musisz być tego samego zdania.
Zadbaj o poprawę zdrowia. Zwróć uwagę na to, co jesz, i przygotuj się do ewentualnych zmian w odżywianiu.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia