Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na czerwiec 2016

Miesiąc zacznie się zachęcająco. Poczujesz przypływ sił witalnych.
Od strony psychologicznej zwiększy się Twoja samodzielność i chęć podjęcia odpowiedzialnych zadań. To odpowiedni czas na negocjacje i transakcje handlowe. Ci, którzy solidnie się ostatnio napracowali, mogą liczyć na to, że ich wysiłek nie poszedł na marne. Na wiele Panien spłynie sukces i uznanie.
W drugim i trzecim tygodniu miesiąca energie planet staną się nieharmonijne i mogą spowodować kłopoty w życiu zawodowym i osobistym. Prawdopodobnie będziesz w tak kłótliwym nastroju, że nie trzeba będzie żadnego bodźca z zewnątrz, aby doprowadzić Cię do wybuchu złości. Postaraj się wyciszyć i nie podejmować strategicznych decyzji oraz nie składać żadnych ofert ani nie zabiegać o coś, na czym Ci bardzo zależy. Rozwiązywanie problemów rodzinnych też odłóż na inny termin.
Astmatycy będą mieli skłonność do nasilenia się choroby. Na szczęście ostatni tydzień czerwca przyniesie poprawę sytuacji. Zmiany będą się dokonywać stopniowo. Odzyskasz wpływ na to, co chcesz osiągnąć. Znowu zaczniesz się kierować zdrowym rozsądkiem i praktycyzmem.
Dzięki oddanym przyjaciołom znajdziesz w nich oparcie, a może nawet sponsora, który pomoże Ci wybrnąć z przejściowych kłopotów.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia