Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na czerwiec 2015

Czeka Cię miesiąc pełen pracy i pilnych zadań. Aby osiągnąć cel, musisz się zdobyć na spory wysiłek. Nawet jeśli efekty nie zrekompensują Ci trudów pracy, w końcu ogarnie Cię wewnętrzne zadowolenie.Niewykluczone kłopoty ze zdrowiem, to wpływ Słońca, które obniży Twoje siły witalne. Grozi Ci przemęczenie spowodowane przepracowaniem. Ale nie załamuj się. To dobry moment na wyjazd do sanatorium lub rozpoczęcie jakiejś kuracji poprawiającej zdrowie.Dzięki Wenus możesz zawrzeć wiele ciekawych znajomości oraz... przeżyć chwile namiętnych uniesień.W relacjach z bliskim zapanuje harmonia.Zawarcie małżeństwa w czerwcu zapewni Ci długie i szczęśliwe pożycie.Kłopoty może przynieść skłonność do poszukiwania przyjemności, a lekceważenie obowiązków zawodowych odbije się na Twojej wydajności.W drugiej połowie miesiąca zachowaj ostrożność w sprawach finansowych, gdyż negatywny wpływ Merkurego stwarza niebezpieczeństwo niekorzystnego zerwania umowy, pomyłki lub oszustwa. Trudności mogą wyniknąć ze skłonności do rozrzutności.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia