Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na listopad 2016

Wpływ Słońca i Marsa na Twoją ścieżkę kariery wróży szanse na rozwój, awans czy inną pozytywną zmianę. Jeśli dostaniesz jakąś propozycję, nie zastanawiaj się ani minuty i zanim cokolwiek przemyślisz, wyraź zgodę, to łaskawy los podsuwa Ci nowe możliwości i pcha Cię na drogę rozwoju i kariery. Życie samo poprowadzi Cię do sukcesu.
Listopad będzie niekorzystny na zawieranie jakichkolwiek znajomości. Prawie żaden związek zawarty w tym czasie się nie utrzyma. Będzie to okres impulsywnego działania, nagłych fascynacji, bardzo płomiennych romansów, niestety, na krótki czas. Co gorsza, znajomości zawarte pochopnie mogą skończyć się skandalem, stratami finansowymi, a nawet zagrożeniem Twojej pozycji zawodowej. Szczególnie z Bliźniętami i Strzelcem czekają Cię wybuchowe kontakty, niewróżące świetlanej przyszłości. Może gdybyście spotkali się w innym czasie, coś by z tego wyszło...
Warto oczyścić organizm z toksyn. Poszukaj diety odpowiedniej dla Ciebie i do dzieła! Pamiętaj, że najlepsze efekty osiągniesz, zaczynając tuż po pełni. Malejący Księżyc wspomoże Twoje prozdrowotne działania.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia