Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na listopad 2015

Panny mogą liczyć na intensywny, pełen miłych niespodzianek miesiąc. Niewątpliwie Niebo jest teraz po Twojej stronie. Jowisz sprzyja kontaktom z ludźmi, dzięki czemu będziecie mogli liczyć na każdą pomoc, jeśli tylko o nią poprosicie. Listopad to również miesiąc podejmowania nowych wyzwań i zdobywania doświadczenia w nowych aspektach życiowych. Śmiało ruszajcie do boju, w tym miesiącu nie ma dla Was nieosiągalnych rzeczy.
Praca zdominuje Twoje życie, przynajmniej w pierwszej połowie miesiąca. Kwadratura Merkurego wróży, że wiele Twoich decyzji będzie szeroko dyskutowanych lub krytykowanych w firmowych kuluarach. Nie zrażaj się i postępuj zgodnie ze swoimi odczuciami - współpracownicy muszą pogodzić się z Twoimi wyborami tym bardziej, że w ogólnym obrachunku okażą się one bardzo trafne. Przypadki będą w najbliższych tygodniach kluczowe dla Twojej kariery, dzięki nim będziesz mieć okazję poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie. Nie bagatelizuj plotek - w każdej znajduje się choć odrobina prawdy, a będąc czujnym unikniesz ataku ze strony nieżyczliwych osób, przed którymi przestrzega Cię teraz Pluton. Wykorzystaj w stu procentach szanse na rozwój - nie pozwól, by skorzystał z nich ktoś inny. Wytrwale realizuj powierzone zadania, nie bój się prosić o radę bardziej doświadczonych współpracowników, a nie ominą Cię małe i całkiem spore sukcesy. Od połowy miesiąca zacznie się bardzo dobra passa dla Twojego życia zawodowego, oraz finansów. Po 9 listopada, kiedy Merkury zmieni swoje położenie możesz liczyć na dodatkowe zlecenia, które podreperują stan Twojego konta. Nikt nie będzie jednak czekał długo, aż je przyjmiesz. Wydatki planuj rozsądnie, rozrzutność może skończyć się bardzo źle dla Twojego portfela. Merkury sprzyja inwestowaniu rodzinnych oszczędności, nie rób jednak niczego na własną rękę, wszystko konsultuj z innymi domownikami.
Nie powinieneś narzekać na samopoczucie i nastrój - Słońce w Skorpionie sprzyja regeneracji sił witalnych. Nie możesz jednak zapominać o zdrowym trybie życia i odpoczynku. Merkury sprzyja Ci teraz w podróżach i odkrywaniu nowych zainteresowań. Gwiazdy mówią również, że odkryjesz w sobie zmysł społecznika, chętnie zaangażujesz się w działanie organizacji charytatywnych lub stowarzyszeniach. Nie zwracaj uwagi na opinie otoczenia i śmiało powróć do zarzuconych pasji - będą świetnie służyć odpoczynkowi i odreagowywaniu codziennych stresów. Na początku miesiąca los postawi przed Tobą ważne obowiązki związane z życiem rodzinnym. Zaufaj intuicji, a szybko się z nimi uporasz - Twoim domostwem i rodziną opiekują się teraz Jowisz i Wenus. W połowie miesiąca rozkwitnie życie towarzyskie, zaproszenia na uroczystości posypią się jak z rękawa. Nie unikaj przyjaciół i znajomych, tym bardziej, że na imprezach możesz poznać wiele nowych, inspirujących osób. W miłości dobra passa towarzyszyć Ci będzie szczególnie do 15 listopada, kiedy Wenus tworzy sekstyl z Twoim znakiem. Dla samotnych Panien to okazja do wyszukania nowych kandydatów na partnera - nie staraj się jednak niczego poganiać, przez pośpiech możesz uwikłać się w związek, który okaże się toksycznym. W związkach osoby urodzone ze Słońcem w Pannie spędzą spokojny i harmonijny, pełen zrozumienia i bliskości miesiąc.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia