Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na lipiec 2016

Dojdzie do głosu chęć korzystania z życia, fantazja i romantyczność, zainteresowanie kulturą, zwłaszcza u osób zdolnych do estetycznych przeżyć. Nastąpi wzrost optymizmu, pewności siebie i sił witalnych. Dopisywać będzie zdrowie, znakomita kondycja fizyczna, a dobrze ukierunkowana energia sprzyjać będzie fizycznej aktywności.
Warto rozładować skumulowaną energię, podejmując nową pracę lub zadanie.
Poczujesz wielki pociąg do podróży, w trakcie której możesz zawrzeć niezwykłą przyjaźń z obcokrajowcem. Znajomość powinna jeszcze w tym roku zakończyć się związkiem małżeńskim lub innymi ważnymi zmianami w Twoim życiu.
W istniejących związkach nadejdzie pozytywny okres, by wyjaśnić wszelkie dotychczasowe spory czy problemy. Owocnym rezultatem poprawy sytuacji mogą być narodziny dziecka, a w przypadku osób starszych upragnionego wnuka.
Niebezpieczeństwo niesie nieliczenie się z pieniędzmi, zwłaszcza w czasie wakacyjnych wojaży.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na czerwiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia