Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na wrzesień 2015

Wraz z wejściem Słońca w Twój znak zodiaku zaczynasz nowy etap w swoim życiu. Merkury sprzyja rozpoczynaniu nowych wyzwań, a dzięki słonecznej energii wytrwasz w obranych postanowieniach. Często będziesz przewodnikiem i liderem, a wszyscy wokół będą Cię słuchać. Teraz nie musisz zwracać uwagi na krytykę z ust nieżyczliwych osób, możesz śmiało podążać ku realizacji najśmielszych projektów.
Panny, które liczyły na wypoczynek we wrześniu mogą o tym zapomnieć. Przygotuj się na miesiąc pełen wyzwań i do pracy na najwyższych obrotach. Dobrze organizuj swoje obowiązki, bo przez pominięcie drobnych szczegółów mogą wyniknąć wielkie kłopoty. Pierwsze dni, kiedy Wenus przebywa w Twoim znaku sprzyjać będą nowym pomysłom na poprawienie wydajności i jakości usług w Twojej firmie - masz szansę zabłysnąć. Wykorzystaj sprzyjające okoliczności, by pokazać się z jak najlepszej strony, wykaż, że jesteś użytecznym pracownikiem i zasługujesz na podwyżkę - Słońce i Merkury Ci bardzo kibicują. Staraj się podkreślać swoje zasługi, by nikt ich sobie nie miał szansy przypisać. Nie daj się ponieść nerwom i wszczynaj awantur o głupstwa - nie pozwól, by Twoje rozdrażnienie popsuło atmosferę w gronie współpracowników.Poszukujący zatrudnienia poczują przypływ pewności siebie, co pozwoli pomyślnie przejść rozmowy kwalifikacyjne.
Do połowy września możesz nieco wycofać się z życia rodzinnego i zająć własnymi sprawami, jednak wraz z wejściem Marsa w znak Strzelca (14 września) bliscy zaczną o sobie przypominać i będzie potrzebne Twoje zaangażowanie. Twoje wsparcie zostanie przyjęte z wdzięcznością i ociepli Wasze relacje. W zawirowaniach zawodowych znajdź nieco czasu na przemyślenie innych Twoich życiowych karier - zastanów się, jak wyciągnąć z życia jeszcze więcej satysfakcji - Pluton w trygonie pomoże Ci obrać właściwe cele i będzie sprzyjał w ich realizacji. Tylko upór i konsekwencja pozwolą je jednak osiągnąć. Do końca pobytu Słońca w Twoim znaku cieszyć się będziesz znakomitą formą, po 23 września uważaj jednak na infekcje dróg oddechowych. Nie staraj się też przeciążać, bo - choć Twój organizm teraz zniesie więcej - odbije się to na zdrowiu w kolejnych jesiennych miesiącach.
W sferze uczuciowej Panny pod silnym wpływem Wenus będą skłonne do zauroczeń. Słońce doda im animuszu i będą miały nad podziw wiele energii, którą będą chętnie trwonić na flirty i romanse. Romantyczne nastroje mogą skutkować wielkim rozczarowaniem, więc nie trać do końca głowy. Nie zadowalaj się osobami, które nie spełniają Twoich zapatrywań, nie wierz, że z czasem się zmienią. Panny w związkach złagodnieją, co pozwoli zreperować drobne usterki w kontaktach z partnerem. Dobrym pomysłem jest wspólne wyjście lub kolacja w czasie pełni.
Początek miesiąca zapowiada się dość mizernie w finansach, sytuacja zacznie się poprawiać po 14 września. Pod koniec miesiąca możliwe zlecenie, dzięki któremu podreperujesz budżet. Nie wydawaj pieniędzy pochopnie, wkrótce będziesz ich bardzo potrzebować.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia