Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na sierpień 2015

Do końca pobytu Słońca w znaku Lwa nie wszystko pójdzie zgodnie z Twoim życzeniem. Niebawem działalność Wenus w znaku Panny zakończy się, co może przynieść rozchwianie emocjonalne i nerwowość. Nie porywaj się na nowe projekty i unikaj przeciążania terminarza - aż do 23 sierpnia, kiedy słoneczne światło zagości w Twoim zodiakalnym domu i staniesz się ulubieńcem planet.
W pracy skup się na swoich obowiązkach i dbaj, by Twoja praca przebiegała bez żadnych opóźnień i zaległości. Pośpiech nie sprzyja Ci w podejmowaniu kluczowych decyzji - jeśli możesz odłóż je na drugą połowę miesiąca. Do 11 sierpnia możesz liczyć na to, że zostaniesz dostrzeżony przez pracodawcę, co będzie niosło z sobą gratyfikację pieniężną. Warto odkurzyć pomysły, na których realizację nie było możliwości w ostatnim czasie, Pluton w znaku Koziorożca pomoże Wam o nie z powodzeniem zawalczyć. Po 15 sierpnia w realizacji dawnych zamierzeń pomoże również Merkury. Miesiąc będzie dość nerwowy dla poszukujących pracy. Postępowania rekrutacyjne będą wlekły się w nieskończoność, poprawa sytuacji i lepsze perspektywy po w drugiej połowie miesiąca.
Otaczaj się życzliwymi ludźmi i spędzaj jak najwięcej czasu z osobami, które dodatnio wpływają na Twoje samopoczucie. Do 12 sierpnia będziesz bardzo towarzyski, później, wraz z zakończeniem oddziaływania Wenus na Twój znak - potrzebować zaczniesz odrobiny samotności. Nie prowokuj w tym czasie kłótni, ponieważ możesz usłyszeć w nich o wiele więcej, niż byś sobie życzył. Sekstyl Marsa zapewni zapał do fizycznych zajęć wysiłkowych. Nie przesadzaj jednak brawurą i mierz zamiary na siły, ponieważ niedobór Słońca w Twoim znaku do 23 sierpnia skutkować będzie skłonnością do przeziębień, urazów i przemęczeniem.
Nie daj się zwieść osobom, które będą próbowały wzbudzić Twoją litość dla uzyskania wymiernej korzyści skrupulatnie rozważaj swoje postępowanie, by nikt nie wyłudził od Ciebie więcej zainteresowania, niż jest to warte.
W życiu osobistym pozytywne nastawienie do świata i przychylność Wenus sprawia, że przyciągniesz wartościowych ludzi. Po 12 sierpnia będziesz potrzebować jednak alienacji i chwilowego zawieszenia niektórych kontaktów. W miłości sprzyjać Ci będzie Merkury wraz z rozpoczęciem wędrówki w Twoim znaku zodiaku - już 15 sierpnia. Panny nie będą skore do nawiązywania nowych znajomości, chętniej przyłożą rękę do ewolucji relacji już zaistniałych. Uważajcie jednak, by nikomu nie zrobić zawodu, unikajcie dwuznaczności i rozgłosu we wszystkich prywatnych poczynaniach. Panny w związkach sprzyjający czas odnotują przed 11 sierpnia, kiedy partnerzy będą skorzy do zawierania ugód i pokojowego wyjaśniania sporów. Później przez kilka dni może być burzowo, ale harmonia powróci wraz z przyjściem Merkurego do Waszego zodiakalnego domu.
Budżet planuj mając na uwadze niespodziewane wydatki, które mogą wygenerować Twoje błędy i rozkojarzenie. Póki Wenus będzie się znajdować w sekstylu do Twojego znaku sprawy majątkowe będą mieć się dobrze - kiedy będziesz zdany sam na siebie - może być różnie.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia