Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na kwiecień 2015

W najbliższym czasie możesz odczuć, że masz do wykonania bardzo ważne zadanie, znacznie ważniejsze niż zwykła praca. Jeśli podejmiesz wyzwanie, da Ci to ogromną satysfakcję.Przybędzie Ci obowiązków, ale nie przekroczą one Twoich możliwości. Jeśli w Twoim życiu działo się zbyt wiele, możesz liczyć na chwile wytchnienia umożliwiające opanowanie sytuacji.Obserwuj uważnie bieg wydarzeń i spokojnie podążaj za nimi, niczego nie przyspieszaj i nie rób na siłę.Zdaj się na intuicję i częściej słuchaj głosu serca niż rozsądku. Gdy coś nie układa się po Twojej myśli, nie idź pod prąd, tylko przeczekaj.Możesz zapragnąć zmian w sferze uczuciowej, ale niczego nie rób pochopnie, bo przyda się chwila namysłu.Jeśli pod wpływem opozycyjnej Wenus czujesz pociąg do kogoś, zastanów się, dlaczego tak jest. Może to zwykłe zauroczenie, a nie miłość?Koniec miesiąca sprzyja dobremu zdrowiu i witalności. Wzmocnisz swoją kondycję, a niektóre problemy mogą niespodziewanie rozwiązać się same.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia