Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na sierpień 2014

Twoja aktywność i szybkość działania przyniosą pozytywne rezultaty.Postaw na wytrwałość i patrz w przyszłość z optymizmem, sukcesy w życiu zawodowym nadejdą wkrótce, ale przygotuj się na zwiększony wysiłek i energiczne działanie. Nareszcie doprowadzisz do końca projekty, które od dawna chodziły Ci po głowie.Możesz otrzymać intratną propozycję zakupu lub zamiany nieruchomości. W razie wątpliwości przydatna okaże się konsultacja z jakąś starszą, mądrą osobą.Nowe kontakty towarzyskie bardzo się rozwiną. A powodzenie w uczuciach zapewni Ci zmiana stosunku do bliskiej sercu osoby. Więcej tolerancji, mniej zaborczości, a problemy rozwiążą się same.Jeśli planujesz trwały związek, zrób konkretne kroki w tym kierunku. To dobry czas na zaręczyny, ale finał przed ołtarzem zaplanuj najwcześniej na koniec roku. Będzie to związek do grobowej deski.Miłośnicy krótkotrwałych romansów, powinni zachować szczególną ostrożność.Przyjrzyj się swoim chronicznym dolegliwościom. Może właśnie teraz, dzięki Saturnowi, uda Ci się znaleźć sposób, aby je złagodzić lub nawet całkiem usunąć?


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.08.2014 do 31.08.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia