Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na październik 2016

Stajesz się osobą bardziej zorganizowaną, logiczniej myślisz, umiesz się skupić, przewidywać i nie rozpraszać swojej uwagi na sprawy mniej istotne. Wszystko, co teraz zrobisz, będzie praktyczne i użyteczne. A gdy wykażesz się choć odrobiną dyplomacji, Twój talent i ambicja zostaną właściwie docenione.
Dzięki umiejętności dogadywania się z ludźmi i jasnej wizji, na pewno dopniesz swego.
Może być to czas zawierania ważnych umów, wchodzenia w duże interesy i korzystne spółki. Pomnażanie majątku stanie się teraz Twoim hobby. Ale pieniądze nie przesłonią Ci świata.
Relacje z otoczeniem, jak i związki wchodzą w okres stabilności. Obie strony mają szansę dostosować się do wzajemnych wymogów i oczekiwań. Sprawy związane z domem, miejscem zamieszkania i rodziną nabiorą znaczenia. Polepszy się sytuacja finansowa, zwłaszcza że wiele sił wkładasz w zapewnienie poczucia bezpieczeństwa sobie i członkom rodziny.
Uważaj na swoją skłonność do hipochondrii!
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia