Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na wrzesień 2016

Dobroczynny układ planet: niesie ze sobą wielki optymizm, nowe możliwości, szczęśliwe rozwiązanie problemów lub zakończenie ciągnących się spraw. W dodatku wszystko rozegra się w zaskakujący sposób. Nowe pomysły oraz propozycje, które się pojawią i którymi będzie żyć wiele osób w Twoim otoczeniu, dotrą także do Ciebie. Być może znajdziesz w nich coś dla siebie. Nie bój się ryzyka i wyzwań. Jeżeli odważysz się iść na całość, na pewno wygrasz. Jeśli masz własną firmę, odnotujesz wzrost zysków. Natomiast osoby pracujące na etacie nabiorą apetytu na władzę i duże pieniądze. Niewykluczony wyjazd za granicę, który poprawi Twoją sytuację materialną i da szansę zawodowego rozwoju. Największe powodzenie czeka te Panny, których praca wymaga wyobraźni, a więc artystów, aktorów, muzyków, pisarzy. Osoby samotne mają duże szanse na znalezienie swojej drugiej połowy. Jeśli nie szukasz partnera, z pewnością zyskasz przyjaciół. Panny będące w złym, toksycznym związku, teraz mogą się z niego wyrwać: wnieść pozew o rozwód, wyprowadzić się, poluzować kontakty i oczyścić energię w domu. Pierwsze dwie dekady miesiąca to dobry czas na kupno nieruchomości.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia