Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na październik 2015

Październik dla zodiakalnych Panien będzie miesiącem udanym, ale nie obejdzie się bez delikatnego osłabienia i znużenia codzienną rutyną. Mimo to trudno będzie im wykrzesać z siebie siłę i ochotę do podejmowania coraz to nowszych wyzwań. Panny w tym okresie zwrócą się ku własnemu wnętrzu, zdominowane chęcią odpoczynku i regeneracji w przytulnych czterech kątach. Zodiakalne Panny, kosztem czasu dla znajomych i przyjaciół, nabiorą dużo większej ochoty do nadrobienia zaległości w relacjach rodzinnych. Dobrze wykorzystaj ten czas, a cenne momenty spędzone z dawno niewidzianymi krewnymi doskonale wpłyną na Twoje samopoczucie.
Opozycja Neptuna będzie dla zodiakalnych Panien czynnikiem, który pozwoli w ponadprzeciętny sposób kierować się intuicją w sprawach zawodowych. Nie bój się więc jej zaufać, a na pewno przyniesie Ci to więcej korzyści aniżeli rozczarowań. Sekstyl Merkurego od 10.10 daje dobrą okazję na pozytywnie zakończone negocjacje finansowe z dotychczasowymi przełożonymi. Dla Panien szukających nowej pracy może to być dobry moment na znalezienie dużo lepiej płatnego zajęcia i porzucenia starych obowiązków. Potrzebna jest tylko odrobina chęci i uwagi. Twoje sukcesy zawodowe w tym miesiącu mogą okazać się niewygodne dla Twoich współpracowników. Nie pozwól więc na to, by próby podkopania Twoich osiągnięć okazały się skuteczne. Może to poważnie zagrozić Twojej pozycji. W pierwszej połowie miesiąca, za sprawą Trygonu Plutona możliwe jest za to porzucenie obecnego miejsca pracy kosztem nowych, ciekawszych i bardziej dochodowych inicjatyw, bądź pogodzenie nowych obowiązków z dotychczasowym miejscem pracy. Zodiakalne Panny zwrócą szczególną uwagę na swoje dotychczasowe kontakty. Poważnie przejrzą listę, by odsiać jej już dawno nie używane elementy.
Półsekstyl Wenus wpłynie na Panny zbawiennie. W tym miesiącu domowe sprawy będą najmilszą odskocznią dla zapracowanych Panien. Czysty, schludny dom to właśnie tego, co będą teraz potrzebowały najbardziej, by w pełni zregenerować siły po ciężkim dniu pracy, jednak silnie dopadające lenistwo może momentami pokrzyżować Twoje plany przystosowania mieszkania do swoich potrzeb. W szczególny sposób zodiakalne Panny powinny zwrócić uwagę na własne zdrowie. Przez Półsekstyl Słońca mogą pojawić się zatrucia, czy uczulenia. Nie popuszczaj wodzy fantazji kulinarnej, bo może się to nieprzyjemnie dla Ciebie skończyć.
Półsekstyl Wenus w pierwszej części miesiąca pozytywny wpływ wywrze również na sprawy sercowe. W tym właśnie okresie jest największa szansa odnalezienia odpowiedniej dla nich osoby. Nie będą mogły one narzekać na brak okazji do flirtów, czy przelotnych romansów. Jednakże w tym miesiącu skupisz się w większym stopniu na poszukiwaniu bliskości i zaufania. Dla Panien w związkach będzie to dobry okres na wzmocnienie relacji. Może warto spróbować na nowo wzniecić przygaśnięte pożądanie?
W tym miesiącu możesz poczuć znaczny przypływ gotówki. Nabierzesz wiele nowych nawyków związanych z oszczędzaniem. Zadbaj o to, by nauka nie poszła w las i utrwal je w sobie na stałe, a jakość i komfort Twojego życia może znacznie się podnieść w niedługim czasie.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia