SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na styczeń 2015

Pod korzystnym wpływem Wenus i Słońca wzrośnie Twoje dobre samopoczucie, wiara w siebie, radość i życzliwość do wszystkich.Wewnętrzna pewność, że postępujesz właściwie wobec siebie i innych, obdarzy Cię siłą.To dobry czas na rozpoczynanie nowych zadań oraz podjęcie decyzji w sprawach, które wciąż odwlekasz. To, co do niedawna wydawało się skomplikowane i nie do przeskoczenia, teraz załatwisz od ręki.Dzięki elokwencji i aparycji zwrócisz na siebie uwagę kogoś, kto zaproponuje Ci interesującą pracę. Nie wahaj się, to okazja!Możliwe, że rozwiniesz jakąś pożyteczną działalność, założysz firmę lub zrobisz coś, o czym od dawna marzysz.Styczeń będzie sprzyjał małżeństwom z długim stażem, bo dzięki dobrej energii mają one szansę na odbudowę wzajemnych relacji. Mogą nawet na nowo odkryć w sobie gorącą namiętność.Wiatr w żaglach poczują też single, dla których flirt lub przypadkowy romans może zakończyć się na ślubnym kobiercu!
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia