Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na styczeń 2016

Dzięki współdziałaniu Marsa i Słońca i Plutona nadejdzie dobry czas na rozpoczynanie nowych zadań oraz podjęcie decyzji w sprawach, z którymi wciąż zwlekasz.
Wzrośnie Twoja ambicja, siła woli i determinacja, by osiągnąć sukces. Poczujesz wewnętrzna pewność, że postępujesz właściwie wobec siebie i innych. Odczujesz też przypływ sił witalnych.
W kontaktach z bliskimi i otoczeniem staniesz się bardziej stanowczy i dominujący. Do swoich obowiązków przystąpisz planowo, mądrze i merytorycznie, bardzo mocno podpierając się intuicją, a wkrótce zauważysz, że inni bacznie Cię obserwują.
Przemyśl strategię postępowania w kwestiach finansowych, szczególnie wymagających zaangażowania wspólnych funduszy lub wspólnego inwestowania. Możesz zarobić, ale musisz zachować zdrowy rozsądek.
Ktoś nowo poznany, kto bardzo Ci się spodoba, może stać się przyczyną nieprzewidzianych problemów.
Panny w związkach z dłuższym stażem muszą zdobyć się na wyjaśnienie wszelkich nieporozumień.
Powstrzymaj się od nieprzemyślanych wydatków, zwłaszcza na przedmioty luksusowe kupowane na kredyt.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia