SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na listopad 2014

W tym miesiącu znak Panny ma najlepszy układ planet w całym zodiaku. Wszyscy będą Cię potrzebować, prosząc o fachową radę.Jeśli jesteś na etacie, spodziewaj się propozycji awansu. To dobry czas na rozpoczynanie nowych zadań oraz podejmowanie decyzji, z którymi zwlekasz od dawna.Jeśli prowadzisz interesy, przygotuj się na dobre oferty i intratne zamówienia. Możesz zdecydować się na korzystną zmianę miejsca pracy lub otoczenia.Są też szanse na niespodziewany przypływ gotówki, niekoniecznie zarobionej ciężką pracą. Może to być prezent, spadek lub... szczęśliwie wypełniony kupon.W uczuciach zapowiada się niezwykle ciekawy okres, w którym mieszać się będą ekscytacja ze szczęściem i ogromną namiętnością. W Twoim sercu zapłonie żar namiętności. Bardzo możliwe, że ponownie się zakochasz lub zauroczysz. W tej materii duże znaczenie będzie miał zbieg okoliczności...Jednocześnie Twoje życie rodzinne będzie się wspaniale układać. Rozładujesz wszystkie napięcia, rozluźnisz się, a spełnienie w miłości doda Ci energii i siły psychicznej.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia