Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na marzec 2015

To okres systematycznej, żmudnej i nieco nudnej pracy. Na sukcesy przyjdzie ciężko zapracować, gdyż na Twoje barki spadnie większa odpowiedzialność.Ważne będą dobre kontakty z otoczeniem, aby utrzymać przyjazną atmosferę w firmie, zyskać poparcie i radę w potrzebie.Teraz masz czas na przyjrzenie się dojrzewającym w Tobie pomysłom, ale ich realizację odłóż na późniejszy termin.W pierwszej połowie miesiąca przez opozycję Słońca pojawią się przejściowe nieporozumienia między Tobą a partnerem. Załagodzeniu sporu sprzyjać będzie uroczystość rodzinna lub miłe spotkanie w licznym gronie.Twoje wątpliwości szczęśliwie się wyjaśnią, a podejrzenia o nielojalność partnera okażą się nieprawdziwe.Druga połowa miesiąca będzie szczególnie trudna, zwłaszcza w sprawach finansowych. Wystrzegaj się więc błędnych decyzji i nie ufaj zbytnio ludziom, a interesy prowadź samodzielnie, bez żadnych pośredników lub wspólników. Nie spiesz się też podczas załatwiania spraw, które wymagają spokoju i precyzji.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia