Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na październik 2014

Do znaku Panny wkracza Mars, który daje Ci inicjatywę, wzbudza instynkt walki z konkurencją, podkreśla Twoją naturalną pasję do działania.Sprawy dotyczące kariery nabiorą tempa. Wygląda na to, że wszystko pójdzie po Twojej myśli, ponieważ zaczyna Cię dostrzegać i doceniać otoczenie.Plany, które snujesz od pewnego czasu, mają teraz szansę się rozwinąć.Uporządkujesz również kilka spraw i odniesiesz drobne, ale satysfakcjonujące korzyści.Posiadasz łatwość przystosowania się do trudnych sytuacji i masz talent, więc pomyśl, a potem zrób kolejny, poważny krok. Nie bój się ryzyka.Osoby na kierowniczych stanowiskach mogą liczyć na większą swobodę w pracy i spore sukcesy.Jeśli prowadzisz własną firmę, odczujesz poprawę w interesach. Możesz nawiązać kontakty handlowe z poważnymi kontrahentami. W szale zarabiania pieniędzy nie zapominaj o sobie, praca w nadgodzinach Ci nie służy.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.10.2014 do 31.10.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia