Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na maj 2014

Miesiąc zacznie się interesująco. Odniesiesz wrażenie, że nareszcie w Twoim życiu wszystko układa się tak, jak należy, choć rozsądek będzie dominować nad emocjami.Czas sprzyja pracy wymagającej dużej uwagi, ostrożności, dokładności i uporu. Lepiej sprawdzą się stare, wypróbowane rozwiązania niż innowacje.Twoje dalekosiężne plany staną się możliwe do zrealizowania. Pojawi się szansa na zakup nieruchomości lub działki pod budowę domu czy domku letniskowego.Masaż i przebywanie na świeżym powietrzu pomoże Ci podreperować zdrowie.Pluton sprzyja pozbywaniu się nawyków i uzależnień. Jeśli chcesz porzucić palenie czy picie alkoholu, wystarczy Ci silnej woli.Pod koniec miesiąca możesz nieco stracić siły, dlatego niczego nie zostawiaj na później, działaj w myśl zasady - ,,co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj".Potrzebna będzie rozwaga przy zawieraniu bliższych znajomości, źle ulokowane uczucia skończą się aferą miłosną.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.05.2014 do 31.05.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia