Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na grudzień 2014

Niesprzyjające Słońce i Merkury sprawią, że będzie to czas zamieszania i niepewności, w którym Twój życiowy cel stanie się niejasny. Nawet jeżeli przedtem wydawało Ci się, że wiesz, co robisz, teraz możesz zetknąć się z okolicznościami, które zmuszą Cię do kwestionowania dawnych założeń.Przez nieporozumienie lub czyjąś lekkomyślność opóźni się ważna dla Ciebie sprawa dotycząca finansów. Intuicja pozwoli Ci zminimalizować przykre skutki tego problemu.Dzięki Wenus Twoja sytuacja uczuciowa zmierza ku pomyślnym zmianom. Skrywana miłość będzie się rozwijać i wreszcie zaczniecie się spotykać częściej - tak jak tego pragniesz. Może dojść do zalegalizowania związku lub zaręczyn.Pary z wieloletnim stażem otrząsną się z odrętwienia i spróbują powrócić do miłych wspomnień.W ostatnim tygodniu miesiąca Słońce i Merkury zaczną działać na Twoją korzyść, dając ogromny wzrost siły woli i witalności.Wypełni Cię odwaga i tęsknota za ciekawymi wyzwaniami. Z zapałem zabierzesz się do nowych projektów.Machniesz ręką na to, co było, i nie będziesz wracać do przeszłości, całą energię poświęcisz temu, co przed Tobą.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.12.2014 do 31.12.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na listopad 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia