Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na sierpień 2016

Pozytywny wpływ Marsa wzmocni Twoją wiarę we własne siły, która skłoni Cię do podejmowania stanowczych i decydujących działań. Masz moc i odwagę, by stanąć twarzą przed wszelkimi przeciwnościami losu.
W pracy wiele spraw uda się szczęśliwie posunąć do przodu. Urzędy staną się dla Ciebie przychylne, możesz oczekiwać wielu ułatwień.
W sprawach finansowych czekają Cię drobne zawirowania. Musisz cierpliwie czekać. Unikaj niepotrzebnych wydatków i zbyt ryzykownych inwestycji, na które trzeba zaciągnąć niekorzystne kredyty, bo możesz wpaść w pułapkę zadłużenia.
Wykorzystaj urlop, aby pooddychać świeżym powietrzem. Każdą wolną chwilę przeznacz na ruch, którego tak bardzo Ci brakuje. Ujściem dla stresu okażą się miłosne igraszki z ukochana osobą. To podziała na Ciebie wyjątkowo odprężająco.
Jeżeli chcesz wywrzeć na kimś dobre wrażenie, działaj śmiało. W kręgu dotychczasowych znajomych zauważysz kogoś, komu bardzo na Tobie zależy, mimo że nie mówi tego wprost.
Jeśli planujesz na ten miesiąc operację lub zabieg, wszystko pójdzie pomyślnie i bardzo szybko zregenerujesz siły.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia