Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na maj 2015

Jowisz zapewni Ci fizyczną moc i witalność, dlatego możesz liczyć na poprawę stanu zdrowia i dobre samopoczucie.Wewnętrzne rozluźnienie i radosny nastrój udzielą się również osobom z Twojego otoczenia. Możesz trochę zwolnić tempo, zrobić wreszcie coś dla siebie i dla swojej rodziny, ponieważ czas i energia, którą od lat wkładasz w swoją pracę, teraz zaprocentują.Czeka Cię dobra passa w interesach, a wiele trudnych spraw ułoży się się bez Twojego udziału. To po prostu efekt wcześniej podjętych decyzji oraz wpływ Słońca. Czas na prawdziwy odpoczynek!Koniec miesiąca upłynie pod znakiem pojednania ze wszystkimi, nawet stare konflikty i spory nagle znikną, a w ich miejscu pojawi się spokój i zgoda.Wspólnie z partnerem podejmiecie ważną decyzję. Może ona dotyczyć kupna działki pod budowę domu, zamiany mieszkania na większe lub remontu.Niewykluczone, że pojawi się propozycja zagranicznej wycieczki. Decyzję możesz podjąć już teraz, ale na wyjazd lepiej wybrać drugą połowę miesiąca.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia