Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - panna

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Panna - horoskop na wrzesień 2014

Czas wewnętrznego rozluźnienia, harmonijnego zrównoważenia psychiki i ciała. Od dawna nie było Ci tak przyjemnie i bezproblemowo jak teraz. Będziesz odczuwać radość życia i zaczniesz czerpać z niego pełnymi garściami.W naturalny sposób zaczniesz przyciągać ludzi, a Twoje zadowolenie i radość udzielą się również najbliższym. Zdziwisz się, skąd u Ciebie aż tyle uroku osobistego.Słońce w Twoim znaku i sprzyjająca Wenus służą fantastycznym projektom, których wprawdzie nie wcielisz od razu w życie, ale wykorzystasz jako inspiracje na przyszłość.Przygotuj się na pomnożenie kapitału, zarówno przez wysiłek włożony w pracę zawodową, własny interes, ale i przez operacje bankowe. Niewykluczona wygrana w grach liczbowych.Pojawi się zapowiedź pozytywnych zmian w Twoim związku. Raz na zawsze zamkniesz pewien etap i z optymizmem otworzysz nowy, dużo lepszy niż poprzedni.Wolne Panny czeka zawarcie ciekawej znajomości z kimś sporo młodszym, ale uwaga - będzie to raczej flirt niż wielka miłość.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.09.2014 do 30.09.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia