Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na październik 2016

Dokonasz wszelkich starań, by wyglądać jak najlepiej. Bądź zawsze w wyśmienitej formie i ciągłej gotowości, by podjąć wyzwania losu. Siła, którą teraz dysponujesz, pozwala Ci wziąć sprawy w swoje ręce, a także okazać pewność siebie przydatną w sytuacjach ekstremalnych i warunkach ostrej rywalizacji. Sprawy zaczynają układać się po Twojej myśli. Możesz w pełni kontrolować sytuację, dokonywać zmian i zamian, a także przekonać innych, by przyjęli Twój punkt widzenia.
Obstawaj przy wykorzystaniu nowych możliwości. Możesz zarobić trochę pieniędzy. Zdołasz też wcześniej od innych przewidzieć wynik transakcji i w pewnym sensie skorzystasz na tym.
Unikaj interesów z osobą o wybujałej wyobraźni, która obiecuje gruszki na wierzbie, a przy tym nie wyróżnia się dyskrecją.
W drugiej połowie miesiąca dostaniesz od Wenus wzmożoną siłę przyciągania osób o usposobieniu romantycznym. Twoje życie uczuciowe rozkwitnie. Jeśli jesteś singlem, niewykluczony intrygujący romans.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia