Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na czerwiec 2016

Na początku miesiąca czerwca będziesz mieć silne wsparcie planet.
Zaczniesz się cieszyć doskonałym zdrowiem i samopoczuciem. Energia będzie Cię tak rozpierać, że z trudem usiedzisz w miejscu. Możesz pokazać światu, na co Cię stać. Jeśli masz coś pilnego do załatwienia, nie odkładaj tego na potem.
Pojawi się okazja, by zwrócić na siebie uwagę kogoś, na kim Ci zależy. Ruszaj do przodu i bez obawy otwórz swoje serce. Możliwe też, że ktoś da Ci znać o swoich uczuciach.
W pracy z powodzeniem pokonasz wszystkie ograniczenia i przeszkody. Jeśli będziesz uparcie obstawać przy swoim i trzymać się planów, na pewno osiągniesz zamierzony efekt.
Po tygodniu układ planet będzie stopniowo zmieniał się na niekorzyść, zapowiadając przejściowe trudności. Pokonasz je, jeśli zawierzysz swojej intuicji i będziesz z uporem zwalczać swoje słabości. Dobre relacje rodzinne pomogą Ci uniknąć błędów. W budowaniu rodzinnych więzi wykorzystaj swoje talenty towarzyskie. Zadbaj o równowagę między życiem rodzinnym i zawodowym.
Ponieważ Mars będzie pobudzał Twoją niecierpliwość, uważaj w podróży i unikaj ostrych narzędzi.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia