Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na sierpień 2014

Twoja działanie cechuje dualizm. Z jednej strony będziesz słuchać trzeźwej i racjonalnej strony swojego umysłu, która nie pozwala zanadto fantazjować, a z drugiej, skupisz się na marzenia i ideach. Jest więc okazja na znalezienie równowagi.Będzie to czas stabilności i twórczej harmonii pomiędzy tym co stare i nowe w Twoim życiu.Saturn skłoni Cię do logicznego rozumowania. Skup się na realizacji swoich celów i zamierzeń, możesz wiele osiągnąć.Przełom w interesach lub pracy osiągniesz poprzez wykorzystywanie nowych metod i technologicznych innowacji oraz praktyczne zastosowanie nowych pomysłów.To dobry okres na załatwianie spraw związanych z nieruchomościami, zawieraniem umów i transakcji.Neptun sprawi, że zainteresujesz się medytacją, psychologią i różnymi metodami samopoznania.Niewykluczone, że czeka Cię związek dusz, idealna miłość lub romans. Twoją drugą połówką może się okazać... obcokrajowiec.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.08.2014 do 31.08.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia