Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na wrzesień 2016

Pierwsze dwie dekady miesiąca to czas wysokiej aktywności pod patronatem Marsa.
Będziesz się śmiało poruszać w wymagającym świecie ostrej konkurencji i biznesu. A gdy z pomocą przyjdą Ci pomysłowy Merkury i energetyczne Słońce, zabłyśniesz sprytem, inteligencją i zdecydowaniem.Zaangażowanie w ważkie sprawy organizacyjne da Ci nie tylko poczucie spełnienia i zadowolenia, ale zaowocuje również możliwością znaczącego wzniesienia się w hierarchii społecznej.W życiu prywatnym zapragniesz swobody, wolności i nowości. Na stałego partnera zaczniesz patrzeć bardziej krytycznie, możliwe więc, że nagle poczujesz się więźniem swego związku. Wtedy zrobisz wszystko, aby się z niego wyrwać. Zachować jednak szczególną ostrożność w zawieraniu nowych znajomości. Możesz bowiem zaangażować się w związek z kimś, kto Ci bardzo zaimponuje, ale okaże się osobą despotyczną, lubiącą wykorzystywać ludzi.Trzecia dekada to czas stabilizacji, ale pełen pracy i wykonywania codziennych obowiązków, które upłyną pod znakiem konkretnych zadań. Na szczęście, wiadomo będzie, co robić i czego się trzymać.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia