Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na czerwiec 2015

Wenus zapewni Ci dużą wrażliwość, potrzebę czułości, oddania, sympatii, a także gotowość okazania serca innym.Twoje myśli krążą wokół lekkich uczuciowych tematów.Ryby, które do tej pory nie zwracały uwagi na swój wygląd, nagle zaczną o siebie dbać.Dopisuje Ci poczucie humoru i ciągnie Cię do zabawy.Marzysz o szczęśliwym związku, chcesz obdarować kogoś uczuciem, szukasz akceptacji. Zrobisz wszystko, aby zrealizować te pragnienia.Możesz zawrzeć nową, fascynującą znajomość.Największym powodzeniem będą się cieszyć te osoby, których praca wymaga wyobraźni, a więc artyści, aktorzy, muzycy, pisarze.Przez nierozważną przygodę możesz wpakować się w niewygodną sytuację, z której później trudno się będzie wyplątać.Małżeństwa z długim stażem powinny dodać swemu związkowi nieco pikanterii. Wystarczy pójść potańczyć, zjeść romantyczną kolację przy świecach albo wyjechać gdzieś na weekend.W pierwszej połowie miesiąca pod wpływem Merkurego możesz podjąć decyzję o poszerzeniu wiedzy lub uzupełnieniu wykształcenia.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia