Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na wrzesień 2014

Służą Ci Wenus, Saturn i Jowisz, masz opozycyjne Słońce. Zauważy Cię otoczenie, bo wyglądasz i prezentujesz się doskonale. Tryskasz energią, dobrym samopoczuciem, jesteś przychylnie nastawiony do wszystkich.Czeka Cię większa aktywność towarzyska, sporo spotkań i wizyt. Atmosfera stanie się bardziej romantyczna i naładowana erotyzmem. W stałych związkach nastąpi spełnienie w miłości.Wpływ Saturna sprzyja zdobywaniu sympatii, a nawet przyjaźni kogoś z autorytetem.Warto poszukać dotacji lub funduszy unijnych na rozkręcenie interesu.Możesz odnieść korzyść dzięki kontaktom zagranicznym lub podróży.Otwierają się możliwości awansu, jednak pod warunkiem, że nie będziesz siedzieć z założonymi rękami. Wykorzystaj więc swoją inwencję, energię oraz sprzyjające okoliczności i kompetencje, których Ci przecież nie brakuje. Potrzebne będzie przy tym opanowanie i zachowanie zdrowego rozsądku. Jeśli uda Ci się wszystko zrealizować, to na pewno czeka Cię kilka ,,tłustych" lat.Jeśli jesteś bez pracy lub chcesz zmienić miejsce zatrudnienia, to weź się energicznie za poszukiwania, gwiazdy Ci sprzyjają!

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.09.2014 do 30.09.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia