Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na maj 2015

Słońce zapewni Ci wzrost witalności. Otrzymasz nowy potencjał mocy, woli, intuicji i swobody działania, a życie nabierze tempa.Nie będziesz czuć zmęczenia, więc zaczniesz działać na wysokich obrotach. Teraz wszystko zależy od Ciebie. Musisz samodzielnie podejmować decyzje i rozwiązywać problemy, nie tylko swoje, ale też innych. A to spora odpowiedzialność.Na Twojej drodze pojawią się trudności, lecz nie zdołają Cię one powstrzymać.Choć Merkury będzie Ci przeszkadzać, wybrniesz ze wszystkich kłopotów.W interesach unikaj ryzykownych przedsięwzięć na dużą skalę. Nie zawieraj też nowych znajomości z osobami, których nie akceptuje Twoje otoczenie, nawet jeśli będą Ci obiecywać wielkie zyski, bo wpakujesz się w poważne kłopoty.W domu niewykluczone nieporozumienia na tle finansowym - dotyczące Twoich wydatków. Pretensje będą częściowo słuszne, ponieważ dość lekkomyślnie wydajesz pieniądze.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia