Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na marzec 2016

Przechodzące przez znak Ryb Słońce i Mars dadzą Ci ogromną siłę woli życia, spotęgowaną witalność i wyzwolą wewnętrzny potencjał.
Wokół Ciebie będą się zbierać ludzie darzący Cię szacunkiem i podziwem. Postaraj się nie nadużywać ich zaufania. Znasz swoje zalety, musisz je tylko przedstawić innym. Skromność, choć jest niewątpliwie zaletą, nie będzie popłacać. Zrób trochę szumu i reklamy wokół siebie, a odniesiesz sukces, zdobędziesz satysfakcję i uznanie otoczenia.
Zaczniesz szukać przyjemności. Odczujesz także wzrost miłosnych pragnień. Możesz poznać kogoś interesującego na jakiejś uroczystości rodzinnej lub towarzyskiej, więc nie odrzucaj zaproszeń. Może zrodzi się z tego przyjaźń lub miłość o dużej intensywności uczuć, które wywrą ogromny wpływ na Twoje życie.
Zastanów się, czy nie tracisz zbyt dużo czasu na codzienne obowiązki. Może trzeba je inaczej zorganizować, by wygospodarować kilka dni na wypoczynek? Naucz się relaksu i nie przywiązuj się zbytnio do spraw, rzeczy czy osób. Dzięki temu wszystko stanie się dużo łatwiejsze i przekonasz się, że panując nad nerwami, będziesz panować nad każdą sytuacją.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia