Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na listopad 2016

Miesiąc zaczynie się zachęcająco. W pierwszym tygodniu czeka Cię dobre samopoczucie i niepoprawny optymizm.
Jeśli masz stałego partnera, spodziewaj się ożywienia uczuć.
W pracy może być trochę monotonnie, ale za to bez przykrych niespodzianek.
U osób chorujących powinien nastąpić odwrót choroby. Bardzo skuteczne są w tym czasie wszelkie kuracje ziołowe i homeopatyczne.
Niestety w następnych tygodniach, za sprawą opozycyjnego Marsa, Twoje dotychczasowe działania na polu zawodowym będą wstrzymywane przez przełożonych lub niechętnych Ci współpracowników. Jeśli przetrwasz ten czas, nie wychylając się, po prostu wykonując swoje obowiązki, jest szansa, że nic przykrego Cię nie spotka.
W wieloletnich związkach nastanie czas próby, narastające nieporozumienia staną się teraz trudne do zniesienia. Jeśli chcesz uratować związek, zdobądź się na poważną dyskusję z partnerem, aby zreformować stare układy i spróbować zacząć wszystko od początku.
Znajomości zawarte w tym miesiącu będą się opierały głównie na namiętności, nie wróżąc trwałości związku. UWAGA! Unikaj miejsc i sytuacji stwarzających zagrożenie, nietrudno o wypadek.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia