Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na sierpień 2016

Korzystne położenie Marsa przyniesie wzrost pewności siebie, optymizm, nowe plany, przypływ zaufania do siebie i do świata. Wszystko toczyć się będzie szybko i z korzyścią dla Ciebie. Twoje posunięcia zawodowe będą bardzo kreatywne i szybko przyniosą oczekiwane efekty, a zapał do pracy zostanie doceniony przez przełożonych i współpracowników.
Sprawa finalizacji pewnej umowy może okazać się bardzo absorbująca, ale opłaci Ci się dopilnować, by wszystko, co jest z tą kwestią związane, było dopięte na ostatni guzik.
Nie zdziw się, gdy zauważysz u siebie nowe, bardziej pozytywne nastawienie do kolegi z pracy, sąsiada czy krewnego. Przyczyni się to do poprawy Waszych relacji.
Nowe spojrzenie na trwający romans może zaowocować zmianą planów i pragnień. Niewykluczone, że spojrzysz też z dystansu na dawny związek, którego ślad odcisnął trwałe piętno na Twoim życiu. Może odnowić relacje z dawnym partnerem, ale tylko w czysto przyjacielskiej formie.
Na urlopie spotkasz wielu miłych ludzi. Niewykluczone, że przeżyjesz krótki flirt, po którym poczujesz się lepiej.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia