Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na październik 2015

Mimo trochę nerwowego początku miesiąc należeć będzie do bardzo udanych, choć niekoniecznie spokojnych. Niebo każe w tym miesiącu szczególną troską otoczyć swoje własne terytorium, ponieważ teraz narażony będziesz na kontakty z ludźmi, którzy będą chcieli zburzyć Twój spokój i zmienić przekonania. Jeśli będziesz na tyle silny, by odeprzeć te ataki szybko odzyskasz spokój i będziesz się nim długo cieszyć. Postaw w tym miesiącu na odpoczynek - musisz nabrać sił, ponieważ kolejne miesiące przyniosą Ci sporo zmian i wyzwań.
W pracy nieco przycichniesz, nie będziesz mieć sił ani ochoty na wielką aktywność - (do tego stopnia, że nawet firmowe ploteczki przestaną Cię bawić). Jeśli tylko masz okazję - weź kilka dni wolnego i wyrusz w podróż, najlepiej gdzieś, gdzie jest ciepło. Pod koniec miesiąca, dzięki trygonowi Merkurego, obudzi się w Tobie ambicja i z przytupem ruszysz w kierunku realizacji najśmielszych planów. Uda Ci się również nadrobić nagromadzone w zeszłym miesiącu zaległości. Choć niektóre pytania mogą wydawać Ci się zbyt banalne, by je zadawać - nie wahaj się tego robić. Rozwianie wszelkich wątpliwości pozwoli Ci być może uniknąć poważnych błędów i zaniedbań. Pluton doda odwagi poszukującym zajęcia. Będziecie teraz bardziej wytrwali i otwarci na ludzi, co pozwoli Wam zjednać sobie rekruterów.
W domowym zaciszu cieszyć będziesz się dobrym nastrojem , szczególnie przełom dekady miesiąca zwiastuje Ci wiele pomyślności dzięki sekstylowi Jowisza i Wenus. Chętnie będziesz planować i wykonywać wszelkie prace domowe, jak również załatwiać wszelkie ważne, urzędowe sprawy. Uważaj jednak, żeby się nie przemęczyć, gdyż Twoje zdolności do szybkiej regeneracji mogą być w tym miesiącu dość marne. Nie pozwól, aby dopadła Cię jesienna chandra i wystrzegaj się robieniu zakupów pod wpływem silnych emocji - Twój portfel tego nie zniesie. Dbaj o ciało - nie żałuj pieniędzy na kosmetyki, które w znaczący sposób wpłyną na Twoje samopoczucie. W kontaktach międzyludzkich zdaj się na intuicję, ponieważ pozwoli Ci ona odgadnąć intencje najbliższych osób, dzięki czemu zyskasz w ich oczach.
Nie zaleca się pośpiechu w sprawach uczuciowych. Mimo, że może doskwiera Ci samotność, nie próbuj na nikim wywierać presji - nie da się budować związku na siłę. Im bardziej będziesz próbować naciskać, tym efekt będzie bardziej mizerny. Samotnym Rybom jawi się całkiem przyjemna znajomość w pierwszych dniach 25-29 października, kiedy Neptun będzie w trygonie. Możliwe również, że w tym czasie powróci ktoś z przeszłości - zanim zdecydujesz się na ponowne wpuszczenie go do życia upewnij się, że tym razem nic (nikt) nie stanie Wam na drodze. Ryby w związkach poczują przypływ czułości, którym obdarzą partnerów. Dzięki romantycznemu nastawieniu czekają Was chwile, które długo będziecie wspominać. Pluton radzi trzymać swoje sprawy intymne w tajemnicy, ponieważ narażeni będziecie na obmowę. Nie pozwól głupstwom zepsuć atmosfery, a czeka Cię bardzo dobry czas.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia