Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na maj 2014

Odczujesz harmonię wewnętrzną i zewnętrzną, radość i zadowolenie z życia. Nastąpi wzrost optymizmu, pewności siebie i napływ sił witalnych.To dobry czas na zmiany, także w wyglądzie zewnętrznym.Twoje wojownicze nastawienie połączone z ostrożnym, krytycznym myśleniem oraz uważną obserwacją pozwoli Ci wkroczyć na drogę osiągnięć i sukcesów.Być może zyskasz uznanie osoby na poważnym stanowisku i pojawi się szansa na dawno oczekiwany awans.Jeśli ktoś zaproponuje Ci założenie własnej firmy, nie zwlekaj z decyzją.Zapowiada się miłe spotkanie z kimś dawno niewidzianym, kogo bardzo lubisz. Może być to odnowienie dawnej przyjaźni.Ryby w związkach dostaną od losu szansę na złagodzenie wszelkich sporów czy rozwiązanie problemów.Pod koniec miesiąca uważaj na kontakty z ludźmi, którzy nie zasługują na zaufanie.Niewykluczone problemy w pracy.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.05.2014 do 31.05.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia