Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na kwiecień 2015

Ten miesiąc upłynie pod patronatem Wenus w znaku Ryb, co sprzyja wyciszeniu negatywnych emocji i pozwoli Ci docenić to, co posiadasz. A także odprężyć się i zająć tym, co Cię interesuje.Odczujesz większą chęć do działania na wielu płaszczyznach, popuścisz wodze fantazji i będziesz pielęgnować miłe wspomnienia.Praca kosztować Cię będzie mniej wysiłku niż zazwyczaj, masz też poczucie stabilizacji i czujesz, że inni Cię doceniają. Ludzie będą zasięgać Twojej opinii lub Cię naśladować.W relacjach osobistych jesteś skłonny do kompromisów. Twoje uczucie wkrótce rozkwitnie.Niejedna Ryba zapragnie teraz umocnić swój związek, nakładając na palec pierścionek zaręczynowy.W życiu rodzinnym zapanuje harmonia oraz stabilizacja, zwrócisz uwagę na uczucia najbliższych i odwiedzisz rodziców.Uważaj podczas zakupów, bo możesz nabyć luksusowy i drogi, choć całkiem niepotrzebny drobiazg...Czas sprzyja poczęciu potomka, zwłaszcza pod koniec miesiąca.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia