Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na październik 2014

Sprawy zawodowe nabiorą rozpędu. Ogarnie Cię zapał reformatorski, będziesz mieć oryginalne pomysły.Zapragniesz pracować indywidualnie, bardzo źle zniesiesz wszelkie kontrole czy wtrącanie się przełożonych. Chciałbyś swoje idee i plany realizować na własna rękę, ale nie do końca jest to możliwe, jesteś częścią zespołu i tylko wtedy, kiedy to zrozumiesz i zaakceptujesz, przestaniesz się zadręczać.Ponieważ prowokuje Cię opozycyjny Mars, zalecana jest ostrożność przy podejmowaniu trudnych decyzji. Należy dać sobie trochę czasu na zastanowienie i liczyć na korzystny wpływ Merkurego, który patronuje sprawom finansowym, szczególnie wydatkom. Jeśli podejmiesz jakąś nieprzemyślaną decyzję, przygotuj się na problemy.Uważaj na dokumenty, które podpisujesz, zwłaszcza gdy wyczuwasz wyraźne naciski z zewnątrz.Zapragniesz przeżyć namiętną przygodę w tajemnicy przed partnerem. Strzeż się jednak, bo ktoś może ujawnić Twój sekretny romans i czeka Cię skandal.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.10.2014 do 31.10.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia