Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na sierpień 2015

Sierpień upłynie Rybom pod znakiem kończenia rozpoczętych w ostatnich miesiącach projektów i inwestycji. We wszystkich działaniach polegaj na intuicji - aktywność Neptuna sprawi, że podświadomość podsunie Ci najlepsze rozwiązania. Korzystaj ze sprzyjającej, letniej aury i sumiennie zmierzaj do zakończenia trudnych, wymagających skupienia spraw.
W pracy docenione zostanie Twoje zaangażowanie i ciężka praca. Po 12 sierpnia, dzięki ruchowi Wenus z Twoim zdaniem zaczną się liczyć ważne dla Twojego zarobkowania osoby. To czas sprzyjający gruntowaniu zdobytej pozycji. Los zsyłać będzie na Ciebie w tym miesiącu ważne i trudne obowiązki, jednak w otoczeniu Twoich współpracowników nie znajdzie się nikt inny, kto mógłby im podołać. Merkury obdarzy Was opanowaniem, odpornością na stres i świetną organizacją pracy, dzięki czemu poradzicie sobie dobrze nawet w najbardziej patowych sytuacjach. Saturn korzystnie wpływa również na zdobywanie szacunku otoczenia.
W rodzinie spokojnie, lecz możliwe niespodzianki. Młodsi członkowie rodu mogą wpaść w kłopoty, z których nie wyjdą bez Twojej pomocy. Pluton uodporni Cię na zewnętrzne wpływy, więc spokojnie i bez nerwów podejdziesz do codziennych trosk. Sierpień sprzyjać będzie również domowym porządkom i pracom, na które Ryby pochłonięte pracą zarobkową nie miały czasu w miesiącu ubiegłym. W połowie miesiąca poprawa kondycji, możliwe jednak, że z powodu tranzytu Marsa będziesz odczuwać rozdrażnienie i kłopoty z koncentracją. Ustaną one już w pierwszych dniach miesiąca. Nie bój się, że przez chwile lenistwa ucierpi w Twoim życiu cokolwiek - Ty też masz prawo do wypoczynku.
W miłości dobra passa zacznie sprzyjać Ci od połowy miesiąca, wtedy Wenus zatroszczy się, aby wszystkie sprawy damsko-męskie rozwiązywały się z korzyścią dla Ciebie. Unikaj wylewności w zwierzeniach - nawet przyjaciele mogą niechcący pokrzyżować Twoje miłosne plany, jeśli się o nich dowiedzą. Czas sprzyja łagodzeniu sporów i wyjaśnianiu nieporozumień, nie pozwól sobie jednak wmawiać winy za każdym razem. Mars doda Ci sił i pewności siebie, pamiętaj jednak, by nikogo nie zniechęcić zbyt luźnym stylem bycia lub przesadną brawurą. Ryby w związkach narzekać będą na niedobór wolnego czasu, który mogliby spędzić na rozrywkach w towarzystwie partnera. Planety sprzyjają Wam jednak w nawiązywaniu kompromisów i porozumień, więc związki nie ucierpią, mimo, że mogą być w tym miesiącu nieco zaniedbywane.
Osoby przygotowujące się do legalizacji związku powinny podjąć decyzje lokalowe związane z życiem we dwójkę. Najlepszy czas na poszukiwanie i remont nieruchomości rozpocznie się po 15 sierpnia.
Miesiąc nie będzie należał do beztroskich pod względem finansów, jednak ostatnie finansowe ,,górki" już niebawem zaczną generować zysk. Zmiana pozycji Merkurego po połowie miesiąca przełoży się na szczęście w interesach. Pilnuj spłaty Twoich należności i nie pozwól, sobie niczego przeoczyć, a miesiąc skończysz na plusie.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia