Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na listopad 2015

Dla zodiakalnych Ryb nowy miesiąc upłynie pod znakiem sukcesów i sporej dawki pozytywnej energii. Uda Ci się teraz uniknąć wielu konfliktowych i niebezpiecznych dla Ciebie sytuacji, co bez wątpienia podbuduje Twoje poczucie własnej wartości i zbuduje obraz pozytywnego, rzetelnego i godnego uwagi człowieka. To dobry czas na zamknięcie i pozostawienie za sobą wszelkich niedomkniętych spraw, które dotąd zaprzątały Ci głowę, a wszystko to, co sprawiało Ci problemy wreszcie zostanie przez Ciebie zrozumiane i poskładane w jedną, logiczną całość.
Nieustępliwość i przedsiębiorczość to cechy, które nie będą Ci obce w tym nowym miesiącu. Możesz wywrzeć kolosalne wrażenie i presję na swoich współpracownikach poprzez swoje zaangażowanie w codzienne obowiązki. Nie pozwolisz wejść sobie na głowę osobom, które na Ciebie będą chciały zrzucić ciężar własnych obowiązków, co może być zarzewiem nowych konfliktów. Dlatego warto służyć dobrą radą - nie pozwól sobie jednak na wyręczanie innych i siedzenie cicho wobec popełnianych przez nich błędów. Trygon Merkurego od 9.11 spowoduje, że rzucisz się w wir pracy i zaangażujesz w projekty, których owocem będzie pokaźny zastrzyk finansowy. Nie daj się jednak zwieść swoim wspólnikom, przez których mogą wyniknąć mniejsze bądź większe nieporozumienia właśnie na tle finansowym. Nie zważaj na ich nastroje i humory, które nie zawsze będą sprzyjać Twojej pracy i jej finalnym efektom. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa - ryzykowne plany i nowe inwestycje właśnie w tym okresie mają wielką szansę przyniesienia Ci dodatkowych zysków, które na dłuższy okres czasu zapewnią Ci finansową stabilność. To będzie również całkiem dobry miesiąc dla Ryb poszukujących nowej pracy. Słońce w trygonie sprzyjać będzie napływowi nowych ofert i często niespodziewanych propozycji, które wiązać się będą z doskonale odczuwalną poprawą Twojej sytuacji finansowej - zwłaszcza po 15.11 Wenus sprzyjać będzie sprawom zawodowym.
Twoje świetne samopoczucie w tym miesiącu może być przyczyną nieporozumień w kręgu najbliższych. Możesz zostać posądzony o egoizm, zwłaszcza w obliczu lekkiego zaniedbania obowiązków domowych, które zwyczajowo do Ciebie należą. Teraz właśnie szczególnie powinieneś zainteresować się sprawami rodzinnymi i angażować się w rozwiązywanie problemów, które mogą niebawem nadejść, bądź ujawnić się na nowo. Świetny nastrój mimo wszystko nie będzie Cię opuszczał, a za sprawą trygonu Słońca nie musisz się obawiać typowych jesiennych dolegliwości. W początkowym okresie miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu do Twojego znaku staniesz się niezwykle bezpośrednią osobą. Masz szansę odbyć wiele kształcących podróży, które również zapewnią Ci multum wrażeń i rozrywki. W sferze towarzyskiej górę nad oczekiwaniami przyjaciół i potencjalnych partnerów weźmie głównie Twoja przyjemność, co nie koniecznie spotka się z aprobatą. Szczęście w miłości zapowiada kwadratura Wenus po 16.11 - wtedy mimo swojej nerwowości w tym okresie, poznasz osobę, która poskromi Twoją nerwowość. Samotne Ryby oddadzą się flirtom i romansom, zaś Ryby w związkach mogą liczyć na spokojny i miło spędzony czas wraz ze swoją drugą połówką.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia