Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na luty 2015

Wpływ Wenus rozbudzi w Tobie zmysł odczuwania piękna i zainteresowanie sztuką. Zwrócisz też większą uwagę na płeć przeciwną. Ponieważ będziesz się wspaniale prezentować, zyskasz nowych adoratorów. Dostaniesz propozycję wspólnego weekendowego wyjazdu. Jeśli ją przyjmiesz, możesz spodziewać się płomiennych wyznań, które wprawią Cię w zakłopotanie.Zanim jednak postanowisz wejść w nowy związek głębiej i na dłużej, sprawdź stan cywilny tej osoby. Czy naprawdę jest wolna?Kieruj się wyłącznie własnym rozumem. Nie słuchaj rad przyjaciół czy znajomych, którzy będą sugerować, jak, ich zdaniem, należy postąpić w konkretnej sytuacji.W trzeciej dekadzie miesiąca w znaku Ryb pojawi się Słońce. Jego wpływy przyniosą równowagę wewnętrzną, dlatego nie zabraknie Ci sił i wytrwałości podczas realizacji ważnych spraw zawodowych. Możesz też liczyć na wsparcie kolegów z zespołu.Jeśli pojawią się jakieś problemy finansowe, to tylko takie, z którymi łatwo sobie poradzisz.Czeka Cię sporo wydatków, ale Twoje zakupy będą udane.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na styczeń 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia