SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na styczeń 2015

Sprzyja Ci Słońce i Wenus, na początku miesiąca również Merkury. W pracy czeka Cię wreszcie upragniona stabilizacja. Ale uwaga! Jeśli się wykażesz, odniesiesz wielki sukces.Sprawy finansowe mają się na tyle dobrze, że możesz część pieniędzy przeznaczyć na kupno ziemi, zainwestować w budowę domu lub kupić pakiet obligacji.Pod koniec miesiąca jakaś nieoczekiwana okazja sama zapuka do Twoich drzwi i tylko od Ciebie zależy, czy umiejętnie ją wykorzystasz.To wspaniały czas na rozwój artystycznej działalności i pracę nad sobą.Pielęgnuj uczucia i kieruj się sercem, a wtedy na pewno będziesz mieć powody do satysfakcji i zadowolenia.Dzięki Wenus coś drgnie w Twoim życiu miłosnym. Być może usłyszysz wreszcie te dwa wyczekiwane słowa. Pamiętaj jednak, aby nie naciskać na obiekt swoich uczuć. Wymuszone deklaracje rzadko są gwarancją szczęścia.Czas sprzyja planom powiększenia rodziny.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia