Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na lipiec 2016

Sprzyja Ci Słońce i Wenus, lecz Mars daje nadmiar energii, w wielu przypadkach destrukcyjnej. Nie będziesz czuć zmęczenia, możesz działać na wysokich obrotach.
Nawet Ryby o usposobieniu flegmatycznym staną się ożywione i pozbędą się ociężałości. Ten wysoki poziom energii fizycznej powinien znaleźć ujście przede wszystkim w aktywności. Może to być sport, piesze lub rowerowe wycieczki czy choćby praca w ogrodzie.
Dobry skutek dadzą też... chwile namiętnych uniesień, które ponadto usuną wszelkie napięcia. Bardzo skuteczne okażą się wszelkie ćwiczenia relaksacyjne, jak joga.
Nasili się pęd do swobody i niczym nieskrępowanej niezależności. Możesz oczekiwać nowych, ciekawych znajomości, flirtów i przygód miłosnych, które szybko zapłoną uczuciem i równie szybko się wypalą.
Wiele związków uczuciowych będzie przechodzić poważną transformację. Należy zachować ostrożność w wakacyjnych wydatkach, gdyż masz tendencję do rozrzutności, a zbytnie szastanie pieniędzmi przyniesie straty i w konsekwencji długi.
Prowadząc samochód, zachowaj szczególną ostrożność, Mars może sprowokować wypadek.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na czerwiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia