Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na grudzień 2014

Niekorzystny wpływ Merkurego i Słońca sprawi, że będą Ci dokuczać zmienne nastroje.Potrzebna będzie silna motywacja do pracy oraz do nauki. Nikt Cię nie wyręczy w obowiązkach, więc będzie to okres pełen pośpiechu, drażliwości, a nawet niepowodzeń.Musisz przede wszystkim ułożyć swoje relacje z przełożonymi i współpracownikami. Jeżeli pojawią się jakieś konflikty, spróbuj je łagodzić. Swoje obowiązki musisz wykonywać cierpliwie, trzymać się zaplanowanych zadań i przestrzegać harmonogramu.W kręgu ,,przyjaciół" z branży mogą powstać intrygi. Jeśli ktoś zaproponuje Ci ryzykowną inwestycję, nie śpiesz się, choć możesz mieć na to wielką ochotę. Zrób rozeznanie i poradź się zaufanej osoby.Sprzyjająca Wenus sprawi, że uczuciowe dylematy same się rozwiążą. Choć nie brak Ci fantazji i dużej wrażliwości, w pełni panujesz nad swoimi emocjami.Będziesz mieć wiele okazji do spotkań towarzyskich, ale nie przesadzaj z alkoholem, by nie umknęło Ci coś ważnego.Pod koniec miesiąca większość kłopotów sama się rozwiąże, a święta i Nowy Rok spędzisz w doskonałym humorze w otoczeniu przyjaciół i rodziny.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.12.2014 do 31.12.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na listopad 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia