SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - ryby

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Ryby - horoskop na listopad 2014

Przy sprzyjającym Merkurym i Słońcu to, co teraz stworzysz, będzie procentowało w przyszłości. Przejmij inicjatywę, a resztę już załatwi za Ciebie życie.Zapowiada się koniec problemów w każdej sferze życia, zwłaszcza w finansach, a sukcesy w pracy pozwolą Ci z optymizmem spojrzeć w przyszłość.Podejmując decyzje, warto się teraz kierować wyłącznie własnym rozumem. Nie słuchaj rad przyjaciół, czy znajomych, którzy będą sugerować, jak, ich zdaniem, należy postąpić w konkretnej sytuacji.Gdy nie zachodzi taka potrzeba, nie podejmuj ryzyka ani zgubnych zobowiązań.Twoje zdrowie wzmacnia się. Chorujące Ryby mogą szybko wrócić do zdrowia.W kontaktach partnerskich fantazja i rozsądek będą szły ze sobą w parze.Saturn sprzyja wolnym paniom w znalezieniu odpowiedzialnego partnera, zwykle starszego.Pod koniec miesiąca mogą pojawić się przejściowe problemy natury rodzinnej. W natłoku zajęć zapomnisz o okazywaniu uczuć swoim najbliższym. Zaradź temu, a wszystko wróci do normy. Przecież nie samą pracą człowiek żyje.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia