Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na listopad 2016

Gościsz w swoim znaku Merkurego i Wenus. Cechuje Cię ożywiony nastrój i łatwość zawierania znajomości. Przypadkowo poznana osoba może stać się w przyszłości ważną częścią Twojego życia. Duże znaczenie będzie miał zwykły zbieg okoliczności.
Twoje podejście do pieniędzy może być beztroskie. Oszczędnością raczej nie będziesz grzeszyć.
W drugiej i trzeciej dekadzie miesiąca Mars może być przyczyną wielu kłopotów. Praca będzie wymagać od Ciebie wiele wysiłku i cierpliwości. Nie należy się łudzić, że sukcesy przyjdą łatwo i bez maksymalnego wkładu pracy. Spróbuj utrzymać rozsądne tempo, unikaj pośpiechu.
Nie będzie to dobry okres dla interesów, spekulacji czy poważnych zadań i zobowiązań. Unikaj wszelkich konfliktów.
Ujście dla stresu i znerwicowania odnajdziesz w miłosnych igraszkach z ukochaną osobą. To podziała na Ciebie wyjątkowo odprężająco.
Zadbaj o swoje nerki i gardło, bo będą narażone na przeziębienia. Postaw przed sobą ambitny cel poprawy sylwetki i wytrwale podejmuj wysiłki, aby przybliżać się do niego krok po kroku.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia