SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na styczeń 2015

Dzięki wsparciu Saturna, Słońca i Wenus masz zapewnione powodzenie w kwestiach finansowych. Dobre są też rokowania w sprawach prawnych i notarialnych. Wiele osób okaże Ci dużo życzliwości, nawet najbardziej surowy urzędnik wyda się miły, dlatego zdołasz uporać się z każdym problemem.W firmie mogą nastąpić jakieś przetasowania personalne lub inne zmiany. W Twoim związku zagości więcej ciepła i namiętności.Niewykluczone, że przeżyjesz burzliwy romans lub ekscytujący flirt z przebojowym Koziorożcem albo Bykiem.W drugiej połowie miesiąca Merkury nie będzie Ci sprzyjać, dlatego musisz uważać na swoje wydatki. Warto zapanować nad swoimi zachciankami i nie podejmować w tym czasie żadnych istotnych przedsięwzięć finansowych, bo zamiast zyskać, możesz sporo stracić.Początek roku sprzyja pozbywaniu się wszelkich uzależnień. Jeśli chcesz uwolnić się od nałogu, wystarczy Ci silnej woli.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia