Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na marzec 2016

W pierwszych dniach miesiąca rusz do przodu interesy, kontrakty i umowy, wprowadzając do nich poprawki, gdy na te kwestie wywierają korzystny wpływ: Merkury, Mars i Słońce. Pora sprzyja kontaktom z otoczeniem i załatwianiu kwestii prawnych.
W późniejszym czasie Twoja moc wzrośnie i pozwoli Ci lepiej wykorzystać swoją osobowość i zalety charakteru. Możesz zrobić wielki kroki naprzód - zarówno w kwestiach dotyczących Twojej kariery, jak i w życiu osobistym.
Pojawi się korzystna aura na rozwijanie możliwości zarobkowych lub znalezienie nowego źródła dochodu. Przyciągasz ludzie zupełnie od Ciebie odmiennych - cichych, nienarzucających się. Są oni wprawdzie głęboko przekonani o słuszności swego stylu życia, ale w głębi ducha podziwiają Twoją wyrazistą osobowość. Kontakt z nimi może być dla Ciebie owocny.
Negatywny wpływ Wenus da Ci bardzo energetyczny, ale niekorzystny czas na załatwianie spraw uczuciowych i małżeńskich.
Uwaga! Masz tendencję do tego, by sprawy alkowy traktować jako najważniejsze i niecierpiące zwłoki. Może to powodować liczne frustracje.
Zwiększy się także Twoja podatność na alergie, możesz również odczuwać bóle reumatyczne.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia