Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na luty 2015

Czeka Cię duży wysiłek. Ponieważ nie służą Ci Słońce i Merkury, unikaj włączania się w rozgrywki osobiste w miejscu pracy, gdyż skutki takich posunięć mogą być opłakane.Niepokój i krytyczne nastawienie do świata stworzą niejedną sytuację konfliktową.W tym miesiącu nie należy podejmować ważnych decyzji finansowych, zwłaszcza gdy dotyczą nieruchomości.Zachowaj nieufność wobec osób, które proponują Ci pewne zyski lub próbują innymi sposobami wyłudzić od Ciebie pieniądze.Mogą wystąpić niewielkie problemy zdrowotne, jak: gorączka, niestrawność lub małe urazy.Natomiast osłabiony refleks może sprawić, że popełnisz jakieś błędy. Dlatego wykorzystaj każdą wolną chwilę na relaks przy dobrej książce i nastrojowej muzyce.Za to w uczuciach szczęście wyraźnie będzie Ci sprzyjać. Dzięki Wenus spędzisz miłe chwile z kimś przyjezdnym, kto zrobi na Tobie ogromne wrażenie. Początkowo będzie to tylko cielesna fascynacja. Ale silna osobowość tego człowieka wpłynie na Twoje życie i zmieni jego bieg, może nawet na wiele lat...
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na styczeń 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia