Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na maj 2016

Na początku miesiąca cechować Cię będzie logiczne myślenie, umiejętność przewidywania i skupienia uwagi.
W sferze zawodowej możesz odczuć, że masz do wykonania bardzo ważne zadanie - ważniejsze niż zwykła praca. Jeśli podejmiesz wyzwanie, da Ci to ogromną satysfakcję. Obciąży Cię ono także znacznymi obowiązkami, które nie przekroczą jednak Twoich możliwości.
W drugiej połowie miesiąca stworzy się układ opozycyjny pięciu planet. Pobudzona energia przyniesie Ci wzmożoną witalność. Nie będziesz czuć zmęczenia, zaczniesz działać na wysokich obrotach i będziesz zdolny do maksymalnego wysiłku.
Na Twojej drodze pojawią się trudności, lecz nie ugniesz się pod nimi.
Spróbujesz oderwać się od szarej codzienności i zerwać z rutyną. Twoje tempo życia znacznie przyspieszy. Możesz nawiązać obiecującą znajomość. Wtedy do głosu dojdą namiętności a tłumione uczucia wybuchną z niebywałą gwałtownością, łamiąc wszelkie bariery. Będzie sporo niezwykłych emocji, ale musisz pamiętać o zachowaniu ostrożności i czujności w swoich poczynaniach.
Jeżeli siadasz za kierownicą, to zachowaj szczególną ostrożność, aby nie brać udziału w wypadku.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia