Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na październik 2016

To przychylny czas do pracy wymagającej twórczej ekspresji, zawierania spółek, działalności społecznej czy politycznej. Ludzie związani ze sztuką mogą zdobyć uznanie, prestiż lub stworzyć coś szczególnego.
Pojawią się nowe możliwości zarabiania pieniędzy i większa inicjatywa w sprawach finansowych.
Nadmierne pobudzenie fizyczne i nerwowe nie sprzyja sprawom, które wymagają cierpliwości, wytrwałości i opanowania.
Należy uważać i nie podejmować zbędnego ryzyka w żadnej dziedzinie życia. Rób coś, co wymaga ciężkiej pracy i zapewnia ujście tłumionej agresji, inaczej może dojść do wypadku.
Zachowaj też ostrożność w planowaniu wydatków, ponieważ masz skłonność do rozrzutności, a przez to grożą Ci poważne kłopoty finansowe.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia