Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na wrzesień 2015

Skorpiony we wrześniu będą tryskać energią i śmiało zabiorą się za rzeczy, na które ostatnio brakowało im odwagi. Przebojowość, jaką obdarzy je w pierwszych dniach miesiąca Pluton w trygonie do Słońca ułatwi start w nowych wyzwaniach, a przychylna aura przełoży się na szybkie w nich postępy. Czas działa na Twoją korzyść, nie próbuj niczego przyśpieszać bardziej, niż jest to konieczne.
W pracy konieczne będą porządki. Pozamykaj przeciągające się sprawy, uporządkuj kontakty i znajomości (zakończ te z nich, które nie będą już przydatne), rozmów się z klientami. Tak przygotowany lepiej poradzisz sobie z niespodziankami, które czekają na Ciebie w najbliższych tygodniach. Nie próbuj się rozdrabniać, utkniesz w pułapce piętrzących się małych problemów, które przyćmią globalny ogląd problemu. Wykorzystaj przypływ energii i kreatywności, aby wprowadzić w życie pomysły mające na celu podniesienie jakości swojej pracy. Uran podsunie dobre rozwiązania, a Saturn sprawi, że łatwo pokonasz trudności. Podpatruj współpracowników i korzystaj z ich doświadczeń - szczególnie postępowanie osób od Ciebie młodszych może sporo Cię nauczyć.
W domu będziesz musiał wziąć na siebie więcej obowiązków, by uniknąć chaosu. Zaniedbanie spraw najbliższych może nieść z sobą spore kłopoty, więc z większym zainteresowaniem wysłuchaj członków rodziny. Sprzyjającą aurę wykorzystaj na podreperowanie relacji w domu, życiowy optymizm, który napłynie do Ciebie tuż po pełni pozwoli na wypracowanie kompromisów, które uczyni mieszkanie pod jednym dachem łatwiejszym i przyjemniejszym. Wśród przyjaciół unikaj powierzchownych sądów i wyzbądź się uprzedzeń - unikniesz nerwów i konieczności tłumaczenia się z pochopnie wypowiedzianych słów. Jeśli szukasz odpowiedzi na nurtujące pytania - znaleźć możesz je w snach. Sekstyl Neptuna może przynieść Ci cenne wskazówki podczas sennych marzeń. Sprawi również, że nawiążesz znajomości z ludźmi, którzy na pierwszy rzut oka wydadzą Ci się dość ekscentryczni.
W sprawach uczuć najczęściej występować będziesz jako teoretyk, służąc doświadczeniem znajomym i przyjaciołom, którzy obdarzą Cię teraz zaufaniem i będą liczyć na pomoc. Szanse na flirty i nowe przygody dla Ciebie pojawią się dopiero pod koniec miesiąca. Sekstyl Wenus może spowodować spotkanie z kimś z przeszłości - nie pozwól zburzyć swojego spokoju. Skorpiony, które niedawno weszły w nieformalne relacje powinny spuścić z tonu i przestać na siłę zmieniać nowego partnera - Twoje mądrzenie się może sprawić, że znów zaznasz samotności. Nie planuj od razu długich lat życia, skup się na teraźniejszości i pozwól sobie na spora dozę luzu i spontaniczności. Skorpiony w stałych związkach docenią to, co mają i zaczną podchodzić do partnera z większą dozą życzliwości. W połowie miesiąca, dzięki trygonowi Plutona i Wenus przyjdzie czas korzystny na wyjaśnianie sporów i radzenie sobie z wszystkimi kryzysami.
W finansach stabilnie, uważaj jednak na okres, w którym Merkury i Pluton będą tworzyły kwadraturę(12-16 września) - wtedy możesz dać się wplątać w bardzo niekorzystne interesy. W razie kłopotów z gotówką po pożyczkę zgłoś się do Strzelca, który nie będzie z Tobą spokrewniony.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia