Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na marzec 2015

Czeka cię dużo pracy. Możesz wziąć na swoje barki wiele nowych obowiązków, bo ze wszystkich będziesz w stanie się wywiązać.Nie zapomnij o starych nieuregulowanych sprawach prawnych, bo może się to na Tobie zemścić.Jeśli masz jakiś dług, to koniecznie go spłać do końca miesiąca, w przeciwnym razie czekają Cię nieprzewidziane konsekwencje.Ponieważ dysponujesz teraz ogromną intuicją, uwierz w swoje przeczucia, a ominie Cię wiele problemów.Sprawy i problemy Twoich najbliższych okażą się ważniejsze i pilniejsze niż Twoje własne.Nie szastaj pieniędzmi, bo już wkrótce czekają Cię spore wydatki.W sprawach uczuciowych potrzebne będzie zdecydowanie i cierpliwość. Zachowuj się powściągliwie i nie krytykuj bez przerwy partnera. Twoje żądania oraz wymagania powinny być racjonalne, inaczej będzie dochodziło między Wami do niepotrzebnych spięć.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia