Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na sierpień 2015

Słońce w aspekcie sekstylu nastroi Cię do egzekwowania należności, bronienia swoich praw, zaciętym negocjacjom. Czeka Cię owocny miesiąc, w którym wytężoną pracę spotka sowita nagroda.
W pracy miesiąc przebiegnie pod znakiem progresu. Wszystkie Twoje zawodowe plany będą układać się po Twojej myśli, mimo, że tranzyt Merkurego wróży czas walki o swoją pozycję i rozprawiania się z wrogami. W drugiej połowie miesiąca planeta będzie nastawiona do Ciebie pozytywnie, teraz jednak musisz uważać na niebezpieczeństwa. Jowisz sprzyja zawieraniu znajomości, które okażą się ważne dla kariery zawodowej, a Wenus pomoże przekonać do siebie nowo poznane osoby.
W połowie miesiąca otworzą się nowe perspektywy, o których wcześniej nie wiedziałeś. Nie podejmuj jednak pochopnych decyzji, nie zawsze nowa praca oznacza lepszą pracę.
Skorpiony, które szukają miejsca na zawodowym rynku czeka dobry okres. Saturn może jednak opóźniać kluczowe rozmowy w pierwszej połowie miesiąca, za to Mars i Pluton dodadzą Ci przebojowości, kiedy już do nich dojdzie.
Twój władca, Pluton - stoi do Twojego znaku w aspekcie sekstylu. Poczujesz dzięki temu przypływ odwagi w wypowiadaniu swoich poglądów. Neptun w trygonie korzystnie wpłynie na Twoją intuicję, dzięki czemu masz szansę unikać małych i większych problemów. W Twoim znaku przebywa Mars, przez co często będziesz zmuszony udzielać doraźnej pomocy komuś z najbliższego otoczenia. Uzbrój się w cierpliwość i sporą dozę życzliwości, ponieważ dalsi krewni mogą teraz doprowadzać Cię do szału. By zaoszczędzić sobie późniejszych niekomfortowych sytuacji trzymaj nerwy na wodzy. Mars sprzyja również poprawie formy. W drugiej połowie sierpnia na poprawę stanu zdrowia mogą liczyć te skorpiony, które chorują przewlekle.
W miłości stawiaj na intuicję, a znajdziesz właściwe odpowiedzi na dręczące Cię wątpliwości. Jowisz sprzyja zawiązywaniu nowych znajomości, więc szczególnie teraz warto poświęcić większą ilość czasu na życie towarzyskie. Wenus w trygonie sprzyja Ci przez pierwszych kilkanaście dni miesiąca, sprawi, że Twój osobisty urok przyniesie Ci wielu adoratorów. Jednak planeta przechodząc do pozycji kwadratury (12 sierpnia) może sprawić, że Skorpiony będzie bardzo trudno zadowolić, co wpłynie niekorzystnie na relacje damsko-męskie. Możliwe romanse w gronie współpracowników - przemyśl jednak, ile masz do stracenia, bo Twoje poczynania nie pozostaną niezauważone i powstaną plotki, a nawet może wybuchnąć skandal. W związku przestań być nadzorcą, zamiast ciągle wydawać polecenia skup się na przychylnym nastawieniu partnera i wykorzystaj aurę sprzyjającą łagodzeniu konfliktów i czynieniu wspólnych planów. Odkryjesz na nowo radość płynącą z wspólnego spędzania czasu.
Ponieważ Jowisz gości w Znaku Lwa możesz liczyć na pomyślność w sprawach finansowych. Ludzie staną się teraz bardziej życzliwi Twoim planom, służyć będą również dobrymi radami z zakresu inwestycji i bankowości.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia