Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na maj 2014

Opozycja Słońca, Marsa i Merkurego skłoni Cię do zastanowienia się nad swym dotychczasowym życiem. Pluton i Saturn dodadzą Ci sił i pchną w kierunku sukcesu. Pozwól, by kierowała Tobą intuicja.Obudzą się Twoje zmysły. Zatęsknisz za namiętnością, ale uważaj na przygodne znajomości, chwile zapomnienia zawładną Tobą i wszystko może się zdarzyć.Jeśli jesteś samotnym Skorpionem, spełnią się Twoje marzenia i nadzieje na prawdziwe, głębokie uczucie. Fascynacja uczuciowa może spaść na Ciebie nagle - jak grom z jasnego nieba.Rozkosz fizyczna na początku znajomości będzie jedynie etapem przejściowym, który wkrótce zaprowadzi Cię do prawdziwej uczty duchowej. Musisz jednak zachować ostrożność w doborze partnerów i nie nawiązywać bliższych kontaktów z nieodpowiedzialnymi osobami, bo początkowa euforia może zamienić się w rozczarowanie.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.05.2014 do 31.05.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia