Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na październik 2015

Zodiakalne Skorpiony będą wolały zajmować pozycję obserwatora otoczenia i niełatwo będzie się z nimi skomunikować. Spostrzeżenia wynikające z owej obserwacji będą bardzo trafne i będą jedną z wielu składowych trafnych decyzji, które zaczniesz podejmować już w połowie miesiąca. Koniunkcja Saturna zmusza Skorpiony do rozwagi i ostrożności - a jej nigdy za wiele.
W pracy łatwo zdobędziesz uznanie, ponieważ sprzyja Ci Merkury w półsekstylu. Kiedy 9 października znajdzie się w koniunkcji - uważaj na intrygi i nieżyczliwe osoby. Pojawią się nowe propozycje - postaraj się jednak tym razem zmierzyć zamiary według sił. Możliwe, że powrócą dawni współpracownicy i będą chcieli nakłaniać do zmiany najbliższych planów - podejdź do nich z życzliwością, ale dokładnie przemyśl każdy krok. Nie mieszaj się w biurowe sprawy, które nie mają najmniejszego związku z pracą. Nie rozpraszaj się, bo trudno będzie Ci się później skoncentrować. Od połowy miesiąca zaczniesz wywierać na współpracowników wielki wpływ i łatwo przekonasz ich do swoich pomysłów. Myślący o zmianie pracy powinni pomyśleć, jak nadać swoim dążeniom skuteczności. Szczęście zacznie Wam sprzyjać po 29 października.
Merkury w Skorpionie sprawi, że świetnie poczujesz się w roli musztrującego resztę domowników. Odwagi w tym wymiarze doda Ci Mars przebywający w znaku Strzelca. Uważaj, żeby się nie zagalopować, łatwo sprawisz przykrość komuś z rodziny. Jeśli czujesz, że jesteś na siłach wziąć na siebie organizację domowego życia - zrób to, ale nie wymagaj od członków rodziny perfekcjonizmu i wojskowego drylu. Energię, której dostarcza Ci Mars przeznacz na porządki w szafach i upiększanie salonów - pozwoli Ci to okiełznać temperament. Pod koniec tygodnia los każe Ci odegrać rolę powiernika swoich dalszych krewnych - nie odmawiaj pomocy, wkrótce możesz również być w potrzebie. Twoje zainteresowanie własnym zdrowiem jest dobre, uważaj jednak, by nie popaść w hipochondrię. Zamiast włóczyć się po przychodniach w pierwszej kolejności sięgnij bo domowe sposoby podniesienia odporności. By uchronić się przed jesienną chandrą zmień coś w wyglądzie lub spraw sobie jakieś garderobiane cudeńko. Uważaj również na dietę - twój układ pokarmowy może płatać małe figle, możesz mieć też skłonność do gromadzenia zimowych zapasów tłuszczyku.
Głównym obszarem Twoich zainteresowań będzie w tym miesiącu głównie miłość i sprawy emocjonalne. Przyjaciele będą poszukiwać u Ciebie rad w sprawach damsko-męskich, dyplomatycznie i życzliwie daj do zrozumienia, że nie chcesz zabierać w ich przypadkach głosu - poczekaj na rozwój sytuacji i dopiero wtedy doradzaj. Samotne Skorpiony będą rozpamiętywać przeszłość, poczują siłę do zrobienia porządku w sprawach miłosnych. Sekstyl Wenus przyniesie Wam kolejne szanse na poznanie kogoś wartościowego - wystarczy otworzyć się na otoczenie. W związkach romantycznie nastrojone Skorpiony będą zbierać punkty u partnerów.
Uważaj na złodziei i oszustów - szczególnie w połowie miesiąca pojawią się osoby, które będą chciały pozyskać korzyści kosztem twojej szkody.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia