Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na maj 2015

Ze względu na opozycję Słońca czeka Cię chwilowy spadek formy i koncentracji.Astmatycy powinni się przygotować na nasilenie objawów choroby.Unikaj przemęczenia, zarywania nocy i niepotrzebnego ryzyka. Jeżeli dostaniesz interesującą propozycję, nie spiesz się z decyzją.Nawet jeśli masz kilka dobrych pomysłów na zainwestowanie pieniędzy, to przez pierwsze dwie dekady maja lepiej nie wcielaj ich w życie. Unikaj też niepotrzebnych transakcji, szczególnie tych załatwianych przez pośredników! Zanim cokolwiek postanowisz, wyciągnij wnioski z poprzednich sukcesów i porażek.Skup się na sprawach, które wymagają uporządkowania lub zakończenia. Zastanów się, co stanowi dla Ciebie problem.Dzięki Saturnowi w Skorpionie otrzymasz wsparcie zwierzchników w ważnej dla Ciebie sprawie.Jeśli jesteś szefem, zwróć większą uwagę na to, jak odbierają Cię podwładni.Swój związek uczuciowy traktujesz coraz poważniej, zaczynasz brać większą odpowiedzialność za wspólną przyszłość, mimo że Twoja uwaga koncentruje się na zachowaniu pewnej niezależności.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia