Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na czerwiec 2016

Na początku miesiąca Twoje życie nabierze szalonego tempa. Czekają Cię nowe wyzwania i niełatwe decyzje. Musisz teraz zawalczyć o swoje pieniądze. Jeśli włożysz w to dużo wysiłku i konsekwencji, osiągniesz oczekiwany efekt.
W pracy pomyśl o rozszerzeniu swojej działalności, ale musisz dobrze zorganizować zarówno czas, jak i zasady współpracy.
W miarę upływu czasu napięcie będzie opadać, każdy kolejny dzień okaże się lepszy od poprzedniego. Złapanie oddechu pozwoli Ci na podjęcie działań z nowymi siłami i większym poczuciem humoru. Poczujesz przypływ pieniędzy z wielu stron. Mogą się także pojawić nowe szanse na zyski.
Zapanujesz nad sytuacją w domu i popracujesz nad dalszą poprawą relacji rodzinnych, gdyż wiele potrafisz wybaczyć.
Zaczniesz bardziej dbać o wygląd zewnętrzny. Twój seksapil, magnetyczny wdzięk i ciekawe pomysły przyciągną do Ciebie nowych znajomych. Możliwe będzie zapoczątkowanie długoletniego związku partnerskiego.
Pomyśl o zaplanowaniu wakacji. Postaw na czynny wypoczynek, i to nad wodą. Jeśli do tej pory nie interesowało Cię nurkowanie, spróbuj teraz, może to będzie Twoja nowa pasja.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia