Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na sierpień 2016

Korzystny wpływ Marsa sprawi, że poczujesz przypływ energii, postaraj się ją dobrze spożytkować, bo przed Tobą mnóstwo pracy. Spiętrzenie obowiązków wymagać będzie natychmiastowego, szybkiego reagowania.
Potrafisz dobrze i sprawnie wykonać czynności rutynowe, zwłaszcza te, które wymagają dużego wysiłku.
Ponieważ inne planety niezbyt Ci sprzyjają, lepiej nie zajmuj się teraz interesami. Odpuść sobie zwłaszcza wszelkie spekulacje finansowe. Twoja ocena sytuacji nie będzie zbyt trafna, a informacje, które otrzymasz, mogą mijać się z prawdą.
Niewykluczone, że ktoś w pracy spróbuje Cię skompromitować, ale nie martw się, bo ta osoba nie stanowi dla Ciebie żadnego zagrożenia.
Nie jest to dobry okres na zawieranie poważnego związku, wprawdzie będziesz się udzielać towarzysko i płeć przeciwna będzie się Tobą interesować, ale możesz liczyć na krótkie znajomości kończące się zazwyczaj po pierwszej lub drugiej randce. Jeśli interesuje Cię tylko namiętność, a nie sfera uczuć, to nie będziesz narzekać.
Im więcej czasu poświęcisz na zajęcia sportowe, tym lepsze będzie Twoje samopoczucie.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia