Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na wrzesień 2014

Masz większą inicjatywę, odwagę, decyzje podejmujesz błyskawicznie, ale często pochopnie. Nie zważasz na ryzyko zawodowe ani na własne bezpieczeństwo. Znajdziesz jednak wyjście z każdej trudnej sytuacji.Dzięki Neptunowi oraz Wenus w Skorpionie rozwinie się Twój wdzięk, inteligencja i ujmujący sposób bycia. Zaczniesz przejawiać zainteresowanie sztuką.W związkach, które przeżyły ostatnio złe chwile, nastąpi wyraźna poprawa.Bliscy będą dla Ciebie prawdziwą ostoją. Odniesiesz wrażenie, że nareszcie w Twoim życiu wszystko układa się tak, jak należy.Jeśli jesteś osobą samotną, oczarujesz kogoś, najprawdopodobniej ze znaku Ryb, z kim nawiążesz duchowe porozumienie i kto będzie miał podobne poglądy na życie. Niewinny flirt może się szybko rozwinąć w gorącą, namiętną miłość. Położenie Plutona sugeruje, że będzie to związek nieprzypadkowy, z przeznaczenia. Jeśli uda Ci utrzymać go do 2014 roku, możesz liczyć na finał przed ołtarzem na Wielkanoc.Twoja dieta powinna być mniej kaloryczna, musisz też zażywać więcej ruchu. Nie nadużywaj kawy i ogranicz palenie, możesz nawet spróbować całkiem je rzucić.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.09.2014 do 30.09.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia