Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na czerwiec 2015

Słońce i Merkury zapewnią Ci koncentrację, trafną ocenę sytuacji oraz metodyczność w działaniu.Praktyczne zamierzenia i plany ułożą się po Twojej myśli.To dobry czas dla tych, których praca wymaga ogromnej wydajności. W końcu masz w sobie wiele energii i chęci do działania, możesz nawet sprawiać wrażenie pracoholika.Skup się także na swojej karierze i planach zawodowych. Twoje pomysły mogą zaowocować nagrodą, a nawet awansem.Fortuna Ci sprzyja. Możesz korzystnie inwestować, a przy odpowiednim szczęściu zyskać na spekulacjach.Pod wpływem opozycyjnej Wenus w życiu prywatnym zapragniesz swobody, wolności i nowości.Na stałego partnera zaczniesz patrzyć krytycznie, możliwe więc, że nagle poczujesz się więźniem swego związku, a wtedy zrobisz wszystko, aby się z niego wyrwać.Musisz jednak zachować szczególną ostrożność podczas zawierania nowych znajomości. Możesz bowiem zaangażować się w związek z kimś, kto Ci imponuje, ale po bliższym poznaniu okaże się osobą despotyczną, lubiącą wykorzystywać ludzi. Nie ufaj mu, jeśli spróbuje Tobą manipulować.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia