Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na sierpień 2014

Praca po godzinach powoduje nadmierne zmęczenie, drażliwość i liczne napięcia.Nie przeceniaj swoich sił, zwolnij tempo życia. Pozwól sobie na chwilę luzu i oddechu. Znajdź czas, aby głębiej spojrzeć na wiele spraw i zmienić coś w swoim życiu. Jeśli zapragniesz zmienić zawód, dobrze się zastanów, nim podejmiesz ostateczną decyzję.Dzięki Neptunowi możesz się wiele nauczyć, wykorzystując wyłącznie swoją intuicję.Skorpiony artyści mogą liczyć na nowe impulsy i inspiracje, zwłaszcza w muzyce i fotografii.Niespodziewane okoliczności mogą zmusić Cię do zmiany miejsca mieszkania.Zapragniesz uniesień i porywów namiętności. Jeśli nie zaspokoisz tych potrzeb z partnerem, będziesz szukać uciech poza formalnym związkiem.Niewykluczone, że zakochasz się od pierwszego wejrzenia w kimś, kto się znacznie różni wiekiem, pochodzeniem itp.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.08.2014 do 31.08.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia