Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na grudzień 2014

Odbierasz pozytywną energię od Plutona w znaku Koziorożca, Jowisza w Raku i Wenus. Zapewni Ci to wzrost witalności i aktywności twórczej oraz trafną ocenę sytuacji.Czas sprzyja realizacji zamierzonych celów dzięki praktycznemu zastosowaniu nowatorskich pomysłów.Wkładasz wiele energii w wykonywanie codziennych zadań.Możesz szukać towarzystwa i okazji do wymiany poglądów lub dyskusji.Wiele spraw ułoży się tak, jak tego chcesz, i to bez Twojego udziału. Jesteś w stanie jasno i logicznie przedstawić swoje poglądy, zyskując przychylność słuchaczy. Jeśli czeka Cię trudne zadanie, uporasz się z nim bez problemu.Łatwiej Ci będzie zrozumieć bolączki i racje otaczających Cię osób, a nawet udzielić im wsparcia psychicznego.Czekają Cię nowe znajomości z ludźmi, którzy czują i myślą tak jak Ty.Fascynacja uczuciowa może spaść na Ciebie jak grom z jasnego nieba. Niewykluczone, że stanie się ona początkiem trwałych zmian w życiu osobistym.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.12.2014 do 31.12.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na listopad 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia