SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na listopad 2014

Masz bardzo dobry układ planet, szczególnie sprzyjają Ci Wenus i Neptun. Dzięki nim zrobisz dobre wrażenie, zyskasz popularność, szacunek i duży poklask.To wspaniały czas na rozwój działalności artystycznej i wewnętrzną pracę nad sobą.Załatwisz wszelkie sprawy z przełożonymi, głównie dzięki ich przychylności.Są duże szanse na sukcesy w sferze materialnej, konieczne będzie jednak szybkie i zdecydowane działanie.W towarzystwie zaczniesz błyszczeć, nawiążesz nową serdeczną przyjaźń, a dawni znajomi przypomną o sobie.W przyjaźniach, małżeństwie i w relacjach z rodziną spotka Cię wiele dobrego. Harmonia i ciepło dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa.Możesz spodziewać się ciekawego flirtu. Niewykluczone, że czeka Cię poważna miłosna przygoda. Listopad będzie sprzyjać związkom z osobami dużo młodszymi lub starszymi.Nastąpi zdecydowany przełom w znajomości, która trwa już od jakiegoś czasu. Choć nad detalami trzeba będzie jeszcze popracować, wygląda na to, że związek ten rokuje na przyszłość.
 
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia