Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na lipiec 2016

Zapowiada się niezwykle ruchliwy okres, który nie pozwali Ci myśleć o zmęczeniu i o odpoczynku. Praca będzie wymagać od Ciebie wiele wysiłku i cierpliwości.
Jeśli nie cieszy Cię stan Twoich oszczędności, pomyśl, jak je powiększyć, co należy zmienić, do czego się przekonać lub czego nauczyć, by Twoje poczynania i wysiłki zaczęły przynosić wymierne rezultaty.
Warto poszerzyć swoje zainteresowania, a nawet dalej się kształcić.
Spróbuj znaleźć sobie zajęcie połączone z ruchem i wysiłkiem: kąpiel, masaż lub gimnastykę.
Osoby nieśmiałe będą mogły lepiej wyrazić siebie.
Poznasz nowe, interesujące osoby. W towarzystwie staniesz się bardziej empatyczny i wyrozumiały.
Jeśli jesteś wolnym Skorpionem, Wenus wprawi Cię w bardzo romantyczny nastrój, będziesz szukać wielkiej miłości. Okazji może być wiele, bo emanujesz niewidzialnym magnetyzmem, który przyciąga rzesze wielbicieli.
Jeśli rozpoczniesz flirt, może się on szybko rozwinąć w gorącą, namiętną miłość. Dla osób dojrzałych będzie to czas przeżywania drugiej młodości.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na czerwiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia