Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na październik 2014

Merkury w Skorpionie i sprzyjający Mars sprawią, że będzie to czas rozwoju i korzystnych, twórczych zmian. Planety sprzyjają wykonywaniu pracy związanej z techniką. Twoje decyzje będą bardzo kreatywne i szybko przyniosą oczekiwane efekty, a zapał do pracy zostanie doceniony przez przełożonych i współpracowników. Być może pojawi się sygnał, że czas rozpocząć pracę na własny rachunek. Warto poszukać dotacji lub funduszy na rozkręcenie interesu.Jeśli się uczysz i masz jakieś egzaminy czy zaliczenia, poradzisz sobie znakomicie.Jowisz zapewni Ci pozytywną energię i pogodne usposobienie. Zadbasz o siebie, o swoją cerę, włosy i postawisz na atrakcyjny wygląd.Będziesz przyciągać do siebie osoby, i to nie tylko przeciwnej płci.Jeżeli jesteś w nieformalnym związku, to świetna pora na uprawomocnienie go. Ślub w październiku wróży Wam szczęście i miłość do grobowej deski.


Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.10.2014 do 31.10.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia