Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - skorpion

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Skorpion - horoskop na wrzesień 2016

Będziesz mieć dużo energii, wykorzystaj ją na wytrwałą, codzienną pracę. Możesz wyżej ustawić poprzeczkę. Do celu zmierzać będziesz zdecydowanie, ale też inteligentnie. Podstawowym bodźcem i motywacją do wysiłku okażą się pieniądze.
W drugiej połowie miesiąca atmosfera w firmie stanie się nerwowa. Możesz odczuwać niepokój, napięcie i wewnętrzne, to wstęp do konstruktywnych zmian oraz uzdrowienia sytuacji. Musisz reagować mądrze, a nie nerwowo, i wyciągać trafne wnioski.W interesach możesz dużo zyskać, ale i jeszcze więcej stracić, jeśli popełnisz błąd. Przed podjęciem wiążących decyzji musisz poradzić się kogoś obiektywnego i rozsądnego.W Twoim związku nie będzie nudy. Może dochodzić do spięć, ale też nie zabraknie wzruszeń i bardzo ekscytujących chwil we dwoje.Kontakty z przyjaciółmi dostarczą Ci satysfakcji, będą bowiem szczere i głębokie. Jeśli jesteś bez pary, masz szansę spotkać kogoś interesującego w swoim środowisku zawodowym lub w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.Pod koniec miesiąca możesz odczuć fizyczne i psychiczne zmęczenie. Musisz znaleźć czas na odpoczynek i zająć się dla relaksu własnym hobby.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia