Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na czerwiec 2015

Mars da Ci dużo energii, wykorzystaj ją podczas wytrwałej, codziennej pracy.Masz szansę osiągnąć więcej niż zwykle, jeśli dokonasz właściwego wyboru i nie będziesz trwonić energii na błahe sprawy.Oprócz korzyści Mars przyniesie Ci też upór i skłonność do wywoływania napięć.Przez opozycyjne Słońce i Merkurego atmosfera w firmie stanie się nerwowa. Możesz być niespokojny i spięty, ale nie łam się, to tylko wstęp do konstruktywnych zmian i uzdrowienia sytuacji.Musisz reagować mądrze, a nie nerwowo, i wyciągać trafne wnioski.W interesach możesz dużo zyskać, ale jeszcze więcej stracić, jeśli popełnisz błąd.Musisz więc przed podjęciem wiążących decyzji poradzić się kogoś obiektywnego i rozsądnego.Zachowaj ostrożność podczas wydawania pieniędzy. Masz skłonność do kupowania, nie pytając o cenę.Unikaj przeforsowania organizmu, bo może się to niekorzystnie odbić na Twoim zdrowiu.To doskonały czas na psychoanalizę i zagłębianie się w swoje wnętrze. Podświadomość chętnie podsunie Ci rozwiązania osobistych problemów.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia