Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na marzec 2016

Przez cały miesiąc Wenus sprzyjać będzie sprawom sercowym. Z łatwością zapanujesz nad nimi i skierujesz je tak, aby biegły zgodnie z Twoim życzeniem. Zrozumiesz własne uczucia i przyczyny, dla których obdarzasz nimi pewną osobę. Przyjaźń może się rozwinąć w coś głębszego.
Wiele satysfakcji przyniesie Strzelcom miłość małżeńska, a w alkowach znów zapłonie ogień.
Początek marca niestety nie będzie sprzyjał sprawom zdrowotnym i zawodowym. Z powodu roztargnienia, pośpiechu, a może braku wyobraźni istnieje ryzyko wypadku związanego z komunikacją lub urządzeniami elektrycznymi. Możesz też ulec okaleczeniu czy poparzeniu.
Niewykluczone kłopoty w pracy i niezadowolenie z własnych decyzji w kwestiach, które wymagają rozwagi, wewnętrznej dyscypliny i cierpliwości.
W interesach odrzucaj propozycje ryzykowne - postaw na dalekowzroczność. Pamiętaj, że liczą się nie tylko doraźne korzyści.
Uważaj na kłopoty z urzędami oraz z fiskusem. Musisz być w porządku i skrupulatnie pilnować tego, co powinno być do końca rozliczone.
Czego nie musisz zrobić teraz, zostaw na koniec miesiąca, bo po dwudziestym nastąpi zdecydowana poprawa. Sprawy się wyjaśnią i ruszą do przodu, choć nadal potrzebna będzie rozwaga w działaniu.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia