Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na sierpień 2016

Twoje akcje idą w górę. Nadszedł czas i okazja do zdobywania samodzielności, większej swobody działania i pokierowania swym losem. Wzrost energii, siły woli, błyskotliwość myśli, zdolność przewidywania są teraz Twoją drogą do sukcesu. Długo odkładane sprawy wreszcie ruszą z miejsca. Z powodzeniem zrealizujesz cele i projekty związane z pracą.
Poszukującym pracy poza granicami kraju będzie sprzyjać szczęście. Mogą nawet wyjechać na dłużej, niż pierwotnie to sobie zaplanowali.
Osoby uzdolnione artystycznie odkryją nowe możliwości zawodowe. Trzeba jednak pamiętać, że emocje nie mogą przeważać nad zdrowym rozsądkiem, gdyż inaczej sprawy wymkną się spod kontroli.
Poszerzy się krąg Twoich znajomych o kogoś wpływowego, kto wesprze Cię w potrzebie. Jeśli jesteś wolnym Strzelcem, to pamiętaj, że wszelkie nowe znajomości, które teraz zawrzesz, wzbogacą Twoje życie, również w sensie duchowym. Będziesz przyciągać głównie Wagi i Lwy. Jednak z poważnymi deklaracjami i decyzjami jeszcze się wstrzymaj i lepiej poznaj swojego partnera.
Jeżeli jesteś w związku pełnym napięć, zabierz swoją drugą połówkę na wakacje. Chwila odpoczynku od codziennych stresów pozwoli Wam odnowić więź emocjonalną i załagodzić nieporozumienia.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia