Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na listopad 2016

Korzystny wpływ Saturna sprawi, że otrzymasz wsparcie ze strony osób starszych, doświadczonych, zajmujących ważne stanowiska. Warto z tego korzystać.
Masz możliwość dokonania czegoś ważnego i dobrego, zarówno na poziomie zawodowym, jak i społecznym. Najlepiej będzie Ci się pracowało indywidualnie, bardzo źle zniesiesz wszelkie kontrole czy wtrącanie się przełożonych. Swoje idee i plany chcesz realizować na własna rękę, ale to niemożliwe, jesteś częścią zespołu, grupy i tylko wtedy, kiedy to zrozumiesz i zaakceptujesz, przestaniesz się złościć.
W drugiej połowie miesiąca wzrośnie tempo wydarzeń, co wywoła uczucie niepokoju i rozdrażnienie, które może powodować bóle głowy. Dobrze byłoby wypoczywać po pracy i nie przynosić zawodowych problemów i stresów do domu.
Dzięki Wenus małżeństwa mogą doświadczyć nieokiełznanej namiętności w alkowie. Nawet najbardziej nieśmiali Strzelcy zaskoczą partnerów fantazją, będą żądne przygód i silnych emocji.Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Od dawna marzysz, by zabłysnąć, wyjść z cienia, żeby inni Cię wreszcie docenili. Właśnie nadchodzi ten moment. Masz przed sobą świetny miesiąc. To czas na wielki sukces zawodowy. Twoje zdecydowanie, szybkość i trafność decyzji, a zwłaszcza odwaga i odpowiedzialność zrobią na szefach wrażenie.
Na nieco ryzykownych interesach możesz zarobić tyle, że w głowie Ci się zakręci. Możliwa jest również korzystna zmiana pracy.
Mars jest teraz Twoją siłą napędową, uodporni Cię na wszelkie choroby, da doskonałe samopoczucie i energię do działania.
Pamiętaj jednak, by w ferworze spraw nie zapominać o najbliższych. W stałych związkach stan odrodzenia obudzi zmysły, które zapłoną żywym ogniem i przyniosą fantastyczny przypływ namiętności, który zbliży Was do siebie jak nigdy dotąd.
Niewykluczone, że zdecydujesz się na powiększenie rodziny. Jeśli jesteś osobą samotną, staniesz się bardziej wrażliwy na uroki płci przeciwnej. Możesz poznać kogoś na całe życie. Musisz tylko wyjść przeznaczeniu naprzeciw, bywaj więcej wśród ludzi, uważnie wypatruj sygnałów i wsłuchuj się w swoją intuicję.

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia