Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na sierpień 2014

Odczujesz dobry wpływ Wenus, Słońca, Merkurego i Urana. Planety dodadzą Ci odwagi i zachęcą do szukania nowych wyzwań oraz tego, co w wakacje najważniejsze - fantazji w miłości.Twój nadzwyczajny wdzięk i pomysły przyciągną do Ciebie nowych znajomych. Zawarte przyjaźnie mogą przerodzić się w wielką miłość i zapoczątkować długoletni związek.Jeśli masz stałego partnera, spodziewaj się wielkiego ożywienia uczuć.W domu zapanuje harmonia, zrozumienie i tolerancja, a bliscy staną się dla Ciebie prawdziwą ostoją.Zwiększy się Twoja odporność na choroby, otrzymasz też dar bezpiecznego wychodzenia z trudnych sytuacji.Jeśli masz kłopoty ze zdrowiem, możesz szybko się z nimi uporać.Unikaj ludzi, którzy będą chcieli Cię kontrolować, stosując sugestie czy hipnozę.Z wakacji wrócisz z nowymi siłami i nowymi pomysłami, które od razu zaczniesz wcielać w życie. Będziesz snuć plany powiększenia majątku. Być może założysz własną firmę.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.08.2014 do 31.08.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia