Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na październik 2015

Strzelce chętnie poddadzą się potrzebie spełniania swoich ambicji. Słońce będzie przychylnie przyglądać się Twoim poczynaniom, a dzięki półsekstylowi Plutona łatwo uporasz się z przeszłością, co pozwoli śmiało i pewnie ruszyć do przodu.
Słońce w znaku Wagi sprzyja Ci aż do 23 października- wpłynie to bardzo korzystnie na rozwój kariery zawodowej. Mars w znaku koniunkcji w pozwoli na szybkie nadrobienie zaległości i wywiązanie się z wszelkich zawodowych zobowiązań, które podjąłeś w ostatnich tygodniach. Nie trać czasu na biurowe plotki, tylko z ciężkiej pracy będziesz mieć zysk. Podczas zaćmienia Księżyca w Baranie może nadejść przełomowy dla Twojej kariery moment.. Unikaj radykalnych sądów i krytyki wobec pracowników - od relacji z ludźmi, z którymi pracujesz w tym miesiącu zależy bardzo dużo. Bądź też bardziej asertywny i nie pozwalaj zarzucić się cudzymi obowiązkami. W połowie miesiąca możesz być narażony na plotki - nie pozwól zakłócić im swojego spokoju. Miesiąc może sprawiać niewielkie trudności, ponieważ będzie od Ciebie wymagał podjęcia ważnych decyzji. Zaufaj swojej intuicji - Neptun czuwa nad Twoją umiejętnością przewidywania następstw swoich kroków i odnajdywaniu właściwych wyjść.
Poczujesz potrzebę zmian w swoim domostwie - zwrócisz uwagę na wystawy sklepów z wyposażeniem gospodarstwa domowego, rozejrzysz się w remontowych trendach i zapragniesz budowlanej rewolucji. Wstrzymaj się jednak z pracami do końcówki miesiąca, wtedy planety będą Ci służyły najbardziej i szybko uporasz się z zaplanowanymi robotami. Porządki w domu pozwolą Ci uporządkować również myśli i uczucia. Od 10 października, kiedy w znaku Wagi zawita Merkury możesz liczyć na rozkwit życia towarzyskiego. Przyjaciele będą walić drzwiami i oknami, a telefon milczeć będzie bardzo rzadko. Korzystaj ze sprzyjającej aury - Słońce w sekstylu sprzyja beztrosce i dobrej zabawie. Cieszyć będziesz się bardzo dobrą formą, ale uważaj, żeby nie przedobrzyć - nawet witaminy w nadmiarze mogą szkodzić, dlatego unikaj środków farmaceutycznych. Złe wiadomości dla osób chcących zrzucić dodatkowe kilogramy - teraz Niebo nie ułatwi Wam zadania. Unikaj zabiegów chirurgicznych 28 i 29 października, gdyż ustawienie Marsa, Plutona i Księżyca w sąsiednim znaku Koziorożca będzie dla Ciebie bardzo niekorzystne.
W miłości Strzelce będą nastawione na stabilizację. Wenus w sekstylu do znaku Strzelca zapewni Ci powodzenie, nie brnij jednak we flirty i znajomości, które nie rokują dobrze, bo w ogólnym obrachunku nie odbiją się dobrze na Twoim samopoczuciu. Strzelce w związkach powinny postawić na wysłuchanie partnera zanim wytoczą swoje argumenty w dyskusji - Merkury w tranzytach z Plutonem i Uranem zwraca Ci uwagę, że nie zawsze masz rację, choć najczęściej tak właśnie Ci się wydaje.
W finansach sporo zależeć będzie od Twojej intuicji. Dzięki sprzyjającym tranzytom Neptuna i Księżyca niewykluczone, że będzie sposobność wdrożyć pomysły na pomnażanie majątku, z którymi od jakiegoś czasu zwlekasz. Postępuj ostrożnie, a na pewno nie stracisz.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia