SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na grudzień 2014

Dzięki Merkuremu i Słońcu w Twoim znaku masz dużo wigoru, otwarty umysł i chęć zdobywania nowych doświadczeń.Będziesz myśleć jasno i precyzyjnie. Wypełni Cię przekonanie o słuszności Twoich poglądów.Dzięki wsparciu Marsa możesz wiele osiągnąć w sferze zawodowej.Twoja odwaga zagwarantuje ci sukces w pracy i interesach.W tym miesiącu warto zaczynać nowe przedsięwzięcia, jest szansa na to, że zakończą się sukcesem.Możliwe też, że rozwiniesz jakąś pożyteczną działalność, założysz firmę lub zrobisz coś, o czym od dawna marzysz.To dobry miesiąc dla naukowców, inżynierów, badaczy, wynalazców i astrologów.Jeśli wybierasz się w podróż, zwróć uwagę na otaczających Cię ludzi. Nowe znajomości mogą Ci przynieść różne korzyści, także finansowe.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

 

wróżba ważna od 01.12.2014 do 31.12.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na listopad 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia