Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na luty 2015

Dzięki Słońcu masz odpowiedni zasób energii, odporności i determinacji, które pozwolą Ci pokonać najtrudniejsze przeszkody na drodze do sukcesów zawodowych. To obiecujący miesiąc dla osób czynnych zawodowo. Czeka Cię mnóstwo pracy, ale i dużo satysfakcji.Możesz śmiało podejmować wyzwania, gdyż Merkury sprzyja koncentracji i trafnej ocenie sytuacji.Uda Ci się wyjaśnić wiele nieporozumień, a przedsięwzięcia, które teraz rozpoczniesz, w najbliższym czasie przyniosą dobre rezultaty.Możesz teraz zrobić prawo jazdy, zapisać się na kurs języków obcych lub w inny sposób poszerzać swoje umiejętności, a z pewnością wzrośnie Twój autorytet i prestiż społeczny.Lepsza sytuacja finansowa pozwoli Ci zrealizować planowaną od dawna inwestycję w sprzęt domowy. Dogadasz się z członkami rodziny. Pamiętaj jednak, by żyć w zgodzie ze sobą. Nie myśl, że skoro kogoś lubisz, to musisz się z nim zgadzać.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na styczeń 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia