SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na listopad 2014

Mars pobudzi Cię do szybkiego działania, co nie będzie sprzyjać sprawom, które wymagają wewnętrznej dyscypliny, skupienia i cierpliwości. Nie oczekuj harmonijnego, spokojnego czasu ani jednostajnego trybu życia. Możesz nagle stwierdzić, że Twoja praca jest zbyt uciążliwa i nużąca.Impulsywność może Cię skłaniać do spontanicznych działań i decyzji, niestety, nie zawsze korzystnych.Wprawdzie pojawi się możliwość szybkiej realizacji śmiałych życiowych planów, ale łatwo też o poważny błąd. Jeżeli zrobisz coś bez zastanowienia, Twoje plany poprawy sytuacji materialnej staną się nierealne.Dajesz partnerowi wiele powodów do zazdrości, rzucasz się w wir życia towarzyskiego w pogoni za silnymi wrażeniami. Gwałtowna sprzeczka oczyści Wasz związek i wyjdzie Wam na dobre.Pod koniec miesiąca będzie okazja, by zabłysnąć ciekawym pomysłem, inicjatywą lub zająć się działalnością społeczną.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

 

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia