Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na wrzesień 2015

Wszystko zwiastuje, że w nadchodzącym miesiącu zodiakalne Strzelce będą zawsze w centrum wydarzeń, a osoby mające z nimi styczność obdarzą je zaufaniem i będą się liczyć z ich poglądami. Większość czasu będziesz zmuszony poświęcić na sprawy najbardziej istotne, przez co może ucierpieć Twoje życie towarzyskie - nie przejmuj się tym jednak, wszystko nadrobisz w październiku. Planety w kwadraturze sprawią, że częściej, niż zwykle będziesz przewodniczył w działaniach większego grona i nie będziesz się obawiać wziąć za to odpowiedzialności. Jeśli niczego nie zaniedbasz - miesiąc zaliczysz do bardzo udanych.
W pierwszych dniach miesiąca przybędzie Ci zawodowych obowiązków, z którymi sobie śpiewająco poradzisz. Twój zapał zwróci uwagę osób, od których w Twojej karierze sporo zależy. Dobre wrażenie, jakie masz szanse teraz zrobić, przyćmi zaniedbania, których dopuściłeś się w ubiegłych tygodniach. Nie przejdzie to bez echa - półsekstyl Marsa w stosunku do Twojego znaku ostrzega, że w nieodległej przyszłości narażony będziesz na obmowę nieprzychylnych osób, które za punkt honoru postawią sobie osłabienie Twojej pozycji. W sporach nie prowokuj swoich zdeklarowanych wrogów, ponieważ mogą wypłynąć Twoje niechlubne sprawki. W razie kłopotów wiedz, że jedynym dobrym wyjściem jest przeczekanie niesprzyjającej passy, nie obrażaj się i nie pisz wypowiedzenia po pierwszej przegranej bitwie - o nową pracę może być bardzo trudno. Nie broń się przed kursami i szkoleniami - Merkury sprzyja podnoszeniu kwalifikacji.
Wykaż więcej zaangażowania w życiu rodzinnym - Twoje wycofanie może zostać odebrane jako przejaw lekceważenia. Przy tak wielkim obłożeniu w pracy musisz sobie zapewnić zdrową, przyjazną atmosferę w domowym zaciszu, by na bieżąco regenerować siły. Wraz z przejściem Słońca do znaku Wagi dużo skorzystasz na swoich talentach dyplomatycznych. Wtedy śmiało możesz zabierać się do rozwiązywania domowych konfliktów, będziesz w tym niezastąpiony. Wprowadzanie zgody wśród najbliższych zaowocuje poprawą samopoczucia i wzrostem samooceny. Cieszysz się teraz również pierwszorzędnym zdrowiem, uważaj jednak w czasie pełni, ponieważ możesz mieć problemy z odpornością i łatwo złapiesz każdą infekcję.
Nie łącz życia uczuciowego ze sprawami zawodowymi, choć trudno teraz Ci będzie oderwać się od pracy. Nie pozwól, by tematy zawodowe zdominowały rozmowy z sympatią lub partnerem - dla nich o wiele bardziej interesujący jesteś Ty sam, niż Twoje służbowe rozterki. Na zawiązywanie nowych znajomości niestety zabraknie czasu. W stałych związkach nadejdzie czas na dyskusje nad finansami - wspólnie podejmiecie wiążące decyzje. By nie dopuścić do głosu rutyny, która sprawi, że zaczniecie się od siebie oddalać - spróbuj wygospodarować trochę czasu na wspólny wyjazd lub zajęcia, których nie wykonywaliście we dwoje.
W finansach czekać Cię może miła niespodzianka. W ostatnim tygodniu września, kiedy Jowisz i Uran utworzą trygon - możliwa spora wygrana, lub darowizna. Odwiedź kolekturę.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia