Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na kwiecień 2015

Otworzą się przed Tobą nowe możliwości, które okażą się niemałą życiową szansą.Uda Ci się pchnąć do przodu sprawy, które do tej pory leżały odłogiem.Wpływy Marsa, Merkurego i Słońca zapewnią Ci optymizm, pozytywne myślenie i pozwolą przekuć rozsadzającą Cię energię w sukces, także finansowy.Interesy będą wymagać od Ciebie zdrowego rozsądku czy logicznego myślenia. Trzeba dokończyć - i to szybko! - wszystkie ważne przedsięwzięcia, gdyż jesteś w dobrej kondycji.Otrzymasz nowe, poważne zadanie, lecz musisz się z nim uporać samodzielnie, z rozwagą.Nie wtajemniczaj osób trzecich w swoje problemy.Intensywna praca i długotrwałe przebywanie w zamkniętym pomieszczeniu wymagają od Ciebie odpowiedniego relaksu na świeżym powietrzu. Przeznacz na to każdą wolną chwilę.Okaż partnerowi więcej zainteresowania, bo może czuć się zaniedbany.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia