Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na sierpień 2015

Strzelce czeka bardzo przyjemny miesiąc. Niezależnie, czy w pracy, czy na urlopie - nie opuści Cię wysoki, wakacyjny nastrój, którym będziesz zarażać wszystkich wokół.
W pracy skup się na swoich obowiązkach i w swoich działaniach kieruj się długimi perspektywami zamiast chwilową korzyścią. Jowisz tworzy korzystny aspekt do rozwoju kariery, jednak w charakter Twojego znaku nie jest wpisana predyspozycja do osiągania błyskawicznych sukcesów, dlatego musisz do swoich celów zbliżać się wytrwale. W drugiej połowie miesiąca w życiu zawodowym namieszać może Merkury, który wejdzie w aspekt kwadratury. Może to z sobą nieść konieczność uczestniczenia w zawodowych dyskusjach, podniesienia kwalifikacji lub służbowych wyjazdów. Musisz być konsekwentny w relacjach ze współpracownikami, pamiętaj, że ludzie nie zmieniają się z dnia na dzień. Trygon Urana pomoże Ci wybierać najlepsze rozwiązania, wspomoże optymizmem, więc pokonasz wszystkie przeszkody. Poszukującym zatrudnienia miesiąc jawi się pod znakiem intensywnych starań. Zatrudnienie zaoferują międzynarodowe, prestiżowe przedsiębiorstwa. Zastanów się jednak, czy korporacja to dobre miejsce dla niezależnego Strzelca.
W domowych pieleszach poczujesz się najlepiej w pierwszej połowie sierpnia, kiedy Wenus nastrajać Cię będzie do alienacji i wypoczynku. Dom stanie się twoją twierdzą, a harmonia, która wypełni współżycie z członkami rodziny przełoży się dodatnio na jakość i szybkość regeneracji sił fizycznych i psychicznych. Półsekstyl Marsa sugeruje zwrócić uwagę na stan zdrowia, dobry czas na specjalistyczne konsultacje i wizyty w gabinetach stomatologicznych. Neptun może przysporzyć Strzelcom kłopotów wpływając na ich koncentrację i zdolność oceny sytuacji. Uważaj na osoby, które mogą nie mieć wobec Ciebie czystych intencji. W drugiej połowie miesiąca poprawa formy fizycznej. Trygon Słońca sprawi, że chętnie będziesz bywał w kręgach przyjaciół dysponując najlepszą salonową formą - druga połowa miesiąca zapowiada się bardzo rozrywkowo.
W miłości sierpień jawi się nieco nerwowo, do głosu dojdzie nerwowość i kłótliwość. Unikaj przerysowywania problemów i w pierwszej połowie miesiąca unikaj poważnych rozmów, ponieważ tranzyt Wenus nie będzie ułatwiał nawiązywaniu porozumienia. Od 12 sierpnia będziesz miał niesamowite powodzenie, a nastrój poprawi się na tyle, by umieć z niego korzystać. Podczas Pełni uważaj na wścibskie osoby - Twoje miłośne tajemnice mogą stać się dyżurnym tematem plotek. Samotne Strzelce w tym miesiącu powinny odważyć się przejąć inicjatywę. Wenus ześle Wam wiele okazji do zawierania nowych znajomości, musicie tylko zmotywować się do wyjścia z domu. Uważaj jednak na dawanie obietnic bez pokrycia - będziesz teraz do tego skłonny bardziej, niż kiedykolwiek. Sparowane Strzelce mają najlepszy okres do 22 sierpnia, do tego czasu ustaną wszelkie nieporozumienia, a między Wami zagości wyrozumiałość. Pełnia Księżyca to idealny moment, by wprowadzić nieco świeżości w pożycie intymne. Miesiąc sprzyja również legalizacji związków.
Jeśli chodzi o sprawy finansowe - z tranzytów planet nie wynikają spektakularne zmiany.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia