Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na maj 2015

Opozycyjny Merkury sprawi, że postawisz na większą aktywność. Spotkania i dyskusje z ludźmi z branży mogą się okazać niezwykle ważne i stymulujące.Kierownictwo spojrzy na Ciebie bardziej przychylnie, może nawet pojawić się szansa na awans.Wpływ Wenus sprawi, że będzie to świetny czas na zawieranie nowych znajomości i okazywanie innym ciepłych uczuć.Twój wrodzony optymizm i entuzjazm zaczną działać ze zdwojoną siłą. Masz szansę pokazać się z najlepszej strony.Będziesz mieć ochotę na kulinarne eksperymenty.Najlepiej zrelaksujesz się w gronie bliskich.Nie zdziw się, jeśli osoba, o której pomyślisz, nagle pojawi się na Twojej drodze.Warto zaplanować na ten miesiąc jakieś romantyczne wydarzenie, np. oświadczyny. A jeśli nie masz jeszcze swojej drugiej połówki, możesz ją wkrótce spotkać.Nie koncentruj się na sobie i swoich problemach. Unikaj też nieprzemyślanych zakupów, bo masz tendencjędo trwonienia pieniędzy.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl
 
 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia