Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na wrzesień 2016

Pierwsza połowa miesiąca nie będzie najlepsza, układ planetarny Ci nie sprzyja. Możesz być w ciągłym napięciu i odczuwać wewnętrzne roztrzęsienie oraz rozdrażnienie. Na dodatek nie będziesz wiedzieć dlaczego.
Zachowaj ostrożność i nie podejmuj żadnych ryzykownych przedsięwzięć związanych z pracą i pieniędzmi. Nie przeprowadzaj ważnych rozmów, kontraktów czy pertraktacji.W uczuciach może się pojawić lekki kryzys. Nie upieraj się przy swoich racjach, ustępstwami i dyplomacją więcej zdziałasz. Jeśli wypadnie Ci w tym czasie podróż, odłóż ją na później.W drugiej części miesiąca sytuacja diametralnie się odmieni i przyniesie chęć do życia. Rozwiążesz problemy, które wcześniej nie dawały Ci spokoju. Możesz dostać awans, niespodziewaną premię, osiągnąć sukces. Odczujesz satysfakcję, że Twoja cierpliwość i wysiłek przyniosły rezultaty.Sprawy urzędowe czy prawne powinny rozwiązać się korzystnie dla Ciebie.Na spotkaniu towarzyskim możesz poznać kogoś ciekawego i tajemniczego, być może osoba ta zainspiruje Cię do poważnych rozmyślań nad sensem życia i zostanie Twoim duchowym przewodnikiem.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia