SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na styczeń 2015

Mając wsparcie Marsa i Merkurego, nie możesz narzekać na nudę. Szykują się zmiany, ożywienie i rozwiązanie trudnych spraw, które wlokły się za Tobą latami.Cieszysz się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Planety dadzą Ci spory zastrzyk energii, wytrzymałości i możliwości przeforsowania niemal każdej sprawy. Wykaż tylko trochę inicjatywy!Możesz dokonać czegoś ważnego i dobrego, zarówno w sferze zawodowej, jak i społecznej.Twoja pozycja w firmie umacnia się. Jeśli dostaniesz jakąś propozycję, nie zastanawiaj się ani minuty i wyraź zgodę, to los podsuwa Ci nowe możliwości i pcha Cię na ścieżkę rozwoju i kariery.Masz też przed sobą parę spotkań z przyjaciółmi, a do załatwienia sprawy urzędowe lub sądowe, z pozytywnym zakończeniem. Możesz liczyć na życzliwość urzędników, którzy udzielą Ci przydatnych wskazówek.Staniesz się prawdziwym lwem salonowym, przebywanie w gronie znajomych i przyjaciół będzie ważną częścią Twojego życia.Wyjedź na parę dni na narty. Czynny wypoczynek wzmocni Twoje zdrowie, witalność i siłę woli.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

 

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia