Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na lipiec 2016

Wewnętrzny bunt może skłonić Cię do zmiany zawodu, miejsca pracy lub rozpoczęcia działalności gospodarczej.
Wprawdzie jest możliwość szybkiej realizacji śmiałych planów życiowych, ale zawsze trzeba mieć na uwadze stare przysłowie ,,co nagle, to po diable", zwłaszcza że w mniejszym lub większym stopniu nie jesteś w stanie realnie ocenić swojej sytuacji. Należy bardzo uważać i nie podejmować zbędnego ryzyka w żadnej dziedzinie życia.
Szykują się wydatki przed wyjazdem na urlop. Ci, którzy nie ubezpieczyli mieszkania lub samochodu, powinni zrobić to jak najszybciej. Należy pozałatwiać wszelkie obowiązkowe płatności, a w pracy najważniejsze sprawy dotyczące umów, kontraktów, finansów itp.
Czeka Cię też ożywienie w alkowie. Nawet znudzone sobą małżeństwa zaczną wiele czasu spędzać w sypialni.
Samotnym gwiazdy wróżą spotkanie z kimś wartościowym. Na jeden wieczór lub... na całe życie!
Uwaga! Nadmierna pewność siebie połączona z nieuwagą zwiększy ryzyko wypadków.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na czerwiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia