Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na czerwiec 2016

Twoja pozycja w firmie jest ugruntowana, więc pozwól sobie na zwolnienie tempa, bo nadmiernym eksploatowaniem swojego ciała i umysłu możesz wywołać problemy zdrowotne.
Staraj się unikać konfliktów i rozdrażnienia. Decyzje, które będziesz podejmować, warto jeszcze raz przemyśleć, bo mogą okazać się zbyt pochopne i sprawy przybiorą niekorzystny dla Ciebie obrót.
Będziesz odczuwać potrzebę domowej stabilizacji. Staniesz się bardziej odpowiedzialny i gotowy do przyjęcia na siebie większych obowiązków, dzięki czemu sprawy domowe będą przebiegały w lepszej atmosferze, bez napięć i zwad.
W kontaktach partnerskich fantazja i rozsądek pójdą ze sobą w parze.
Jeśli wybierasz się w podróż, zwróć uwagę na towarzystwo. Nawiązane znajomości mogą przynieść w późniejszym czasie korzyści, również finansowe.
Osoby chorujące od dłuższego czasu będą szybko powracać do zdrowia, w wielu przypadkach niezbędna okaże się operacja. Wzmocnieniu zdrowia służyć będą wszelkie zajęcia sportowe, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Uwaga, przy okazji możesz zrzucić parę kilogramów!
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia