Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na październik 2014

Dzięki Słońcu masz doskonałe samopoczucie, jesteś skłonny do intensywnej i ciężkiej pracy. Sprawy oparte na wytrwałości i rzetelności przyniosą Ci satysfakcję. Musisz jednak uważać, zanim podejmiesz jakąś ważną decyzję. Jeśli postąpisz wbrew rozsądkowi, czeka Cię rozczarowanie lub strata.Niekorzystny wpływ Marsa może przynieść przejściowe kłopoty natury zawodowej spowodowane lekkomyślnością lub niefrasobliwością. Jeżeli chcesz ich uniknąć, musisz po prostu poważniej traktować swoje obowiązki.Nie jest to właściwy moment na zmianę zajęcia lub podejmowanie ryzyka.Wolnym Strzelcom sprzyja Wenus. Niewykluczone, że poznasz miłość swojego życia, kogoś wyjątkowego, zesłanego przez gwiazdy. Zatem miej oczy szeroko otwarte, bo uczucie może przyjść w najbardziej nieoczekiwanym momencie.Musisz jednak uważać na namiętne przygody z przypadkowymi osobami, bo przez przypadek ściągniesz na siebie kłopoty.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.10.2014 do 31.10.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia