Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - strzelec

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Strzelec - horoskop na wrzesień 2014

Dobry wpływ Merkurego daje czas na porządki - dosłownie i w przenośni. Odczujesz potrzebę uporządkowania swojego życia i otoczenia. Będziesz mieć sporo nowych pomysłów, które z powodzeniem wcielisz w życie.Uda Ci się wyjaśnić jakąś ważną sprawę.Przyjrzyj się dobrze swoim niedawnym osiągnięciom. Zadecyduj, jak możesz je wykorzystać. Mars daje Ci energię ukierunkowaną na inicjatywę, wzbudza instynkt do walki z konkurencją i chęć do działania.Jeśli Twój związek małżeński jest pełen nieustających napięć i wzajemnych pretensji, opuści Cię zapał w staraniach, by dogadzać parterowi. Możesz nawet spróbować się od niego uwolnić. Jednak dla dobra Waszej rodziny warto przeczekać kryzys, a nie działać pod wpływem emocji.Jeśli chcesz wzmocnić zdrowie, postaw na zajęcia sportowe, zwłaszcza na świeżym powietrzu, przy okazji zrzucisz parę kilogramów.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.09.2014 do 30.09.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia