SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na grudzień 2014

Pod wpływem Marsa, który wszedł do znaku Wagi, zapragniesz dać z siebie wiele, ponieważ rozpiera Cię energia.Wzmożona siła woli i ambicja sprawi, że wszystkie Wagi staną się bardziej ożywione i energiczne. Bardzo Ci się to przyda, bo musisz skoncentrować się na najważniejszych sprawach i celach.W pracy możesz wpaść na ciekawy pomysł, który uda się przeforsować i zrealizować. Jeśli nie zwolnisz tempa, możesz pójść za ciosem i przypieczętować pierwszy sukces kolejnym ciekawym i znaczącym projektem. Jeżeli dojdzie do rozmowy z nowym pracodawcą lub ze zwierzchnikiem w sprawie awansu, poradzisz sobie lepiej niż zazwyczaj. Umocnisz swoje wpływy i zrobisz dobre wrażenie.To właściwy moment na finalizację umów, kontraktów oraz zakładanie spółek.Jeśli planujesz wziąć kredyt na większą inwestycję, możesz to zrobić teraz.Niesprzyjająca Wenus może Cię sprowokować do niegroźnej sprzeczki z partnerem.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.12.2014 do 31.12.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na listopad 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia