Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na lipiec 2016

Masz duże wsparcie Marsa i Merkurego, ale przez większość miesiąca nie sprzyja Ci Wenus i Słońce.
Zyskasz sporo energii, więc możesz czerpać korzyści ze swojej ciężkiej pracy.
Osiągasz szczyt intelektualny, więc udowodnij innym, na co Cię stać! To, co do niedawna wydawało się skomplikowane i nie do przeskoczenia, teraz załatwisz od ręki.
Opłacą Ci się wszelkie inwestycje, nie tylko w firmę, ale zakup domu czy nawet posiadłości.
Unikaj jednak podejrzanych interesów i ludzi, którzy obiecują złote góry, najczęściej będą to osoby nieodpowiedzialne lub zwyczajni oszuści.
Ponieważ będziesz mieć skłonność do fantazjowania, możesz nabrać chęci na jakieś ekscesy w miłości. Niewykluczone, że zapoczątkuje to związek, którego nie da się uniknąć i który stanie na Twojej drodze jak fatum, zaś jego konsekwencje będą nieprzewidywalne.
Jeśli jesteś w stałym związku, grozi Wam rozstanie. Lepiej wyznacz sobie granice, których nie należy przekraczać.
Znajomość zawarta pod koniec miesiąca będzie prawdopodobnie karmiczna i rozwinie się w wielkie uczucie, które zmieni Twoje życie.
Choć energia będzie Cię rozsadzać, zwróć baczną uwagę na swoje serce.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na czerwiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia