Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na czerwiec 2015

Pod wpływem Słońca i Marsa czeka Cię wyjątkowo niespokojny miesiąc.Pragniesz wolności, masz nowatorskie pomysły i promieniujesz pewnością siebie. Potrafisz się zmobilizować do wielkiego wysiłku i koncentracji.Możesz zaskoczyć czymś otoczenie lub znaleźć się w niecodziennej sytuacji.W pracy weź na siebie rolę lidera i nie bój się przewodzić grupie.Uważaj jednak i trzymaj nerwy na wodzy, bo zarozumiałość, przekonanie o własnej nieomylności i wtrącanie się z dobrymi radami w sprawy innych ludzi mogą przysporzyć Ci problemów.Wagi poszukujące swojego miejsca na Ziemi, sfrustrowane, że wciąż nie mają szans rozwoju, wreszcie znajdą to, czego szukają. Nawet jeśli nowe zajęcie będzie wymagało zdobycia dodatkowej wiedzy, warto zaryzykować.Jeśli myślisz o zakupie nieruchomości, możesz trafić na ciekawą ofertę.Nie zaniedbuj fizycznej i uczuciowej strony życia małżeńskiego. Inicjatywa w tym względzie powinna należeć do Ciebie, a nie do partnera.Jeżeli planujesz jakiś zabieg chirurgiczny, poddaj mu się bez obaw.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia