Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na sierpień 2014

Za sprawą korzystnego wpływu Słońca, Merkurego i Wenus odczujesz przypływ energii. To naprawdę dobry moment na rozpoczęcie wakacji. Studiując oferty biur podróży, możesz odkryć atrakcyjne miejsce na wczasy w Polsce, gdzie zechcesz przyjeżdżać co roku. W związkach bezdzietnych wspólny wakacyjny wyjazd może zaowocować poczęciem upragnionego potomka.Jeśli planujesz urlop później, możesz się spodziewać powodzenia w interesach. Przybędzie Ci odwagi i przestaniesz się kryć z tym, co czujesz, czego pragniesz i oczekujesz.W alkowie zrobi się gorąco, a Twoje wymagania wobec partnera znacznie wzrosną.Samotne Wagi mają przed sobą wiele możliwości: namiętny, lecz krótkotrwały romans oraz gorącą miłość, która przetrwa próbę czasu.Trzeba się liczyć z większymi niż zwykle wydatkami, ale nie będziesz tego żałować.Wspaniałym pomysłem będą studia lub kursy z przedmiotu, który da Ci lepszy wgląd w interesujące Cię problemy. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości.Niewykluczone, że trzeba będzie zmienić przyzwyczajenia kulinarne po to, by zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.08.2014 do 31.08.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia