SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na listopad 2014

Czas w miarę spokojny i stabilny, choć niezbyt rewelacyjny. Planety nie zapewnią Ci przypływu energii, ale wytrzymałość i odporność.Osoby nadpobudliwe będą spokojniejsze, co korzystnie zregeneruje ich nerwy. Będą się pojawiać pomysły czy nawet okazje do zmian, ale przeważy tendencja do zachowania wszystkiego tak, jak jest.Jeżeli wśród Twoich przyjaciół wybuchnie konflikt, prawdopodobnie zostaniesz poproszony o mediację. Uważaj jednak, by nierozsądnym werdyktem nie zrazić do siebie tych, których cenisz.Wzrośnie Twoja aktywność w alkowie, zmysłowość i... skłonność do flirtów. Uważaj jednak, bo przez nierozważną przygodę możesz wpakować się w niewygodną sytuację, z której później trudno będzie się wyplątać.Pod koniec miesiąca w Twojej firmie może dojść do poważnych zmian, ale Ciebie bezpośrednio nie powinny one dotyczyć. Możesz dostać zaproszenie do organizacji lub grupy związanej z pracą. Należy poważnie zastanowić się nad plusami i minusami tej propozycji, ale raczej nie mów ,,nie". W przyszłości możesz na tym skorzystać.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.11.2014 do 30.11.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia