Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na marzec 2015

Połączony wpływ Marsa i Wenus, mitycznych kochanków, napełni Cię odwagą zapewniającą rozmach Twoim przedsięwzięciom, ale też ustrzeże przed brawurą.Przygotuj się na duży zastrzyk energii i życiowego optymizmu.Sprawy uczuciowe także nabiorą rumieńców. Jeśli naprawdę kochasz swojego partnera, spróbuj mu to okazać.Obudzi się w Tobie natura estety i zamiłowanie do sztuki.Artyści mogą liczyć na przypływ weny. Należy to wykorzystać i stworzyć coś naprawdę niezwykłego.Samotne Wagi czekają bardzo dobre dni. Warto więc jak najczęściej wychodzić z domu i spotykać się ludźmi. Jest duża szansa, że w tym gronie będzie ktoś naprawdę wyjątkowy.Pieniądze nie będą się Ciebie trzymać. Jeśli nie masz nadwyżek finansowych, omijaj sklepy szerokim łukiem..
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na styczeń 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia