Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na wrzesień 2014

Pod wpływem Merkurego w Wadze i sprzyjającego Marsa w Lwie nastąpi wzrost witalności i aktywności. Masz sprawny intelekt oraz silną wolę dążenia do harmonii ciała i ducha. Codzienne sprawy nabiorą tempa, odniesiesz wrażenie, jakby brakowało Ci czasu.Wszystkim poczynaniom sprzyja dobre samopoczucie, większy optymizm i wiara we własne siły. Odczujesz pociąg do rzeczy niezwykłych, Twoje zainteresowanie wzbudzi parapsychologia.Posługując się intuicją, nawet czasem wbrew logice i ogólnie przyjętym zasadom, możesz wiele zyskać.Wymyślisz genialny sposób rozwiązania problemów, które męczyły Cię od dawna.Jeśli wpadną Ci do głowy jakieś twórcze pomysły czy projekty, teraz jest doskonały czas na ich realizację.Możesz zrobić to, na co do tej pory brakowało Ci odwagi, np. zmienić samochodu na lepszy.Osoby zajmujące kierownicze stanowiska będą mieć większą swobodę manewru w pracy, czekają je też liczne osiągnięcia.Jeśli planujesz operację lub niewielki zabieg, to świetny moment, wszystko pójdzie pomyślnie i bardzo szybko zregenerujesz siły.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.09.2014 do 30.09.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia