Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na maj 2014

Odczujesz wzrost silnej woli. Będziesz się cieszyć wyśmienitym zdrowiem i bardzo dobrą kondycją psychiczną, a to ułatwi Ci drogę do sukcesu. Sił doda Ci niezawodna opieka niebios. Mogą spełnić się nawet najbardziej zwariowane marzenia, pod warunkiem jednak, że masz odwagę marzyć. Działaj więc z rozmachem, bez obaw angażuj się, w co tylko zechcesz, bo bez trudu osiągniesz sukces.Możesz spodziewać się również sympatycznych gestów ze strony przełożonych, które ułatwią Ci wiele spraw. Sytuacja materialna ulegnie poprawie, oczekuj miłych niespodzianek.To dobry czas na duże inwestycje. Pojawi się szansa na zmianę mieszkania, nabycie nieruchomości lub samochodu.Osoby zaangażowane społecznie mogą zacząć karierę polityczną. Jeśli jednak nie będziesz nic robić, nie dasz niczego od siebie i będziesz tylko czekać z założonymi rękami na dary losu, to się zawiedziesz.Dla Wag leczących się dobra prognoza na szybkie wyzdrowienie.Pomyśl też o zmianie diety, np. na wegetariańską.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.05.2014 do 31.05.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na kwiecień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia