Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na listopad 2016

Odbierasz dobrą energię i inspirację od Merkurego oraz Wenus.
Miesiąc zacznie się od mocnego akcentu, jak podróż lub wyraźny postęp poczyniony w jakimś przedsięwzięciu.
Jeśli Twoja praca ma spokojny charakter, w tym miesiącu będzie inaczej. Przyjdą Ci do głowy nowe pomysły i idee. Znajdziesz rozwiązanie problemów pozornie wręcz niemożliwych do rozwikłania. Jeśli pracujesz nad jakimś większym dziełem, które wymaga zrównoważenia wielu elementów i zapanowania nad całością, teraz osiągniesz sukces.
To dobry czas na negocjacje, transakcje i dyskusje kontraktowe. Możesz otrzymać pomoc od kogoś, kto docenia Twoje zdolności i możliwości.
W Twoim małżeństwie lub związku pojawi się ożywienie. Dobrze będzie zatem zająć się wspólnymi planami na przyszłość.
Odkryjesz, że ktoś jawnie w stosunku do Ciebie krytyczny, a być może nawet przykry, darzy Cię sympatią.
Niewykluczone, że jakiś ledwo tlący się romans nabierze pełnego blasku. Silna osobowość partnera wpłynie na Twoje życie i zmieni bieg najbliższych kilku lat.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na październik 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia