Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na sierpień 2016

Twoje tempo życia znacznie przyspieszy.
Pomysłowość i komunikatywność ułatwią relacje z innymi, chętniej będziesz brać udział w spotkaniach towarzyskich. Twój organizm jest zdolny do dużego wysiłku fizycznego, dlatego warto zaangażować się w pracę wymagającą sporego nakładu energii.
Wszelkie ćwiczenia ruchowe sprawią Ci wielką przyjemność i na pewno korzystnie wpłynie na Twoją sylwetkę, urodę i zdrowie psychofizyczne.
Otocznie wreszcie Cię dostrzeże. Jeśli jesteś osobą wolną, przeżyjesz szaloną miłość, która nie liczy się z konwenansami. W związku będzie aż kipiało od namiętności, szczególnie jeśli Twoim partnerem jest Lew. Ale rozkosz fizyczna będzie jedynie etapem przejściowym, który zaprowadzi Cię do prawdziwej uczty duchowej.
Jeśli jesteś z kimś w układzie czysto przyjacielskim, to uważaj, bo ta sytuacja może się zmienić. W czasie wspólnego wyjazdu przyjaźń może stać się związkiem uczuciowym, który w krótkim czasie znajdzie finał przed ołtarzem.
Nadmiar energii i pewności siebie może skłaniać Cię do lekceważenia własnego bezpieczeństwa i lekkomyślności, skutkiem czego może być wypadek z urazem kończyn.
Nie jest to dobry czas na zabiegi i operacje chirurgiczne.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia