Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na marzec 2016

Układ planet może Ci przynieść niezwykle ekscytujące wydarzenia, ponieważ charakteryzuje Cię zwiększona pobudliwość i wrażliwość psychiczna. Możesz zaskoczyć otoczenie lub znaleźć się w niecodziennych okolicznościach.
Wzrośnie Twoja zdolność i chęć do nawiązywania licznych kontaktów, co będzie szczególnie zauważalne u tych Wag, które do tej pory trzymały się na uboczu lub były nieśmiałe. Będziesz szukać nowych przyjaciół, dlatego możesz łatwo i lekkomyślnie wejść w związek partnerski. Ekscytują Cię teraz znajomości nowe i niebanalne.
Będą Cię pociągać ludzie całkowicie odmienni, np. dużo starsi lub młodsi od Ciebie, a nawet ci z marginesu społecznego. Należy więc zachować szczególną ostrożność.
Podczas zakupów uważaj na wielkopańskie gesty i beztroski stosunek do pieniędzy wydawanych na rzeczy
luksusowe lub niepotrzebne.
Praca bardzo Cię pochłania i dostarcza wiele satysfakcji (zarówno ta zawodowa, jak i społeczna). Chętnie współpracujesz z takimi zapaleńcami jak Ty, nie stwarzasz problemów, gdy trzeba coś napisać, powiedzieć lub załatwić od ręki.
Przyjazne nastawienie do ludzi pozwoli Ci zapisać na swoje konto kilka poważnych sukcesów oraz sympatię kolegów i przełożonych.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na luty 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia