Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na czerwiec 2016

Przez pierwsze dwie dekady miesiąca przepełniającą Cię energię spożytkujesz w pracy, wykonując obowiązki z dużym zaangażowaniem. Skup się przede wszystkim na sprawach, które wymagają uporządkowania lub zakończenia. Zastanów się nad tym, co stanowi dla Ciebie problem.
Dzięki Saturnowi otrzymasz wsparcie zwierzchników w ważnej dla Ciebie sprawie.
W kontaktach z bliskimi i otoczeniem wykażesz się stanowczością.
Jeśli jesteś szefem, zwróć większą uwagę na to, jak oceniają Cię podwładni. Może nie jesteś takim ideałem, za jaki się uważasz?
Wenus i Mars mogą przynieść jakąś szaloną przygodę miłosną z prawdziwą eksplozją namiętności, ale jeśli jesteś w związku, finałem mogą być kłopoty, gdy o wszystkim dowie się Twój partner.
Pod koniec miesiąca Słońce i Merkury nie będą Ci sprzyjać w sprawach finansowych. Jeśli pracujesz na zlecenie, dopilnuj, by otrzymać warunki umowy na piśmie. A jeśli zdecydujesz się na kredyt, bardzo dokładnie przeczytaj kontrakt, szczególnie to, co napisano maczkiem. Gdy ktoś poprosi Cię o pożyczkę, przemyśl sprawę, gdyż pieniądze mogą do Ciebie nie powrócić w umówionym czasie. Również podejmując nową pracę, uważnie przestudiuj dokumenty.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na maj 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia