Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na wrzesień 2015

Wagi powinny wykorzystać pierwsze tygodnie miesiąca na pozamykanie spraw, które się nieco przeciągają - pozwoli im się to przygotować do pobytu Słońca w ich znaku. Po 23 września wszystko nabierze większego tempa i pozostawione swojemu biegowi sytuacje zaowocują zaległościami, które będą Cię tylko irytować. Z niczym się jednak nie spiesz, na wszystko z pewnością wystarczy Ci czasu.
W pierwszej połowie miesiąca sprawy zawodowe będą tonąć w chaosie, co przyprawi Cię o zawrót głowy. Niekorzystna pozycja Neptuna w stosunku do Wenus wystawi Twoją cierpliwość na próbę. Musisz skoncentrować się na najważniejszych kwestiach i realizować wszystko małymi kroczkami, po kolei. Przygotuj się na konieczność wzięcia nadgodzin i włożenia w codzienne obowiązki więcej starań. Saturn w półsekstylu doda Ci wytrwałości. Omijaj awantury i nie stawaj za żadną stroną sporów, które Cię nie dotyczą - w przeciwnym razie czekają Cię kłopoty. Wagi myślące o zmianie zatrudnienia mogą wpaść w pułapkę własnego niezdecydowania - postaraj się określić, czego szukasz, a na pewno łatwiej będzie Ci znaleźć.
Rozdrażnienie uczyni kontakty z Tobą dość trudnymi - najlepiej nieco wycofać się z domowego harmidru i zająć się sobą - zasługujesz na wypoczynek. Mars nastawi Cię bardzo wojowniczo, dlatego unikaj kontaktów z krewnymi, których nie znosisz, ponieważ może nie się nie udać zachować dyplomatyczne stosunki. Szczególnie wystrzegaj się tematów związanych z majątkiem i pieniędzmi. Możesz liczyć na wsparcie przyjaciół we wszystkich trudach, przyjmij ich pomoc z serdecznością. W pierwszych tygodniach miesiąca szczególnie uważaj na zdrowie, wysiłek sprawi, że będziesz bardziej podatny na infekcje. Obdarz się większą wyrozumiałością, a unikniesz wielu nerwowych sytuacji. Od 23 września zaczyna się dla Ciebie najlepszy czas w roku, musisz jeszcze chwilę wytrzymać.
Nie zaleca się pośpiechu w sprawach uczuciowych. Mimo, że może doskwiera Ci samotność, nie próbuj na nikim wywierać presji - nie da się budować związku na siłę. Im bardziej będziesz próbować naciskać, tym efekt będzie bardziej mizerny. Samotnym Wagom jawi się całkiem przyjemna znajomość w pierwszych dniach września, kiedy Wenus będzie tworzyła sekstyl z tym znakiem. Możliwe również, że w tym czasie powróci ktoś z przeszłości - zanim zdecydujesz się na ponowne wpuszczenie go do życia upewnij się, że tym razem nic (nikt) nie stanie Wam na drodze. Wagi w związkach poczują przypływ czułości, którym obdarzą partnerów. Dzięki romantycznemu nastawieniu czekają Was chwile, które długo będziecie wspominać. Kwadratura Plutona radzi trzymać swoje sprawy intymne w tajemnicy, ponieważ narażeni będziecie na obmowę. Nie pozwól głupstwom zepsuć atmosfery, a czeka Cię bardzo dobry czas.
Szczęście w inwestycjach zacznie Ci sprzyjać po 14 września, za sprawą przesunięcia Marsa. Możliwe wysokie zyski, zaufaj intuicji. Nie mieszaj się w sprawy, które budzą jakiekolwiek wątpliwości w kwestiach moralnych - można być pewnym, że skończy się to nieprzyjemnościami.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia