Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na sierpień 2015

Sekstyl Słońca napełni Cię energią. Staniesz się niezależny, a na problemy spojrzysz z dystansem. Dzięki korzystnemu wpływowi Wenus sierpień to idealny czas na wypoczynek - będziecie tryskać dobrym humorem, który udzieli się otoczeniu. W drugiej połowie miesiąca to może się zmienić - do głosu dojdą Twoje niepokoje, będziesz bardziej nerwowy i kłótliwy.
W pracy przestaniesz być całkowicie bezinteresowny - kwadratura Wenus sprawi, że za większość uczynionych grzeczności będziesz oczekiwał rekompensaty. Sprzyja to gruntowaniu swojej wysokiej pozycji wśród współpracowników. Uważaj jednak, by nie przyjmować propozycji, na które nie wystarczy Wam czasu, przemyśl każde dawane zapewnienie, a unikniesz kłopotów. Szczególnie na początku miesiąca dobrze organizuj czas pracy, by uniknąć wszelkich zaległości. W pierwszej połowie miesiąca okres dobry do negocjowania nowych umów, również podwyżek i warunków delegacji. Dzięki przychylności Jowisza i niezależności, do jakiej namawia Cię Pluton - sprawy przybiorą dla Ciebie korzystny obrót. Unikaj nieporozumień w gronie współpracowników, omijaj biurowe awantury i nie interesuj się zanadto cudzym życiem osobistym, a unikniesz nieporozumień i kłopotów. Szukającym zatrudnienia Wenus zapewnia nowe perspektywy, droga do sukcesu zdaje się jednak prowadzić w stronę przebranżowienia - Merkury patronuje nauce, będziesz mieć do niej więcej zapału również dzięki pozytywnemu oddziaływaniu Słońca.
Do 11 sierpnia otoczenie może orzec, że jesteś bardziej, niż zwykle wymagający - dzieje się tak za sprawą Wenus w kwadraturze. Nie stawiaj przed najbliższymi zadań, o których wiesz, że nie są skrojone na ich siły - unikniesz dzięki temu niepotrzebnych stresów. Miesiąc sprzyja wycieczkom i wypoczynkowi w gronie najbliższych, trzymaj jednak na wodzy nerwy, mimo, że Pluton sprawi, że będziesz mniej ugodowy i posłuszny w relacjach ze starszymi od Ciebie bliskimi(rodzice, rodzeństwo, współmałżonek). Wyniknie z tego kilka nerwowych sytuacji. W połowie miesiąca możesz ulec rozdrażnieniu z powodu ludzi, którzy w przeszłości Cię irytowali - przypomną o sobie. Sierpniowym tranzytom planet zawdzięczasz również okoliczności sprzyjające ubywaniu kilogramów i poprawie jakości życia. Wprowadzanie nawet najbardziej radykalnych zmian przyjdzie bezstresowo i bez większego wysiłku. Wykorzystaj to, a w następnych, jesiennych, miesiącach Gwiazdy obdarzą Cię dobrym zdrowiem.
W pierwszej połowie miesiąca staniesz się bardziej wymagający co do osób, które rokują na dłuższą relację, lub w stosunku do stałych partnerów. Wtedy możesz nieco się irytować i niecierpliwić, jednak wraz z utworzeniem przez Wenus sekstylu w Twoim Znaku (12 sierpnia) nadejdzie poprawa w stosunkach damsko - męskich. Samotne Wagi nie będą wtedy narzekać na brak powodzenia w miłości, nie będzie to jednak czas na wielkie deklaracje i wspólne plany - wagi będą potrzebować bowiem energetyzującego romansu, nie zakładania rodziny. Romansowe zapędy mogą poczuć również Wagi w związkach. Unikaj zachowania, które może wzbudzać zazdrość w partnerze, trzymaj się z daleka od sytuacji, które mogą wydawać się dwuznaczne - otoczenie nie będzie chciało słuchać Twoich wyjaśnień. Dzieje się tak, ponieważ Merkury wchodząc w znak Panny (15 sierpnia) osłabia energetycznie obszary, które odpowiadają za moralność i jesteś bardziej podatny na pokusy.
Finanse pod opieką Jowisza i Merkurego - możesz spać spokojnie.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na lipiec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia