Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na październik 2016

W październiku wszystko Ci się uda. Słońce i Mars sprzyjają dobremu zdrowiu i samopoczuciu, dają optymistyczne spojrzenie na rzeczywistość i przychylny stosunek do otaczających Cię osób.
Psychicznie zyskasz większe poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji życiowej. Stosunki z rodzicami i partnerem ułożą się lepiej.
Warto zwrócić na siebie uwagę partnera (zmianą fryzury lub ubioru), w Waszym związku zaiskrzy jak na początku znajomości.
To dobry czas na inicjowanie nowych projektów, działań, rozwijanie kariery, podjęcie studiów itp.
Twój biznes przyniesie zyski, nie tylko materialne, ale też podniesie prestiż i wiarygodność. Możesz awansować, otrzymać wsparcie osób wpływowych czy zmienić pracę na lepszą.
To dobry okres na przeprowadzkę lub korzystny zakup nowego domu. W ważnych decyzjach radą i pomocą będą Ci służyć ludzie starsi, bardziej doświadczeni.
Jeśli jesteś osobą samotną, zachowaj czujność, na horyzoncie pojawi się ktoś niezwykle interesujący.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia