Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na październik 2014

W znaku Wagi jest Słońce współdziałające z Wenus ze znaku Strzelca. Zapewni Ci to równowagę między uczuciami a intelektem - jesteś w stanie kierować się emocjami, a mimo to zachować logikę w myśleniu i wyciąganiu wniosków.To czas dobrych kontaktów z płcią piękną i doskonały okres na psychoanalizę. Podświadomość chętnie podpowie Ci rozwiązania wielu problemów osobistych. Daje to okazję na przemyślenie swoich celów.W sferze rodzinnej możesz spodziewać się wszystkiego co najlepsze. Bliscy zaskoczą Cię swoją troską i lojalnością. Wasze więzi umocnią się, a miłość i przyjaźń zapanuje w Twoim domu. Jeśli odpowiednio o to zadbasz, taki stan potrwa wiele miesięcy, a może i lat.Nawet znudzone sobą małżeństwa znów będą wiele czasu spędzać w sypialni.Single powinni mieć oczy szeroko otwarte, nadchodzą bardzo dobre dni. Wychodź z domu jak najczęściej i nie stroń od ludzi, ponieważ już wkrótce ktoś może zawrócić Ci w głowie.

Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 01.10.2014 do 31.10.2014

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia