Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na wrzesień 2016

Ten miesiąc będzie wymagał od Ciebie szczególnych umiejętności: podobania się ludziom, sprawiania korzystnego wrażenia, a także sztuki doradzana innym i znajdowania najlepszych rozwiązań problemów. Nie tylko Twoi najbliżsi, ale także współpracownicy nie będą w stanie się bez Ciebie obejść.
Nadszedł czas realizacji Twoich planów i zamiarów. Sprawy, które były trudne do załatwienia i nie chciały ruszyć z miejsca, teraz szybko potoczą się dalej. Konieczne będzie podjęcie ważnej decyzji, dotyczącej Twojej pracy albo nauki.Jeżeli prowadzisz samochód, w pierwszej połowie miesiąca przez niekorzystny wpływ Marsa musisz zachować szczególną ostrożność i rozwagę.W drugiej połowie Wenus zapewni Ci powodzenie w miłości. Choć na ogół nie narzekasz na brak sukcesów w sprawach sercowych, teraz znajdziesz się w centrum uwagi. Będzie wiele romantycznych uniesień i wybuchów namiętności. Z tych przelotnych flirtów może narodzić się prawdziwa miłość, która przetrwa wszystkie życiowe burze.Jeżeli planujesz jakiś zabieg chirurgiczny, poddaj się mu bez obaw.Poświęć więcej czasu ćwiczeniom fizycznym, pomogą odzyskać dobrą kondycję.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na sierpień 2016 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia