SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na styczeń 2015

Choć Mars zasila Cię nieprzerwanie swoją energią, Ty jak zwykle pracujesz zrywami. Nie załatwiaj teraz ważnych spraw urzędowych, zwłaszcza w sądzie. Przez niekorzystny wpływ Słońca będzie to okres, w którym nieprzemyślane decyzje mogą zakończyć się niepowodzeniem.Twoja pozycja w pracy może być zagrożona. Nie walcz o swoje racje, tylko cierpliwie czekaj, a wygrasz i umocnisz swój autorytet.Postaraj się wszystkie swoje sprawy doprowadzić do końca, nie zapomnij o żadnej z nich, bo to ona może się okazać najważniejsza.Zachowaj ostrożność w kontaktach z ludźmi. Zdrowy rozsądek, wyczucie i zrozumienie motywów kierujących innymi będą Ci bardzo pomocne, gdyż negatywny wpływ Wenus sprawi, że możesz mieć problem z odróżnieniem tego, co dobre i co złe.Doskonałe samopoczucie i nadmierny optymizm mogą poprawić Ci humor, ale też wpędzić w kłopoty. Dokładnie sprawdź, czy osoby, z którymi współpracujesz, zasługują na zaufanie.Niewykluczone, że między Tobą i Twoim partnerem dojdzie do sprzeczki z powodu pieniędzy.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na grudzień 2014 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia