Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na październik 2015

Dla zodiakalnych Wag październik będzie niezwykle korzystnym miesiącem. Twoje życie wyda Ci się nudne i przepełnione rutyną. Będzie to silny bodziec do wprowadzenia w życie Twoich największych fantazji odnośnie spędzenia czasu wolnego. Nie będziesz stronić też od nowych znajomości, które mogą zaowocować dodatkowo wspaniałymi wspólnymi pomysłami! Ten okres będzie też owocował w nowe możliwości. Posypie się dużo ciekawych propozycji, z których Wagi będą mogły przebierać do woli. Dobrze wykorzystaj ten czas.
W sprawach zawodowych październik zodiakalnym Wagom wyraźnie będzie służył. Półsekstyl Merkurego zaowocuje trafnymi ideami, udanymi inicjatywami i zdobyciem dużego uznania wśród współpracowników, a nawet szefostwa. Może to zaowocować pozytywną zmianą, jak na przykład awansem w swojej firmie. Bądź jednak czujna, nie każdy współpracownik będzie biernie obserwował wzrost Twojego znaczenia. Osoby, które podejrzewasz o złe intencje staraj się omijać szerokim łukiem. Zaoszczędzi Ci to problemów. Opozycja Urana może postawić Cię przed wieloma wyborami, jednak nie martw się, większość propozycji będzie wyraźnie opłacalna. Sekstyl Marsa może zaowocować ciekawymi propozycjami wiążącymi się z lepszym zarobkiem. Wagi powinny być jednak cierpliwe - oczekiwane na najwłaściwszą opcję może przedłużyć się do samego końca miesiąca, nie spiesz się więc z wyborem. Wagą nie szukającym nowej pracy może przydarzyć się okazja do dużej podwyżki, co tylko zachęci Cię do dalszego działania. Półsekstyl Saturna zwraca uwagę na kwestię starych kontaktów i nieuregulowanych spraw - finansowo i urzędowo. Może już warto teraz zadbać o uregulowanie wszystkich zaległych spraw?
W tym miesiącu wyraźnie zabierzesz się za poprawę swojego stanu fizycznego i duchowego. Koniunkcja Słońca doda kolorytu wszelkim dalekim i niedalekim podróżom, które w tym miesiącu bez wątpienia Wagi będą miały okazję odbyć. Będzie to doskonała okazja do podreperowania swojej kondycji, czy wypróbowania nowych diet, które pozwolą Ci utrzymać dobre zdrowie. W tym miesiącu Wagi będą bardziej skłonne na wspólne wypady ze znajomymi, ale również znajdą wiele czasu dla rodziny. Będzie to okazja do odwiedzenia dawno niewidzianych krewnych i nawiązania z nimi trwalszych i korzystnych kontaktów. Wbrew pozorom z rodziną warto może być robić interesy. Ten intensywny czas będzie wiązał się także z zaniedbaniem własnych czterech ścian. Nie zapomnij o swoim gniazdku, zawsze warto mieć gdzie komfortowo wypocząć z dala od codziennego biegu.
Kwinkunks Neptuna będzie korzystnie wpływał na Twoje życie towarzyskie. Szereg nowych znajomości będzie dobrą okazją do nawiązywania flirtów i romansów. Zwiastuje także zwrot w życiu uczuciowym, mogący zaowocować długą i pełną miłości relacją. Nie strać szansy na piękny związek przez swoją lekkomyślność. Wagi w stałych związkach mogą liczyć na ponowny wybuch namiętności.
Sprawy finansowe w tym miesiącu będą toczyć się po Twojej myśli. Warto jednak być czujnym. Kwadratura Plutona zwiastuje problemy majątkowe z Twoim udziałem, toteż warto teraz zadbać o zabezpieczenie swojego domu, czy mieszkania.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na wrzesień 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia