Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - waga

Horoskop miesięczny wyznaczany jest na podstawie cyklicznego ruchu Księżyca, który pojawia się w różnych fazach i ma znaczący wpływ na aktywność w sferze zodiakalnej. Miesięczny cykl w znaku zodiaku jest w stanie pomóc nam w określeniu priorytetów lub wskazać, w którym tygodniu powinniśmy zrealizować wyznaczone sobie cele. To także świetna wskazówka w trakcie określenia wydatków, planowania sobie urlopu. Dzięki niemu zyskujemy możliwość przygotowania się na nowe, nieznane nam jeszcze sytuacje. Miesiąc to dużo czasu na zmiany. Może czasem warto poradzić się gwiazd, poukładać sobie sprawy prywatne i zawodowe, zamiast iść na żywioł. Horoskop miesięczny na pewno pomoże nam chwytać każdy dzień.

Waga - horoskop na kwiecień 2015

Masz Słońce, Merkurego i Urana w opozycji do swojego znaku. Będziesz się niecierpliwić, kaprysić i prowokować nieporozumienia.Praca będzie upływać pod znakiem uciążliwych obowiązków. Spróbuj wykazać maksimum cierpliwości i zrozumienia. Staraj się skoncentrować i powoli rozwiązuj stare problemy, nie dając się jednocześnie wciągnąć w nowe.Jeśli teraz podejmiesz nieprzemyślane decyzje, to później przyjdzie Ci się nagłowić, aby się z tego wyplątać.Zachowaj ostrożność i nie podejmuj ryzyka finansowego. Uważaj na dokumenty, które podpisujesz, szczególnie gdy wyczuwasz wyraźne naciski z zewnątrz.Jeśli nosisz się z zamiarem zmiany pracy, dobrze przemyśl swoją decyzję, ponieważ możesz trafić gorzej.Nie zaniedbuj wypoczynku i regeneracji sił, gdyż Twój organizm jest osłabiony i podatny na choroby. To dobry czas na rozpoczęcie jakiejś kuracji poprawiającej zdrowie lub wyjazd do sanatorium.W trzeciej dekadzie miesiąca poprawi się Twoje zdrowie, nastrój i ogólna kondycja. Sprawy, które do tej sprawiały Ci trudności, zaczną się powoli prostować.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

Już teraz sprawdź aktualny horoskop na marzec 2015 »

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia