Horoskop roczny

Horoskop roczny - panna

Horoskop roczny zawiera wszechstronne informacje, które mogą mieć wpływ na twoje życie. Być może akurat w tym roku spotkasz swoją wielką miłość, poszczęści Ci się i w końcu dostaniesz swój wymarzony awans. Planujesz powiększenie rodziny? Może właśnie ten rok będzie dla ciebie przełomowy. Gwiazdy już wiedzą, jaka będzie twoja przyszłość. W horoskopie rocznym znajdziesz odpowiedzi na to, jak sprawić, by ten rok był właśnie Twój. Jeśli chcesz wiedzieć, co czeka Cię w tym roku sprawdź swój znak zodiaku w naszym horoskopie rocznym.

panna (23.08 - 22.09)

W nadchodzącym roku zwłaszcza sprawy zawodowe nabiorą tempa i mogą wymagać od Ciebie o wiele większego wysiłku i nakładu pracy. To się jednak opłaci, bo już wkrótce nadejdzie czas nagrody za wytężoną pracę. To także niezwykle korzystny czas dla spraw sercowych, umacniania więzi partnerskich i rodzinnych.
I połowa rokuO dwrócona Szóstka Pucharówoznacza, że ta część roku minie pod naporem spraw rodzinnych i zawodowych. Jeśli masz trudności w życiu, sprawdź, kiedy i w czym popełniłaś błąd, i napraw go. Postaraj się w kontaktach z bliskimi coś poprawić. Bądź sprawiedliwa, nie wywyższaj się. Nadchodzi korzystny czas na przeprowadzenie zmian w Twoim życiu. Sprawy zawodowe nabiorą tempa i będą wymagały wzmożonego wysiłku. Panny urodzone na początku września, zwłaszcza te planujące ślub, będą mogły wreszcie zmienić swój stan cywilny.
II połowa rokuWrzesień i grudzień będą najlepszymi miesiącami na podróże. Panny stanu wolnego mogą w tym czasie poznać życiowego partnera spod znaku Byka lub Skorpiona. Wtedy również wiele pomysłów ma szansę realizacji. Odwrócona Królowa Mieczymówi, że najlepiej poczujesz się w rodzinnym kręgu. Ciepło domowego ogniska, miła domowa atmosfera - to jest to, czego teraz potrzebujesz. Nie zapominaj, że Twój humor odbija się na bliskich - otrzymujesz od nich tylko to, co sama im dajesz.

wróżba ważna od 01.01.2014 do 30.12.2014

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia