SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop roczny

Horoskop roczny - skorpion

Horoskop roczny zawiera wszechstronne informacje, które mogą mieć wpływ na twoje życie. Być może akurat w tym roku spotkasz swoją wielką miłość, poszczęści Ci się i w końcu dostaniesz swój wymarzony awans. Planujesz powiększenie rodziny? Może właśnie ten rok będzie dla ciebie przełomowy. Gwiazdy już wiedzą, jaka będzie twoja przyszłość. W horoskopie rocznym znajdziesz odpowiedzi na to, jak sprawić, by ten rok był właśnie Twój. Jeśli chcesz wiedzieć, co czeka Cię w tym roku sprawdź swój znak zodiaku w naszym horoskopie rocznym.

skorpion (23.10 - 21.11)

Nadchodzący rok będzie dla Ciebie lekcją życia, którą musisz odrobić, zanim przejdziesz od tego, co wartościowe i pozytywne. Aby uformować swoją przyszłość, korzystaj z wniosków, jakie wyciągnąłeś z poprzednich doświadczeń. Pamiętaj, że zwyciężą Twój rozsą-dek, doświadczenie i mądrość życiowa.
I połowa rokuWsferze zawodowej karta Rydwan zwiastuje możliwość awansu, podwyżki, ale także wiele szczęścia w życiu uczuciowym, zwłaszcza w ustabilizowanych związkach. Choć poczujesz nagły przypływ gotówki, lepiej będzie, jeśli odłożysz ją na później. Może czas zacząć oszczędzać, nie wydając wszystkiego na bieżąco? Kontakty towarzyskie ułożą się wspaniale. Możesz liczyć na wsparcie przyjaciół - niewykluczone, że jest wśród nich ktoś wpływowy, kto pomoże Ci w realizacji planów. Samotne Skorpiony mają szansę poznać swoją drugą połówkę..
II połowa rokuC zasem przeciwności na drodze do celu są potrzebne, by w ogóle móc do niego trafić. Problemy zaś są po to, by je rozwiązywać. Pamiętaj - ważne jest, w jaki sposób je rozwiążesz. Skorpionie, nie skarż się więc na los, nie czuj się opuszczony, bo to wcale nie dodaje Ci sił. Odwrócony Paź Mieczy każe Ci stawić czoło kłopotom i zamieniać własne słabości w mocne punkty. Masz w sobie siłę woli i jesteś w stanie podejść do sytuacji w sposób elastyczny, pamiętając przy tym, że żaden kryzys nie trwa wiecznie..

wróżba ważna od 01.01.2014 do 30.12.2014

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia