SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop roczny

Horoskop roczny - strzelec

Horoskop roczny zawiera wszechstronne informacje, które mogą mieć wpływ na twoje życie. Być może akurat w tym roku spotkasz swoją wielką miłość, poszczęści Ci się i w końcu dostaniesz swój wymarzony awans. Planujesz powiększenie rodziny? Może właśnie ten rok będzie dla ciebie przełomowy. Gwiazdy już wiedzą, jaka będzie twoja przyszłość. W horoskopie rocznym znajdziesz odpowiedzi na to, jak sprawić, by ten rok był właśnie Twój. Jeśli chcesz wiedzieć, co czeka Cię w tym roku sprawdź swój znak zodiaku w naszym horoskopie rocznym.

strzelec (22.11 - 21.12)

To niezwykłe, ale w tym roku nie ma dla Ciebie żadnych ograniczeń. Wszystko, o czym do tej pory marzyłeś lub szło Ci z oporem, nabierze soczystych barw. Strzelcu, wejdziesz teraz w nowy etap życia, nie musząc już walczyć z losem. Staniesz się bardziej odważny i otwarty na wszystko, co dzieje się wokół.
TeraźniejszośćT o okres płodny pod każdym względem, czeka Cię wiele interesują-cych spotkań, imprez i zabaw. Obiecuje to karta Księżyc, dając niespodziankę od losu. Dobra samoocena i entuzjazm sprawią, że wszyscy Cię docenią, a ciekawe propozycje posypią się jak z rękawa. Jeśli jesteś samotnym Strzelcem, jest to czas na flirt i romantyczne spotkania, zaś w stałych związkach - na umacnianie miłosnych więzi. Zaufaj swojej intuicji, bo dzięki niej możesz teraz wiele osiągnąć, zarobić pieniądze lub wybić się w firmie.
I połowa rokuPierwsza połowa roku upłynie spokojnie pod opieką Królowej Pucharów. Strzelcu, wejdziesz teraz w nowy etap życia, nie musząc już walczyć z losem. Staniesz się bardziej otwarty na wszystko, co dzieje się wokół. Odzyskasz odwagę i dostosujesz się do sytuacji, jasno wyznaczając granice, których inni nie powinni przekraczać w kontaktach z Tobą. Jasno powiesz, co Cię boli, jakie masz troski i oczekiwania. Popłyniesz z nurtem codzienności, poświęcając się rodzinie. Niewykluczone, że zechcesz wyemigrować z kraju w poszukiwaniu nowych możliwości.
II połowa rokuTen okres stanie pod znakiem wielkiej energii. Świadczy o tym Trójka Pucharów. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji wypocząć, koniecznie musisz to nadrobić. Nadal trwa dobra passa dla samotnych Strzelców - sprawy uczuciowe nabiorą dla Was wyjątkowego wymiaru. To niezwykłe, ale w tym roku nie ma dla Ciebie żadnych ograniczeń. Wszystko, o czym do tej pory marzyłeś lub szło Ci z oporem, nabierze soczystych barw. Nie zachłyśnij się jednak sukcesami i szanuj wszystko, co osiągnąłeś, by tego nie stracić.

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia