Horoskop roczny

Horoskop roczny - lew

Horoskop roczny zawiera wszechstronne informacje, które mogą mieć wpływ na twoje życie. Być może akurat w tym roku spotkasz swoją wielką miłość, poszczęści Ci się i w końcu dostaniesz swój wymarzony awans. Planujesz powiększenie rodziny? Może właśnie ten rok będzie dla ciebie przełomowy. Gwiazdy już wiedzą, jaka będzie twoja przyszłość. W horoskopie rocznym znajdziesz odpowiedzi na to, jak sprawić, by ten rok był właśnie Twój. Jeśli chcesz wiedzieć, co czeka Cię w tym roku sprawdź swój znak zodiaku w naszym horoskopie rocznym.

lew (23.07 - 22.08)

2014 rok to najwłaściwszy moment, by wreszcie rozstać się z przeszłością i nie gubić z oczu marzeń. Pozwól w pełni dojrzewać w Tobie owocowi nowego siebie, by Twoje życie stało się bardziej soczyste. Pamiętaj, że nie można odmienić przeszłości, a jedynie teraźniejszość jest obszarem, na który mamy wpływ.
I połowa rokuZ acznij myśleć o rzeczach wielkich, istnieją bowiem niewidzialne siły, gotowe wesprzeć Twoje marzenia. Właśnie o tym mówi Trójka Pucharów. Nie dostrzegasz jednak mocy tkwiących w Tobie i dlatego nie potrafisz się przełamać, podjąć decyzji, albo też nie umiesz zamknąć pewnego rozdziału w życiu. Nie dokonujesz zmian, dusisz wszelki rozwój i drepczesz w miejscu. Pamiętaj, że ten rok jest Twoim rokiem, więc podejmij rękawicę, jaką rzuca Ci los. Znajdź czas dla przyjaciół i świętuj z nimi swoje sukcesy. Dziel się własnym szczęściem - dawanie jest przywilejem.
II połowa rokuN astępuje właśnie nieoczekiwany zwrot w Twoim życiu, na co wskazuje karta Świat. Zaczniesz zbierać owoce tego wszystkiego, co zasiałeś do tej pory. Ta część roku zapowiada się naprawdę dobrze. Nawiążesz trwa-łe i intrygujące znajomości i pokonasz wszelkie trudności. Jeśli planujesz zmianę mieszkania, kupno domu czy samochodu, to będzie doskonały zakup. Szczęście w grach liczbowych też jest Ci pisane. Masz również szansę wybrać się w wymarzoną podróż, choćby na inny kontynent.

wróżba ważna od 01.01.2014 do 30.12.2014

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia