Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy - lew

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

lew (23.07 - 22.08)

Lwom sprzyja Jowisz we wszystkich aspektach życia. Najbliższy tydzień będzie szczęśliwy i spokojny.
W pracy zakończy się okres niepokojów i walk na biurowej arenie. Słońce sprzyjać będzie załatwianiu urzędowych spraw oraz przyświeci osobom poszukującym zatrudnienia. Merkury nakłania do wypoczynku, po czasie wytężonej pracy definitywnie należy podarować sobie odrobinę czasu na regenerację, a będzie to miało korzystny wpływ na aktywność zawodową na nadchodzących miesiącach.
W relacjach z najbliższymi Wenus zapowiada tydzień harmonii i spokoju. Możesz teraz liczyć na silne wsparcie najbliższych we wszystkich aspektach Twojego życia. Śmiało więc dziel się troskami i niepokojami, a wszystko uda się korzystnie rozwiązać. W połowie tygodnia możliwe dobre wieści od dawno niewidzianych krewnych lub bliskich przyjaciół. Merkury przypomina o badaniach okresowych, nie bagatelizuj występujących objawów chorobowych.
W miłości planety po Twojej stronie pozwolą oczarować otoczenie. Nadal będziesz bardzo atrakcyjny i pożądany w towarzystwie, co przełoży się na kontakty intymne. Uran zaleca spuścić nieco z tonu, by nie spłoszyć potencjalnego partnera zbyt wielką pewnością siebie - może ona zostać odebrana jak zarozumialstwo. Osoby urodzone na początku sierpnia mogą spodziewać się wielkich słów, obietnic ale również - zakończenia dobrze zapowiadającej się relacji. W ostatnim przypadku nie ma czego żałować - Gwiazdy czuwają, by nie dopuścić do splecenia się ścieżek z osobami, które nie są dla Ciebie odpowiednie. Lwy w związkach mogą liczyć na wielką czułość ze strony partnerów. Kończą się czasy, kiedy w Waszych relacjach rządziła rutyna - będzie Was stać na wiele czułości i spontaniczności. Wykorzystaj to, by scementować Wasze życie.
Finanse zapowiadają się kwitnąco. Jowisz sprawi, że z tygodnia na tydzień będzie w tej sferze coraz lepiej.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

wróżba ważna od 21.07.2014 do 27.07.2014

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia