Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy - strzelec

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

strzelec (22.11 - 21.12)

Wchodzisz w nowy, dający wielkie szanse etap życia. Możesz wypłynąć na szerokie wody i udowodnić, na co Cię stać. Musisz działać aktywnie i konsekwentnie, a odniesiesz sukces.
U Strzelców nieśmiałych, niepewnych siebie nastąpi wzrost odwagi i chęć do kontaktów towarzyskich. Możesz czymś zaskoczyć otoczenie lub znaleźć się w niecodziennych okolicznościach.
Z przyjemnością przyjmiesz zaproszenie od przyjaciół na wspólną imprezę lub prestiżową wystawę. Nawiążesz życzliwe kontakty z nowo poznanymi osobami.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia