Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy - skorpion

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

skorpion (23.10 - 21.11)

Na przełomie października i listopada, za sprawą Słońca zodiakalne Skorpiony nie będą mogły narzekać na brak szczęścia. W Ich niespokojne życie uczuciowe i relacje międzyludzkie w tym okresie z pewnością wkroczy spokój i stabilizacja. Zaowocuje to wieloma profitami tak w życiu prywatnym jak i wśród ich współpracowników.
Życie zawodowe Skorpionów nabierze stabilności i trwałości - nie musisz obawiać się zbytnich perturbacji, intryg, presji w walc o awans. Wszystkie sprawy tego typu będą się rozgrywać niejako poza Twoją świadomością, bo Twoją uwagę bez reszty pochłonie praca i dbałość o każdy szczegół. Mars zwiastuje właśnie teraz wiele owocnych biznesowych kontaktów, stąd też właśnie teraz nadarzy się doskonała okazja dla Strzelców poszukujących swojego powołania, bądź po prostu miejsca na rynku pracy. Pluton uczula, abyście odpuszczali sobie żadnych rozmów i okazji do zdobycia nowego doświadczenia. W przyszłości przyniesie to same korzyści.
W kręgu najbliższych zodiakalne Skorpiony nabiorą cierpliwości i ogłady. Wpływ Wenus zbawiennie wpłynie na Twój stan emocjonalny, co stanie się Twoim narzędziem w niesieniu pomocy swoim bliskim. Nie wahaj się - pomagaj i nie bagatelizuj rodzinnych problemów. Mimo, że jesteś teraz tylko obserwatorem, Twoja rola może okazać się kluczowa w budowaniu i wspieraniu rodzinnych relacji. Zdecydowanie obudzi się w Tobie esteta - z pieczołowitością zadbasz o swoje otoczenie, które nabierze wreszcie blasku i świeżego powietrza, czego ostatnio bardzo Ci brakowało. Sercowe sprawy w tym okresie nie zaowocują niestety żadną rewolucją, aczkolwiek znajdziesz wiele świetnych okazji do dobrej zabawy w doborowym towarzystwie, gdzie być może znajdziesz osobę, która przelotnie zawróci Ci w głowie. Wenus jednak daje wyraźną wskazówkę - uważa! Cała sytuacja może nie wyjść Ci na dobre. Słuchaj swojej intuicji. Skorpiony w stałych związkach nie będą mogły narzekać na brak chemii w relacji z drugą połówką. Wasz związek bardzo się teraz umocni.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

wróżba ważna od 27.10.2014 do 02.11.2014

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia