Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy - panna

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

panna (23.08 - 22.09)

Panny za sprawą Słońca w ich znaku będą tryskać energią i humorem. Z radością wprowadzą do życia nieco świeżości. Sprawy wydadzą się teraz o wiele łatwiejsze, a problemy - mniejsze i do pokonania.
Masz szansę na realizację najbardziej karkołomnych przedsięwzięć w pracy, musisz tylko odważyć się i zacząć działać. Na początku tygodnia możliwe trudne rozmowy, z których jednak uda Ci się pomyślnie wybrnąć. Nie broń się przed dodatkowymi obowiązkami, ale tylko takimi, które przełożą się na Twój rozwój. Po 5 września, kiedy Wenus zagości w Twoim znaku dobra passa sprzyjać będzie zarówno Pannom na etacie, jak i tym, które jeszcze etatu szukają.
W domu nie licz na taryfę ulgową - sprawy, które teraz się spiętrzą zajmą Ci większą część wolnego czasu. Na szczęście będziesz się teraz cieszyć wspaniałą formą, a energii będziesz mieć teraz tyle, że można będzie góry przenosić. Nie zwracaj uwagi na małe niedogodności - niepotrzebnie zburzą Ci spokój. W połowie tygodnia zainwestuj nieco czasu i pieniędzy w zakupy - w czasie porządków przekonasz się, że szafa świeci pustkami, a półkę z kosmetykami trzeba natychmiast uzupełnić. Jowisz będzie czuwać, byś się nie zagalopował.
W miłości wolne Panny poczują teraz przypływ atrakcyjności, a przebojowość, jaką obdarzy je Wenus pozwoli zwrócić na siebie wzrok kogoś, od kogo tego oczekujesz. Nie zadowalaj się byle czym, teraz możesz dostać wszystko, na co zasługujesz. W związkach Panny nastawione będą romantycznie, przez co zbliżą się do swoich partnerów. Mars sprawi, że poczujecie przypływ libido, przez co pierwsze chłodne wieczory będą spędzone w przyjemny sposób.
W finansach póki co deficyty. Z końcem tygodnia sytuacja zacznie się miarowo polepszać. Możliwe dodatkowe zlecenie, zastanów się jednak, czy masz na to odpowiednią ilość czasu.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

wróżba ważna od 01.09.2014 do 07.09.2014

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia