Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy - waga

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

waga (23.09 - 22.10)

Cierpliwość zodiakalnych Wag była w ostatnim okresie astrologicznym notorycznie wystawiana na próbę. Jednak Słońce zagościło już na dobre w Twoim domu i los nieraz uśmiechnie się do Ciebie w nadchodzących dniach.
Jeśli starasz się o awans - kieruj się przede wszystkim własnymi odczuciami, unikaj dobrych rad kolegów i koleżanek z pracy, nie wszyscy mają tak czyste intencje, jak deklarują. Nie wszczynaj awantur z byle powodu, mimo, ze tak podpowiada Ci Mars - jeśli przyczynisz się do popsucia atmosfery w Twojej firmie szybko się to na Tobie zemści. Jasno formułuj myśli, a unikniesz wielu kłopotliwych sytuacji. Nie pozwól, by głód sukcesu sprawił, że posuniesz się o krok za daleko w naginaniu zasad etyki - nie możesz liczyć, że zostanie to niezauważone.
W domu unikaj kłótni międzypokoleniowych, Twoje argumenty nie padną na podatny grunt i nie unikniesz zdenerwowania - lepiej nie brnąć w niewygodne tematy. Kontroluj ciśnienie tętnicze i przyjrzyj się działaniu Twojego układu krwionośnego oraz immunologicznego. Pod koniec tygodnia zapowiada się zwariowane spotkanie w gronie znajomych. Unikaj jednak alkoholu w nadmiernych ilościach, aby nie pozostały po tym wydarzeniu krępujące pamiątki i plotki.
W miłości dalej będzie sprzyjać Ci szczęście. Merkury obdarzy Cię elokwencją i będziesz miał szansę przyciągnąć kogoś, kto ujmie Cię intelektem. Unikaj randek w czasie nowiu, ponieważ mały nietakt może przesądzić o końcu dobrze rokującej znajomości. W związkach spróbuj popatrzeć z przymrużeniem oka na sytuacje, które mogą Cię irytować. Gdy nabierzesz do nich dystansu wydadzą Ci się (pewnie w większości przypadków słusznie) niewarte uwagi.
Czas sprzyjający inwestycjom i odkładanym, zakupom, które teraz udadzą się bardzo korzystnie. Moment dobry szczególnie na transakcje mające związek z obrotem nieruchomości.
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

wróżba ważna od 29.09.2014 do 05.10.2014

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia