Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

byk (20.04 - 20.05)

Do Twojego znaku wkraczają Słońce i Merkury. Łatwiej Ci będzie działać zgodnie ze swoimi pragnieniami i ustalać priorytety.Korzystaj z każdej okazji, by poznać jak najwięcej osób z branży. Możesz dostać wartą grzechu propozycję lub poprawić swoje notowania w firmie.Dzięki Wenus samotne Byki będą miały sporo okazji do zawarcia ciekawych znajomości.Jesteś teraz wyjątkowo atrakcyjny, elegancki i błyskotliwy. Wykorzystaj te atuty! Miłosne łowy mają szansę zakończyć się sukcesem. Mimo to większości Byków musi wystarczyć flirt.
 
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

wróżba ważna od 21.04.2014 do 27.04.2014

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia