SPRAWDŹ SIĘ
Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy - strzelec

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

strzelec (22.11 - 21.12)

Zodiakalne Strzelce w nowym tygodniu w dalszym ciągu z wielką ostrożnością będą podchodziły do wszelkich sytuacji, które będą wydawały się im niezręczne, ryzykowne i zbyt odważne. Ich zachowawcza postawa może nieco przeszkadzać w realizacji zamierzonych celów, jednak skupiając się na głosie własnej intuicji wszystko sprowadzą na właściwy tor.
Zawodowe sprawy zodiakalnym Skorpionom wydawać się mogą nieco bardziej skomplikowane niż zwykle. To przez Twoją koncentrację, która znacznie teraz osłabnie. Znużenie towarzyszące Ci od zeszłego tygodnia dalej będzie trwać, co spowoduje niechęć do podejmowania się nowych wyzwań - zapragniesz spokoju i wyciszenia, które pozwoli Ci w spokoju poukładać wszystkie Twoje sprawy. Nie ryzykuj teraz, bo nie jest to dobry moment na tego typu manewry - Twoja kondycja finansowa może na tym teraz znacznie ucierpieć. Na wzrost kreatywności warto poczekać do kolejnego tygodnia. Taki tydzień skupienia na sobie i próba zniwelowania stresów codziennej pracy może wyjść Ci teraz tylko na dobre. Słuchaj podpowiedzi intuicji, która zwróci Cię w stronę ostrożności i chłodnej analizy sytuacji.
Siła spokoju przyniesie zodiakalnym Strzelcom znaczne polepszenie relacji z bliskimi - dzięki swojemu surowemu, chłodnemu podejściu do życia w tym momencie będziesz możesz okazać się świetnym mediatorem i przyczyną rozwiązani dręczących Ciebie i Twoich bliskich problemów. Zadbaj o atmosferę miejsca, w którym na co dzień przebywasz. Potrzeba ciepła okaże się bardzo silna, przez co chętnie zwrócisz się w stronę swoich przyjaciół. Wpływ Wenus na regenerację sił okaże się zbawienny dla Twojego ciała i ducha. W sprawach towarzyskich nie spoczniesz na laurach. Półsekstyl Słońca sprzyja teraz nowym, romantycznym znajomościom, które zaowocować mogą dobrym związkiem. Strzelce w związku powinny skupić się na rozwiązaniu swoich własnych emocjonalnych problemów, przez które często nieświadomie czynią przykrość swoim partnerom.
 
 Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl
 
 

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia