Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy - wodnik

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

wodnik (20.01 - 18.02 )

Czujesz przypływ sił witalnych i wigoru. Masz zapał do pracy oraz pogodnie nastawienie do otoczenia.
Będzie okazja, by zabłysnąć ciekawym pomysłem, inicjatywą lub zająć się działalnością społeczną.
Otwierają się też możliwości awansu, jednak pod warunkiem, że nie będziesz siedzieć z założonymi rękami, tylko zaczniesz wykorzystywać swoje możliwości. Potrzebne będzie przy tym opanowanie i zachowanie zdrowego rozsądku.
Czynny wypoczynek zaowocuje wzmożeniem siły woli i wzmocnieniem zdrowia. Korzystne efekty da masaż ciała i rozpoczęcie diety lub głodówki leczniczej.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia