Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy - panna

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

panna (23.08 - 22.09)

Wenus i Słońce są w znaku Panny, dlatego będziesz promieniować ciepłem i pozytywnymi uczuciami dla innych ludzi. Przyciągasz do siebie osoby szczęśliwe i pozytywne. Uwaga! Możesz się zakochać.
Będzie to też czas refleksji, harmonii i dostrzegania piękna otaczającego świata.
Świetnie odnajdziesz się w pracy artystycznej, wymagającej twórczego wysiłku. Ważne będą zawarte teraz przyjaźnie, które mogą zaowocować w przyszłości poważnym związkiem miłosnym.
Dzieci spod znaku Panny chętnie posłuchają bajek opowiadanych przez rodziców.
Jan Chwiszczuk astrolog astro.pl

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia