Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy - panna

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

panna (23.08 - 22.09)

Cierpliwość Panien była w ostatnim okresie astrologicznym notorycznie wystawiana na próbę. Jednak Słońce zagościło już na dobre w Twoim domu i los nieraz uśmiechnie się do Ciebie w nadchodzących dniach. Nów Księżyca zbiega się z wejściem Słońca w Twój znak zodiaku. Taka konfiguracja Świateł jest dla Panien - osób ceniących równowagę - optymalna. Przypływ sił witalnych będzie odbywać się miarowo, dzięki czemu nie poczujesz potwornego zmęczenia po pierwszym okresie pobytu Słońca w Twoim znaku.
W pracy sytuacja poprawi się na tyle, że przestaniesz u siebie podejrzewać wypalenie zawodowe. Już od pierwszych dni tygodnia poczujesz, że niesprawiedliwie oceniłeś swoich współpracowników i będziesz próbować zrekompensować im swoje niedawne humory. Spotka się to z wielkim entuzjazmem i zyskasz przychylność nawet tych osób, z którymi na co dzień bywasz często skonfliktowany. Panny poszukujące zatrudnienia mogą liczyć na progres w staraniu o wymarzoną posadę. Markury sprzyja również zakładaniu własnych biznesów - możesz śmiało próbować, choć natura słusznie podpowie, że warto mieć nad sobą spadochron, choć nie musi Ci być on wcale potrzebny.
W życiu rodzinnym powinieneś zwrócić uwagę na stan zdrowia najbliższych - może trzeba będzie kogoś zaprowadzić do lekarza. Wenus nastroi Cię bardzo opiekuńczo i altruistycznie. Zadbaj o zdrowie, teraz jest dobry czas na diagnostykę objawów, które zaczęły Cię niedawno martwić.
Na kulminację Twoich możliwości w kwestii miłosnych podbojów musisz co prawda trochę poczekać, ale już teraz Twoje lepsze samopoczucie zacznie się przekładać na fizyczną atrakcyjność i przyciągniesz wiele spojrzeń. W związkach możesz liczyć na kolejny miesiąc miodowy.
Finanse coraz lepsze - co prawda kosztem ciężkiej pracy, ale zysk Cię zadowoli.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

wróżba ważna od 25.08.2014 do 31.08.2014

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia