Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy - panna

Horoskop tygodniowy pozwala nam zaplanować wydarzenia na najbliższych siedem dni. Choć przyszłość bywa wielką zagadką i nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać, warto sobie pomóc sprawdzając, co na temat naszych wyborów mówią gwiazdy. Zaplanowane działanie zawsze przynoszą lepszy rezultat, niż te, które wykonujemy pod wpływem impulsu. Zwykłe ścięcie włosów, czy wizyta u dawno nie widzianej znajomej staną się łatwiejsze, jeśli wspomożemy się tym, co sugerują nam gwiazdy. Pamiętajmy jednak o umiarze, aby horoskop tygodniowy traktować jak wskazówkę, a nie wyrocznię.

panna (23.08 - 22.09)

Panny nadal korzystać będą z obecności Słońca w swoim znaku. Mimo, że los stawia na Twojej drodze kilka przeszkód, pokonasz je dzięki sprzyjającemu ustawieniu Świateł dla Twojego znaku. Korzystaj więc póki możesz, kolejne tygodnie mogą okazać się trudniejsze i na żadne zaległości nie będzie już miejsca.
Tydzień sprzyjać będzie trafnym zawodowym posunięciom. Nie wahaj się zaczynać spraw, które zakończyły się niepowodzeniem od nowa - teraz przyświeca Ci Saturn i zadba, byś nie popełnił tych samych błędów. Mimo, że czuć możesz zmęczenie nie wolno Ci się poddać w swoich dążeniach. W środowisku zawodowym unikaj rozmów na tematy prywatne. Koleżanki mogą szukać tematu do plotek w senne dni w biurze. Jeśli szczególnie zależy Ci na awansie - Słońce ześle Ci szansę na pokazanie swych kwalifikacji w między środą, a czwartkiem. Merkury troszczy się o kontakty branżowe, które mogą wiele zmienić na lepsze w sferze finansowej. Korzystaj z przypływu sił witalnych i nie omijaj bankietów i wyjazdów integracyjnych.
Domowe życie zdominują przygotowania do ważnych uroczystości - zaangażuj się w nie, ponieważ pozwoli Ci to pokazać się najbliższym z dobrej strony. Wenus zapowiada rozwiązanie problemów urzędowych ważnych dla domostwa. Wszystko ułoży się po Twojej myśli. Mars zwiastuje rychłe sprzeczki z najbliższymi przyjaciółmi, być może nie uda się uniknąć poważnej awantury. Pielęgnuj relacje ze znajomymi, a uda Ci się załagodzić spory.
Wenus sprzyja Ci w miłości. Zdziwisz się, jak wiele przyjemności przyniosą Ci flirty i romanse, którymi gardziłeś do tej pory. Tydzień obfitować będzie w nowe, obiecujące znajomości, które przerodzą się w (co najmniej) przyjaźń. W związkach pozwól partnerowi na odrobinę więcej wolności - być może krępuje się sam o to poprosić. Twoja zaborczość może mieć szkodliwy wpływ na Wasze relacje.
 
 
Juliusz Zawłockiastrolog Astro.pl

wróżba ważna od 15.09.2014 do 21.09.2014

astro.pl

Horoskop partnerski

Charakterystyka poszczególnych znaków zodiaku, zebrana w ramach horoskopu partnerskiego to propozycja dla osób, pragnących uniknąć miłosnych wpadek. Zbiór zalet i wad każdego ze znaków, a także ich oczekiwań i upodobań. To tylko niektóre z jego elementów. Poza miłosnym profilem Barana, Raka czy Koziorożca astrologia partnerska oferuje również pełen zestaw zodiakalnych kombinacji. Porównując swoje daty urodzenia w prosty sposób można sprawdzić, który ze znaków zodiaku jest dla nas pisany.
Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Biorytm

Wybierz datę urodzenia