Horoskop partnerski

Horoskop partnerski - BYK

Opis

Próbując zdobyć osobę spod tego znaku musisz wiedzieć, że nie będzie łatwo. Jednak związek z nim jest jak dobra inwestycja. Początki bywają trudne, ale późniejsze zyski są w stanu zrekompensować największe wysiłki. Nie licz na to, że zrozumie subtelne aluzje. Byk to osoba konkretna, dlatego najlepiej rozmawiać z nią wprost. Każde jego działanie musi mieć sens. Dlatego, jeśli już zdecyduje umówić się z tobą na randkę, to tylko z myślą, że wasza znajomość przerodzi się w coś więcej. Nie uznaje przelotnych romansów. Na jednorazowe spotkania zwyczajnie szkoda mu czasu i... pieniędzy. Nie zdziw się, jeśli po miesiącu postanowi przedstawić cię rodzicom. Do Byka związki rodzinne są naprawdę istotne. Najłatwiej zniechęcić go ekstrawagancją. Jako konserwatysta mocno stąpający po ziemi Byk może nie docenić twojego odważnego stylu lub wymyślnej fryzury. Osoby spod tego znaku nie znoszą konkurencji. Dlatego lepiej żeby wokół ciebie nie kręciło się zbyt wielu osobników płci przeciwnej.

Ona

Jeśli liczysz na to, że panią Byk uda ci się zdobyć stosując tanie chwyty, jesteś w błędzie. Kobiety spod tego znaku, same wybierają sobie partnerów. Warto pamiętać, że trudno jest się im oprzeć drogim i markowym prezentom. Pani Byk, jeśli już spotka wymarzonego partnera potrafi być wierna aż po grób. Jednak zanim to nastąpi, jej partnerzy mogą się nacierpieć. Praktyczne podejście Byków, podpowiada im, że czas to pieniądz. Dlatego kobiety spod tego znaku nie należą do tych, które testują swoich wybranków jeden po drugim. Nie zdziw się więc, jeśli wyjdzie na jaw, że jesteś tylko jednym z kilku. Panie Byki cenią sobie dostatnie życie. Ich ideałem mężczyzny jest pan z zasobnym portfelem.

On

Próbując zdobyć pana Byka musisz mieć świadomość, że konkurencja jest spora. Byki, jako wytrawni kochankowie i osoby dobrze usytuowane, nie mogą opędzić się od kobiet. Pewnie dlatego tak trudno zachować im wierność. Szczególnie ciężko jest im się oprzeć pięknym kobietom. Urok pań jest tym, co na mężczyznę Byka działa najmocniej. Jeśli już uda ci się go usidlić, możesz być z siebie dumna. Nie często bowiem porzuca partnerki, w które zainwestował dużo czasu i pieniędzy. Pamiętaj jednak, że Byk lubi wszystko kontrolować. Inni panowie w twoim otoczeniu nie będą mile widziani.

Twój znak zodiaku
Znak zodiaku partnera

Skomentuj

  

Podaj drugi znak kodu L84sh
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.

Biorytm

Wybierz datę urodzenia